ІППОВікі
Матеріал з ТерноВікі
Версія від 07:37, 28 січня 2019;
Wikiadmin
(
обговорення
|
внесок
)
(
різн.
)
← Старіша версія
|
Поточна версія
(
різн.
) |
Новіша версія →
(
різн.
)
Перейти до:
навігація
,
пошук
Вітаємо Вас на сторінках віртуального освітянського простору ІППОВікі
Адміністрація інституту
Навчальний відділ підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів
Відділ менеджменту, координації та комунікації методичних служб
Директор - Петровський Олександр Миколайович
Заступник директора з науково-педагогічної, навчальної роботи та інформаційно-комунікаційних технологій - Когут Ольга Іванівна
заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва - Вітенко Ігор Михайлович
Заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи - Мисик Володимир Святославович
Заступник директора з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти - Шайнюк Юрій Чеславович
Методист, завідувач відділу - Ящишин Ірина Василівна
Методист - Волоська Оксана Михайлівна
Методист - Гончар Марина Михайлівна
Методист, зав. лабораторією(координація діяльності методичних служб області) - Соболяк Любов Євгенівна
Методист (опорні школи, профільне навчання, виховна програма з протидії торгівлі людьми “Особиста гідність. Безпека життяю Громадянська позиція”, проекти) - Куриш Оксана Степанівна
Методист (науково-методичний супровід діяльності гімназій, ліцеїв, колегіумів) - Смук Наталія Ришардівна
Методист (кадрові питання) - Барська Неля Петрівна
Кафедра менеджменту і методології освіти
Кафедра змісту і методик навчальних предметів
Кафедра педагогіки і психології та інклюзивної освіти
Кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри - Брик Роман Степанович
Доктор педагогічних наук, професор (сумісник)- Щербяк Юрій Адамович
Кандидат економічних наук, викладач - Бабовал Надія Ростиславівна
Кандидат педагогічних наук, доцент - Городецька Оксана Володимирівна
Кандидат економічних наук, викладач - Біла Ольга Ігорівна
Методист кафедри - Дідух Тарас Григорович
Доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри - Черняк Володимир Максимович
Кандидат фізико-математичних наук, доцент - Бачинський Юрій Григорович
Кандидат біологічних наук, доцент - Лопатка Ганна Федорівна
Кандидат педагогічних наук, викладач - Олексюк Олеся Романівна
Кандидат історичних наук, викладач - Свідерський Юрій Юрійович
Кандидат філологічних наук, викладач - Сокол Мар'яна Олегівна (сумісник)
Методист кафедри - Смерека Галина Іванівна
Кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач - Кавецький Віктор Євгенович
Професор, доктор педагогічних наук (сумісник) - Вихрущ Анатолій Володимирович
Кандидат психологічних наук, доцент - Жизномірська Оксана Ярославівна
Кандидат педагогічних наук, доцент - Яковишин Руслан Ярославович
Доцент (сумісник) - Сіткар Віктор Ілліч
Кандидат педагогічних наук, викладач - Кузьма Ірина Ігорівна
Викладач - Пуйо Ольга Ігорівна
Викладач - Явтушенко Леся Анатоліївна
Методист кафедри - Гах Сніжана Богданівна
Відділ методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів
Центр виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти
Центр інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти
Методист, завідувач відділу (історія, правознавство)- Букавин Іван Ярославович
Методист (українська мова і література) - Кондирєва Майя Миколаївна
Методист (англійська мова) - Уруська Лідія Володимирівна
Методист (німецька і французька мови) - Пакуляк Ірина Ігорівна
Методист (зарубіжна література, мови національних меншин) - Боруцька Лідія Степанівна
Методист (математика)- Пришляк Ірина Михайлівна
Методист (математика) - Іванюк Тетяна Георгіївна
Методист (фізика, астрономія) - Гайда Василь Ярославович
Методист (хімія) - Мартинюк Лідія Олександрівна
Методист (біології) - Турчин Ольга Василівна
Методист (предмети художньо-естетичного циклу) - Саранчук Наталія Романівна
Методист (фізична культура) - Єднак Галина Михайлівна
Методист (географія, основи економіки, екологія)- Криховець-Хом'як Лілія Ярославівна
Методист, завідувач центру (методисти РМК, ММК, ОТГ, директори, методисти та керівники гуртків ПНЗ, керівники гуртків НЗ, учнівського об’єднання «Авангард») - Хома Світозара Олегівна
Методист (масові заходи, родинно-сімейне виховання) - Голуб Марія Ярославівна
Методист сумісник( забезпечення реалізації Концепції та Стратегії національно-патріотичного виховання)) - Волянюк Борис Олексійович
Методист (захист прав дитини, програма «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі», педагоги-організатори) - Рудник Ірина Ігорівна
Методист(правовиховна робота, оздоровлення дітей) - Сесик Оксана Олегівна
Методист (морально-духовне виховання, предмет “Основи християнської етики”) - Мудрик Лілія Євгенівна
Методист (цивільний захист)- Трофимчук Василь Іванович
Методист (робота з творчими педагогами) - Сидорська Оксана Ярославівна
Методист, завідувач - Кривокульський Любомир Євстахович
Методист, кандидат фізико-математичних наук (сумісник) - Вельгач Андрій Володимирович
Методист, кандидат педагогічних наук (сумісник) - Олексюк Василь Петрович
Методист, кандидат педагогічних наук (сумісник) - Габрусєв Валерій Юрійович
Методист - Бабич Марія Ярославівна
Методист - Переймибіда Віра Юріївна
Методист - Миколюк Лариса Михайлівна
Методист - Горда Галина Анатоліївна
Методист - Переймибіда Ольга Ігорівна
Методист - Мочук Оксана Богданівна
Методист - Дерев'яна Тетяна Романівна
Методист - Полева Раїса Павлівна
Обласний ресурсний центр з підтримки інклюзивної освіти
Відділ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти
Центр моніторингу якості освіти, ЗНО та інформаційно-аналітичної, видавничої діяльності
Методист, завідувач центру - Мушій Віталія Григорівна
Методист - Олексишин Анастасія Богданівна
Методист - Сороколіт Юлія Володимирівна
Методист, завідувач відділу (початкова освіта) - Коненко Лариса Богданівна
Методист - Бачинська Наталія Ярославівна
Методист - Іваночко Ольга Василівна
Методист, завідувач відділу (забезпечення ЗНО та моніторингу якості освіти) - Онищук Людмила Зіновіївна
Методист (забезпечення ЗНО та моніторингу якості освіти) - Олійник Ольга Йосипівна
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Лабораторія науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування
Науково-педагогічна бібліотека
Методист, завідувач центру - Коротюк Зоряна Михайлівна
Методист - Демидась Світлана Романівна
Методист - Ярмолицька Світлана Олегівна
Методист, завідувач центру - Яценко Діана Степанівна
Методист - Каплун Ольга Василівна
Методист - Патола Таїсія Іванівна
Бібліотекар, завідувач - Сіньковська Інна Михайлівна
Бібліотекар - Гардаш Ольга Богданівна
Бібліограф - Репешко Вадим Анатолійович
Бухгалтерія
Канцелярія
Головний бухгалтер - Дроздовська Ольга Іванівна
Бухгалтер - Ірза Любов Миколаївна
Економіст - Свідерська Оксана Ярославівна
завідувач канцелярії - Людкевич Надія Василівна
діловод - Цебринська Вікторія Станіславівна
Категорії
:
ТерноВікі
|
ІППОВікі
Перегляди
Стаття
Обговорення
Перегляд
Історія
Особисті інструменти
3.133.118.134
Обговорення для цієї IP-адреси
Вхід до системи
Навігація
Головна сторінка
Портал спільноти
Поточні події
Нові редагування
Випадкова стаття
Довідка
Пошук
Інструменти
Посилання сюди
Пов'язані редагування
Спеціальні сторінки
Постійне посилання