Користувач:Вельгач Андрій Володимирович

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: Методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційної освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
Вельгач А.В.

Про себе

Вельгач Андрій Володимирович

Народився 7 кв ітня 1978 року в м. Тернопіль.

Освіта вища

Кандидат фізико-математичних наук

У 2000 році закінчив Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Математика, інформатика і фізика».

Професійна діяльність

З 2000-2005 працював вчителем математики та інформатики у Педагогічному ліцеї м. Тернопіль. Виховав багатьох призерів обласних та Всеукраїнських олімпіад з математики та інформатики.

З 2005 року асистент кафедри інформатики та методики її викладання ТНПУ.

У 2011 році захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук за спеціальність 01.01.02 — Диференціальні рівняння.

06.2016 р. – по даний час викладач кафедри інформатики і методики її викладання ТНПУ.

За сумісництвом працює методистом центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційної освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Протягом 2015 та 2016 років у лавах ЗСУ брав участь у Антитерористичній операції та її забезпеченні на території Донецької та Луганської областей

Стажування Проходив стажування в Інституті математики АН України, Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя.

Сфера наукових інтересів Комп’ютерна графіка, web-програмування, розробка сайтів, 3-D моделювання та друк.

Особисті інструменти