Користувач:Хом'як Лілія

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти
Криховець-Хом'як Л.Я.

Зміст

Про себе

Криховець-Хом'як Лілія Ярославівна

Громадянство - українка

Освіта вища

Навчання: 1987-1992 р.р. – Тернопільський державний педагогічний інститут (природничий факультет, присвоєно кваліфікацію «Учитель географії і біології»).

У 2004 році закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію «Магістра з економіки підприємства». Місце роботи: викладач економічних дисциплін Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, голова ЦК економічних дисциплін.

Професійна діяльність

Учитель економіки Тернопільської Української гімназії імені І.Франка.

Учні є учасниками і призерами обласних та республіканських олімпіад з економіки та щорічного конкурсу наукових робіт у галузі економіки Малої Академії наук (2008, 2012, 2014, 2015 р.р.).

Працюю з обдарованою молоддю в школі олімпійського резерву учасників ІV-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

З 2002 року читаю лекції з проблем методики викладання економіки на курсах підвищення кваліфікації вчителів з економіки в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Публікації

 • Є автором кількох статей в галузі економіки (Азбука підприємницької діяльності // «Обдарована дитина». – 2007. № 8), та науково-методичних розробок (Урок-конференція на тему «Попит, пропозиція, ринкова рівновага» //
 • «Географія та основи економіки в школі». – 2010. № 4. (98), -- визнана кращою методичною розробкою року).
 • Конспект заняття «Підприємець як особистість: хто він?» // Ініціативна молодь – регіональна система підготовки тренерів з підприємництва для української системи освіти за ред. В. Одзімека, Я. Квятковського, А. Окрашевської, М. Товкало. – Краків: МІСТІА, 2012,.
 • Конспект-схема уроку на тему «Бізнес-план: зміст, структура.» // «Географія та економіка в сучасній школі». – 2013,№ 5. (135) -- визнана кращою методичною розробкою року.
 • Позаурочний захід «Подорож фінансовим лабіринтом» // «Географія та економіка в сучасній школі». – 2013. № 10. (140),
 • Кейс-методика як засіб оптимізації навчання майбутніх економістів // «Освіта. технікуми, коледжі (навчально-методичний журнал)- випуск 1,2 (32) 2014– С.31-33.
 • Посібник «Вступний курс мікроекономіки», - рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за освітньо-професійною програмою молодшого спеціаліста з галузі знань «Економіка і підприємництво» (2011р.).
 • Співавтор посібників та програм для початкової школи курсів за вибором «Фінансова абетка», «Фінансова арифметика», «Фінансова поведінка» за загальною редакцією доктора економічних наук, професора Т.С. Смовженко (Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, 2015р.).

Проекти

 • Учасник навчальних проектів: Джуніор Ечівмент «Прикладна економіка» (2000-2003р.р.),
 • «Школа фінансової грамотності та підприємництва» (з 2013р.),
 • «Ініціативна молодь – Регіональна система підготовки тренерів з підприємництва для української системи освіти». (2012р.),
 • «Ініціативна молодь 2– інноваційні методи формування підприємництва в українській системі освіти» 2013-2014рр.,
 • «Ініціативна молодь 3 – Практичне застосування інструментів навчання підприємництву в українській системі освіти» 2015р, (Співпраця ФРМД (Фундація розвитку місцевої демократії)
 • «Малопольський Інститут територіального самоврядування і адміністрації» (Краків),
 • «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес» на 2012-2019 роки».

Методист радить

На допомогу вчителям географії, екології та економіки

Контактна інформація

моб. т.: 0673697610
Особисті інструменти