Користувач:Кузьма Ірина

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: кандидат педагогічних наук, викладач кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
Кузьма І.І.

Про себе

Кузьма Ірина Ігорівна

Освіта вища

Закінчила філологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова і література» та здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови і літератури, вчителя англійської мови і зарубіжної літератури.

У 2013–2016 рр. навчалася в аспірантурі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У 2016 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Підготовка майбутніх учителів у вищих навчальних закладах Польщі до виховної роботи з учнями» зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Професійна діяльність: З 2015 р. працює на посаді методиста кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Публікації: Автор понад 20 наукових праць, серед яких монографія українською та англійською мовами (перекладена автором та опублікована в німецькому видавництві “Lambert Academic Publishing”), методичні рекомендації, статті у вітчизняних та іноземних виданнях.

Сфера наукових інтересів:

Підготовка вчителів до виховної роботи в Україні та зарубіжних державах; виховні, соціально-виховні та медіаосвітні технології в середніх та вищих навчальних закладах України та Польщі.
Особисті інструменти