Користувач:Іванюк Тетяна

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: методист з математики відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист
Куриш О.С.

Про себе

Іванюк Тетяна Георгіївна

Освіта: Тернопільський державний педагогічний інститут ім. Я. Галана (1984 – 1989 р. р.); фізико-математичний факультет; спеціальність «Математика і фізика».

Категорія вища, учитель-методист

Професійна діяльність:

1989 – 1998 р. р. – учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20

З 1998 р. – учитель математики Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов; (з 2009 року – за сумісництвом)

2005 – 2009 р. р. – керівник Творчої групи учителів ТСШ № 29

2007-2009 р. р. – керівник «Школи професійної майстерності» учителів математики м. Тернополя

2008 р. - участь у Всеукраїнській нараді з питань розвитку фізико-математичної освіти «Сучасна фізико-математична освіта: тенденції і перспективи» (м.Київ)

2009 р. – стажування на кафедрі математики та методики її викладання ТНПУ ім. Володимира Гнатюка З 2009 р. – співпраця з Вінницьким Центром інтеграції до європейського та світового освітнього простору (в рамках чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач)

2013 р. – участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Творча спадщина А.С.Макаренка в контексті інноваційного розвитку освіти ХХІ століття» (Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка)

2014 р. - участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Природнича освіта і наука для сталого розвитку України: проблеми і перспективи» (Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка)

2014 р.– навчання за інноваційною моделлю підготовки кадрів «Академії інноваційного розвитку освіти» з курсу «Інноваційний менеджмент та використання ІКТ в освітньому процесі», участь у проекті «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями» (м. Київ)

2015 р. – участь у роботі авторського семінару Н.А. Тарасенкової та І.М.Ткаченко «Вивчення математики в умовах переходу на нові навчальні програми у 7 класі ЗНЗ» (м. Кам’янець-Подільський)

2016 р. – участь в роботі авторського семінару Ю.А.Захарійченка "Особливості підготовки учнів старшої школи до ЗНО-2016", "Шляхи формування основних характеристик мислення учнів сучасними засобами навчання за допомогою підручника "Алгебра. 8 клас"

2016 р – участь у роботі інтерактивної школи творчого вчителя (організатор – видавництво «Ранок»)

Особисті досягнення 2007р. – лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Математика»


Методист радить

Педагогічна майстерня математики

Організація роботи з обдарованими школярами

Особисті інструменти