Користувач:Олійник Оля

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: методист центру моніторингу якості освіти, ЗНО та інформаційно-аналітичної, видавничої діяльності Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти
Олійник О.Й.

Про себе

Олійник Ольга Йосипівна

Народилася у селі Білокриниця Зборівського району Тернопільської області.

Освіта вища

Закінчила Бродівське педагогічне училище та Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Теорія і методика початкового навчання» і здобула кваліфікацію учитель початкових класів.

Трудова діяльність

З 1980 по 1991 рік працювала вчителем початкових класів у Білокамінській ЗОШ І-ІІІ ступенів Золочівського району Львівської області.

З 1991 по 1993 - завідувач початкової школи села Білокриниця Зборівського району Тернопільської області.

З 1993 по 2006 рік працювала вчителем початкових класів Зборівської ЗОШ -ІІІ ступенів №1. З 2006 року – методист лабораторії моніторингу якості освіти та ЗНО Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (з 2016 року - Центру моніторингу якості освіти, ЗНО та інформаційно-аналітичної, видавничої діяльності ТОКІППО).

Методична діяльність:

Організація та проведення моніторингових досліджень освітньої галузі Тернопільщини. Організаційний та методичний супровід проведення ЗНО в Тернопільській області.
Особисті інструменти