Сторінки, які найдовше не редагувалися

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Нижче показані 500 результатів, починаючи з № 1

Переглянути (попередні 500 | наступні 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

  1. Методобєднання ‎(10:59, 7 листопада 2010)
  2. Структура Чортківського районного методичного кабінету ‎(11:08, 7 листопада 2010)
  3. Для батьків ‎(11:42, 7 листопада 2010)
  4. Олімпіади ‎(16:57, 7 листопада 2010)
  5. Допомога керівникам школи ‎(11:31, 9 листопада 2010)
  6. Інструктивно-методичний лист про викладання інформатики у 2010-11н.р. ‎(14:14, 10 листопада 2010)
  7. Поділ класу на групи ‎(14:20, 10 листопада 2010)
  8. Порадник методиста! ‎(08:59, 15 листопада 2010)
  9. ФЕДЧЕНКО Олена Іванівна - методист по роботі з кадрами ‎(04:51, 18 листопада 2010)
  10. ЛанівціВікі ‎(11:31, 22 листопада 2010)
  11. Порадник методиста ‎(10:48, 26 листопада 2010)
  12. Спеціалізовані школи I-III ст. Гусятинського району ‎(11:08, 26 листопада 2010)
  13. Новини освіти Чортків ‎(12:07, 26 листопада 2010)
  14. Методична скарбничка Чортків ‎(12:17, 26 листопада 2010)
  15. Остап'ївська ЗОШ I-III ст. ‎(08:09, 27 листопада 2010)
  16. Порадник методиста Чортків ‎(16:29, 2 грудня 2010)
  17. LikeBeer ‎(18:57, 4 грудня 2010)
  18. NoSmoke ‎(18:58, 4 грудня 2010)
  19. Наказ про проведення конкуру ‎(11:31, 7 грудня 2010)
  20. Наказ про проведення конкурсу ‎(11:42, 7 грудня 2010)
  21. Анкета учасника ‎(11:49, 7 грудня 2010)
  22. Перелік матеріалів учасника конкурсу ‎(11:53, 7 грудня 2010)
  23. Вчитель року Чортків ‎(11:55, 7 грудня 2010)
  24. Конкурс творів епістолярного жанру ‎(12:02, 7 грудня 2010)
  25. ==Кадрове забезпечення Базарської ЗОШ І-ІІІст== ‎(11:08, 8 грудня 2010)
  26. ВчителіБичківської ЗОШ І-ІІст ‎(11:16, 8 грудня 2010)
  27. Педагогічний колектив Чорнокінецько-Волянської ЗОШ І - ІІ ступенів ‎(14:45, 8 грудня 2010)
  28. Шманьківчицька ЗОШ Іст ‎(20:36, 8 грудня 2010)
  29. Кириченко Любов ‎(08:16, 9 грудня 2010)
  30. Луник Валентин ‎(17:09, 9 грудня 2010)
  31. Чортків ‎(06:09, 10 грудня 2010)
  32. Конкурс ‎(13:39, 10 грудня 2010)
  33. Загальноосвітні школи Чортківського району I ст. ‎(13:41, 10 грудня 2010)
  34. Вчитель року Чортківщини ‎(13:42, 10 грудня 2010)
  35. Фізика в школі ‎(16:58, 10 грудня 2010)
  36. Творчі конкурси Заліщицького району ‎(17:55, 11 грудня 2010)
  37. Кадрове забезпечення Базарської ЗОШ І-ІІІст ‎(18:18, 12 грудня 2010)
  38. Позашкільна освіта ‎(08:58, 13 грудня 2010)
  39. Методист по роботі з кадрами ‎(06:04, 14 грудня 2010)
  40. Методист-психолог ‎(06:09, 14 грудня 2010)
  41. Конкурси. ‎(12:11, 14 грудня 2010)
  42. МАН. ‎(12:23, 14 грудня 2010)
  43. Вчителі Пробіжнянської школи ‎(07:29, 15 грудня 2010)
  44. Адміністрація школи Чортківської ЗОШ I-III ст. №7 ‎(07:32, 15 грудня 2010)
  45. Адміністрація Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(08:55, 15 грудня 2010)
  46. Фотогалерея Ромашівської школи ‎(14:41, 16 грудня 2010)
  47. Завітайте до нас ‎(05:21, 17 грудня 2010)
  48. Педагогічний колектив школи ‎(10:08, 17 грудня 2010)
  49. Вихователі Чортківської школи-інтернат ‎(05:33, 20 грудня 2010)
  50. Курянівська ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(07:04, 20 грудня 2010)
  51. «Онляндія в моїй школі»! ‎(07:23, 20 грудня 2010)
  52. Мережа учнів Чорнокінецько-Волянської ЗОШ І-ІІ ст. ‎(09:29, 20 грудня 2010)
  53. Буданівська ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(11:39, 21 грудня 2010)
  54. Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ‎(12:09, 21 грудня 2010)
  55. Список вчителів Бучацької ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ‎(12:21, 21 грудня 2010)
  56. Фотогалерея Золотопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст ‎(11:31, 22 грудня 2010)
  57. Фотогалерея Бучацької ЗОШ І-ІІ ст ‎(11:51, 22 грудня 2010)
  58. Категорія вчителі ‎(12:22, 22 грудня 2010)
  59. Павлівська ЗОШ І ступеня ‎(06:10, 24 грудня 2010)
  60. Переглянути фотогалерею ‎(19:46, 25 грудня 2010)
  61. Адміністрація Бучацької ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ‎(20:37, 25 грудня 2010)
  62. Дошкільна освіта Бережанського району ‎(06:01, 26 грудня 2010)
  63. Куроропатницький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ" ‎(09:22, 26 грудня 2010)
  64. Список вчителів Козівської державної української гімназії ім. В.Гетети ‎(11:39, 26 грудня 2010)
  65. Позашкільні навчальні заклади ‎(13:14, 26 грудня 2010)
  66. Список вчителів Бучацького ліцею ‎(14:13, 26 грудня 2010)
  67. Кадрове забезпечення спортшколи Чорткова ‎(14:56, 26 грудня 2010)
  68. Список вчителів Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(16:46, 26 грудня 2010)
  69. Волицька ЗОШ І ступеня ‎(06:27, 27 грудня 2010)
  70. Кальнянська ЗОШ І-ІІІ ст ‎(06:52, 27 грудня 2010)
  71. Методичні округи ‎(06:53, 27 грудня 2010)
  72. В. Куськовецька ЗОШ І-ІІ ст. ‎(06:56, 27 грудня 2010)
  73. В. Кусковецька ЗОШ І-ІІ ст. ‎(07:04, 27 грудня 2010)
  74. Лановецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. ‎(07:05, 27 грудня 2010)
  75. Список вчителів Золотослобідська ЗОШ І-ІІ ступенів ‎(08:04, 27 грудня 2010)
  76. Бенівська ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(08:23, 27 грудня 2010)
  77. Дошкільний навчальний заклад №1 "Золота рибка" м. Чорткова ‎(10:15, 27 грудня 2010)
  78. Теребовлянський методичний округ ‎(10:25, 27 грудня 2010)
  79. Буданівський методичний округ ‎(10:36, 27 грудня 2010)
  80. Струсівський методичний округ ‎(10:50, 27 грудня 2010)
  81. Золотниківський методичний округ ‎(11:00, 27 грудня 2010)
  82. Інтел Навчання для майбутнього ‎(15:31, 27 грудня 2010)
  83. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Поділля ‎(17:43, 27 грудня 2010)
  84. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Бедриківці ‎(17:48, 27 грудня 2010)
  85. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Буряківка ‎(17:48, 27 грудня 2010)
  86. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Дунів ‎(17:49, 27 грудня 2010)
  87. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Новосілка ‎(17:51, 27 грудня 2010)
  88. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Слобідка ‎(17:52, 27 грудня 2010)
  89. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Угриньківці ‎(17:52, 27 грудня 2010)
  90. Проекти з інформатики учнів та вчителів Заліщицького району ‎(17:54, 27 грудня 2010)
  91. Дитячий садок "Сонечко", с. Рогачин ‎(18:24, 27 грудня 2010)
  92. Рогачинська ЗОШ І ступеня ‎(18:42, 27 грудня 2010)
  93. Рогачинська ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(18:55, 27 грудня 2010)
  94. Щепанівські ‎(05:32, 28 грудня 2010)
  95. Список вчителів Кальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(18:58, 28 грудня 2010)
  96. Конюхівська ЗОШ І-ІІ ст ‎(09:10, 29 грудня 2010)
  97. Вчителі Курянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(09:12, 29 грудня 2010)
  98. Освітні округи ТеребВікі ‎(09:14, 29 грудня 2010)
  99. Школи-сад ‎(09:20, 29 грудня 2010)
  100. Школи обласного підпорядкування ‎(09:22, 29 грудня 2010)
  101. Педагогічний колектив Бучацької гімназії ім. В. М. Гнатюка ‎(11:43, 29 грудня 2010)
  102. Педагогічний колектив Глинської ЗОШ І-ІІІ ст ‎(11:56, 29 грудня 2010)
  103. Стасишин О. В. ‎(16:08, 29 грудня 2010)
  104. Користувач Іванов Петро ‎(17:22, 29 грудня 2010)
  105. Мшанецький ДНЗ "Калинка" ‎(20:05, 29 грудня 2010)
  106. Іванівський методичний округ ‎(05:17, 30 грудня 2010)
  107. Лошнівський методичний округ ‎(05:30, 30 грудня 2010)
  108. Микулинецький методичний округ ‎(05:31, 30 грудня 2010)
  109. Вимислвіська ЗОШ І ст ‎(07:03, 30 грудня 2010)
  110. Методист української мови і літератури ‎(07:31, 30 грудня 2010)
  111. Результати олімпіад ‎(08:34, 30 грудня 2010)
  112. Використання комп’ютерних технологій на уроках математики ‎(10:58, 30 грудня 2010)
  113. Стасишин Ірина Володимирівна ‎(12:18, 30 грудня 2010)
  114. Кісіль Галина Степанівна ‎(12:19, 30 грудня 2010)
  115. Стасишин Олександра Василівна ‎(12:37, 30 грудня 2010)
  116. Санітарний паспорт дошкільної установи ‎(15:02, 30 грудня 2010)
  117. Щеп ‎(16:24, 30 грудня 2010)
  118. Про себе ‎(11:19, 2 січня 2011)
  119. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Ворвулинці ‎(05:54, 4 січня 2011)
  120. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Лисичники ‎(06:02, 4 січня 2011)
  121. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Кошилівці ‎(06:34, 4 січня 2011)
  122. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Дзвиняч ‎(06:43, 4 січня 2011)
  123. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Блищанка ‎(06:44, 4 січня 2011)
  124. Загальноосвітні школи Шумського району I-III ст. ‎(07:20, 4 січня 2011)
  125. Берегуля Світлана Петрівна ‎(07:25, 4 січня 2011)
  126. Будник Оксана Степанівна ‎(07:28, 4 січня 2011)
  127. Гуцал Ольга Дмитрівна ‎(07:28, 4 січня 2011)
  128. Діткун Володимир Петрович ‎(07:28, 4 січня 2011)
  129. Дмитрів Галина Іванівна ‎(07:28, 4 січня 2011)
  130. Верхоляк Василь Володимирович ‎(07:28, 4 січня 2011)
  131. Сеньків Інна Романівна ‎(07:29, 4 січня 2011)
  132. Солтис Марія Орестівна ‎(07:29, 4 січня 2011)
  133. Сеньківська Марія Михайлівна ‎(07:29, 4 січня 2011)
  134. Крупніцька Зіновія Федорівна ‎(07:29, 4 січня 2011)
  135. Павлів Галина Михайлівна ‎(07:29, 4 січня 2011)
  136. Денис Галина Романівна ‎(07:29, 4 січня 2011)
  137. Гринтус Марія Богданівна ‎(07:29, 4 січня 2011)
  138. Обицький НВК ‎(07:29, 4 січня 2011)
  139. Драп'ята Рома Михайлівна ‎(07:29, 4 січня 2011)
  140. Сеньків Юлія Олексіївна ‎(07:29, 4 січня 2011)
  141. Парій Василь ‎(07:37, 4 січня 2011)
  142. Кріль Михайло Іванович - директор школи ‎(16:59, 4 січня 2011)
  143. Баріда Надія Петрівна ‎(17:14, 4 січня 2011)
  144. Гудима Петро Михайлович ‎(17:15, 4 січня 2011)
  145. Гудима Галина Петрівна ‎(17:17, 4 січня 2011)
  146. Дзісь Богдан Омелянович ‎(17:18, 4 січня 2011)
  147. Дмитришин Наталія Іванівна ‎(17:18, 4 січня 2011)
  148. Кимська Ярослава Іванівна ‎(17:19, 4 січня 2011)
  149. Микитишин Анна Богданівна ‎(17:19, 4 січня 2011)
  150. Семенина Людмила Павлівна ‎(17:20, 4 січня 2011)
  151. Чорнописька Ольга Михайлівна ‎(17:20, 4 січня 2011)
  152. Чорнописька Вікторія Зіновіївна ‎(17:21, 4 січня 2011)
  153. Чорнописький Олег Зіновійович ‎(17:21, 4 січня 2011)
  154. Чорнописька Ольга Миколаївна ‎(17:21, 4 січня 2011)
  155. Нюня Марія Михайлівна ‎(17:45, 4 січня 2011)
  156. Вчителі Ладичинської ЗОШ І-ІІст. ‎(06:31, 5 січня 2011)
  157. Романівська ЗОШ І-ІІ ст. ‎(06:47, 5 січня 2011)
  158. ПОРАДНИК ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ: Я І АТТЕСТАЦІЯ ‎(07:03, 5 січня 2011)
  159. Загальноосвітня школа І ст. с. Вигода ‎(07:03, 5 січня 2011)
  160. Загальноосвітня школа І ст. с. Виноградне ‎(07:05, 5 січня 2011)
  161. Загальноосвітня школа І ст. с. Голігради ‎(07:06, 5 січня 2011)
  162. Загальноосвітня школа І ст. с. Печорна ‎(07:19, 5 січня 2011)
  163. Загальноосвітня школа І ст. с. Щитівці ‎(07:19, 5 січня 2011)
  164. Загальноосвітня школа І ст. с. Шутроминці ‎(07:20, 5 січня 2011)
  165. Загальноосвітня школа І ст. с. Харитонівці ‎(07:23, 5 січня 2011)
  166. Загальноосвітня школа І ст. с. Нагоряни ‎(07:24, 5 січня 2011)
  167. Загальноосвітня школа І ст. с. Головчинці ‎(07:24, 5 січня 2011)
  168. Дошкільні навчальні заклади Заліщицького району ‎(07:49, 5 січня 2011)
  169. Заліщицький РБДЮТ ‎(07:56, 5 січня 2011)
  170. Заліщицький ЦНТТШ ‎(07:56, 5 січня 2011)
  171. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ‎(08:33, 5 січня 2011)
  172. Перелік нормативних документів з питань викладанння іноземної мови ‎(08:41, 5 січня 2011)
  173. Районні МО Теребовлянського району ‎(08:55, 5 січня 2011)
  174. Футбол ‎(10:52, 5 січня 2011)
  175. Структура Теребовлянської районної методичної служби ‎(10:56, 5 січня 2011)
  176. Допомога керівникам школи ТеребВікі ‎(11:07, 5 січня 2011)
  177. Олімпіади ТеребВікі ‎(11:08, 5 січня 2011)
  178. Шевчук Світлана Анатолівна ‎(15:33, 5 січня 2011)
  179. Шевчук Світлана Анатоліївна ‎(15:39, 5 січня 2011)
  180. Гапонюк Галина Петрівна ‎(15:55, 5 січня 2011)
  181. Роган Ганна Євгенівна ‎(16:04, 5 січня 2011)
  182. Батріш Ганна Ярославівна ‎(16:04, 5 січня 2011)
  183. Братащук Марія Михайлівна ‎(16:04, 5 січня 2011)
  184. Дереш Тетяна Анатоліївна ‎(16:06, 5 січня 2011)
  185. Михальчишин Ольга Миколаївна ‎(16:06, 5 січня 2011)
  186. Лиса Марія Михайлівна ‎(16:07, 5 січня 2011)
  187. Панасюк Петро Петрович ‎(16:07, 5 січня 2011)
  188. Роган Марія Михайлівна ‎(16:07, 5 січня 2011)
  189. Сервило Оксана Василівна ‎(16:07, 5 січня 2011)
  190. Бенчал Григорій Михайлович ‎(16:07, 5 січня 2011)
  191. Швець Володимир Васильович ‎(16:07, 5 січня 2011)
  192. Паламарчук Галина Петрівна ‎(16:09, 5 січня 2011)
  193. Биковецький НВК ‎(14:45, 6 січня 2011)
  194. Вчителі Різдвянської школи ‎(22:44, 6 січня 2011)
  195. Гронська Марія Іванівна ‎(11:03, 7 січня 2011)
  196. Коханівська Галина ‎(07:52, 8 січня 2011)
  197. Щепанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(09:35, 8 січня 2011)
  198. Проектна діяльність ‎(16:28, 9 січня 2011)
  199. Щепанів ‎(16:58, 9 січня 2011)
  200. Григорівська ЗОШ I-II ст. ‎(09:40, 10 січня 2011)
  201. Доброводівська ЗОШ I-II ст. ‎(09:41, 10 січня 2011)
  202. Лядська ЗОШ I-II ст. ‎(09:42, 10 січня 2011)
  203. Олешівська ЗОШ I-II ст. ‎(09:42, 10 січня 2011)
  204. Швейківська ЗОШ I-II ст. ‎(09:43, 10 січня 2011)
  205. Бертниківська ЗОШ Iст. ‎(09:47, 10 січня 2011)
  206. Чехівська ЗОШ I ст. ‎(09:47, 10 січня 2011)
  207. Григорівський дитячий садок "Сонечко" ‎(09:48, 10 січня 2011)
  208. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ‎(10:20, 10 січня 2011)
  209. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики ‎(10:20, 10 січня 2011)
  210. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії ‎(10:22, 10 січня 2011)
  211. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з основ економіки ‎(10:24, 10 січня 2011)
  212. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики ‎(10:24, 10 січня 2011)
  213. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики ‎(10:25, 10 січня 2011)
  214. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії ‎(10:25, 10 січня 2011)
  215. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) ‎(10:26, 10 січня 2011)
  216. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) ‎(10:27, 10 січня 2011)
  217. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії ‎(10:28, 10 січня 2011)
  218. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови ‎(10:29, 10 січня 2011)
  219. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови ‎(10:30, 10 січня 2011)
  220. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології ‎(10:30, 10 січня 2011)
  221. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології ‎(10:31, 10 січня 2011)
  222. Графік захисту робіт ‎(10:31, 10 січня 2011)
  223. Творчі об'єднання вчителів Чортківщини ‎(10:33, 10 січня 2011)
  224. Виставка-конкурс дитясих робіт "Новорічно-різдвяний подарунок" ‎(11:05, 10 січня 2011)
  225. Виставка-конкурс дитячих робіт "До нас іде святий Миколай" ‎(11:09, 10 січня 2011)
  226. Мовно- літературний конкурс ім.Тараса Шевченка ‎(11:12, 10 січня 2011)
  227. Резудьтати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики /2010 - 2011 н.р./ ‎(11:23, 10 січня 2011)
  228. Завдання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики /2010 - 2011 н.р./ ‎(11:31, 10 січня 2011)
  229. Інформація про ЗНО Підгаєцького району ‎(14:53, 10 січня 2011)
  230. Конкурс учнівських стінгазет ‎(18:04, 10 січня 2011)
  231. Скалатська ЗОШ I-III ст. ‎(05:56, 11 січня 2011)
  232. Стайоха Світлана ‎(06:24, 11 січня 2011)
  233. Загальноосвітні школи I-III ст. Підволочиського району ‎(07:23, 11 січня 2011)
  234. Загальноосвітні школи I-II ст. Підволочиського району ‎(07:25, 11 січня 2011)
  235. Дошкільні навчальні заклади Підволочиського району ‎(07:28, 11 січня 2011)
  236. Збаразька І-ІІІ ст. школа №2 ‎(09:28, 11 січня 2011)
  237. Адміністрація Улашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(09:35, 11 січня 2011)
  238. Вчителі Улашківської ЗОШ ‎(10:05, 11 січня 2011)
  239. Для батьків ТеребВікі ‎(11:22, 11 січня 2011)
  240. Список вчителів Великочорнокінецької ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(11:40, 11 січня 2011)
  241. Кравчук Романа Романівна ‎(11:44, 11 січня 2011)
  242. Обличчя Чортківщини Чортків ‎(12:26, 11 січня 2011)
  243. Малоходачківська ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(13:47, 11 січня 2011)
  244. Голінатий Петро Миколайович ‎(14:22, 11 січня 2011)
  245. Король Максим Петрович ‎(14:23, 11 січня 2011)
  246. Коцюлим Мирослав Петрович ‎(14:25, 11 січня 2011)
  247. ДНЗ «Казка» с.Касперівці ‎(15:08, 11 січня 2011)
  248. Максимів Богдан Іванович - директор школи ‎(16:50, 11 січня 2011)
  249. Гуменюк Роман Ярославович ‎(17:06, 11 січня 2011)
  250. Крива Галина Іванівна - заступник директора з НВР ‎(17:18, 11 січня 2011)
  251. Бережанському Будинку творчості школярів – 65! ‎(06:23, 12 січня 2011)
  252. КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ “УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2011”. НОМІНАЦІЯ “ПОЧАТКОВІ КЛАСИ” ‎(06:32, 12 січня 2011)
  253. Допомога керівникам школи Теребовлянського району ‎(06:49, 12 січня 2011)
  254. Допомога керівникам шкіл Теребовлянського району ‎(07:32, 12 січня 2011)
  255. Для батьків учнів Теребовлянського району ‎(07:44, 12 січня 2011)
  256. Символіка ліцею ‎(10:45, 12 січня 2011)
  257. Методкабінет інформує Гусятинський РМК ‎(11:02, 12 січня 2011)
  258. Олімпіади Гусятинський район ‎(11:03, 12 січня 2011)
  259. МАН Гусятинський район ‎(11:03, 12 січня 2011)
  260. Творчі об'єднання вчителів Гусятин ‎(11:05, 12 січня 2011)
  261. Творчі конкурси Гусятин ‎(11:05, 12 січня 2011)
  262. Освітні округи Гусятин ‎(11:05, 12 січня 2011)
  263. Керівникам навчальних закладів Гусятин ‎(11:06, 12 січня 2011)
  264. Для батьків Гусятин ‎(11:06, 12 січня 2011)
  265. Завідувач Гусятинського районного методичного кабінету ‎(11:11, 12 січня 2011)
  266. Дубчак Оксана Богданівна - вчитель світової літератури, української мови та літератури. ‎(11:20, 12 січня 2011)
  267. Томчук Антоніна Володимирівна - вчитель початкових класів. ‎(14:05, 12 січня 2011)
  268. Працівники дошкільного закладу ‎(14:40, 12 січня 2011)
  269. Коваль Ірина Франківна - заступник директора з ВР ‎(16:34, 12 січня 2011)
  270. Рарок Лариса Михайлівна ‎(16:42, 12 січня 2011)
  271. Морозовська Марія Василівна ‎(16:45, 12 січня 2011)
  272. Хронович Петро Володимирович ‎(17:06, 12 січня 2011)
  273. Дмитрів Галина Василівна ‎(17:18, 12 січня 2011)
  274. Волянюк Людмила Володимирівна ‎(17:29, 12 січня 2011)
  275. Гула Наталія Зіновіївна ‎(18:00, 12 січня 2011)
  276. Коритстувач: Кушнірик Уляна ‎(18:26, 12 січня 2011)
  277. Вчителі школи Капустинської ЗОШ ‎(19:57, 12 січня 2011)
  278. Джуринськослобідківської ЗОШ Педагогічний колектив ‎(20:11, 12 січня 2011)
  279. Капустинська ЗОШ Іст. ‎(20:52, 12 січня 2011)
  280. Висоцька Ольга Богданівна ‎(05:36, 13 січня 2011)
  281. Завадівська ЗОШ I-II ст. ‎(06:27, 13 січня 2011)
  282. Лазарівська ЗОШ I-II ст. ‎(07:10, 13 січня 2011)
  283. Велеснівська ЗОШ I-II ст. ‎(07:41, 13 січня 2011)
  284. Фотогалерея Косівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(09:46, 13 січня 2011)
  285. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт Товсте ‎(10:42, 13 січня 2011)
  286. ЗНО! ‎(10:52, 13 січня 2011)
  287. Качорівський Нестор ‎(11:05, 13 січня 2011)
  288. Томчук Володимир Вікторович ‎(14:51, 13 січня 2011)
  289. Сапегін Анатолій Петрович - вчитель історії ‎(16:12, 13 січня 2011)
  290. Ковальчук Світлана Петрівна ‎(18:04, 13 січня 2011)
  291. Теребовлянська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов ‎(18:38, 13 січня 2011)
  292. Список вчителів Теофіпільської ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(02:54, 14 січня 2011)
  293. Войцешко Валентина Миколаївна ‎(06:14, 14 січня 2011)
  294. Структура Шумської районної методичної служби ‎(07:24, 14 січня 2011)
  295. Постійно діючі семінари ‎(07:32, 14 січня 2011)
  296. Список вчителів Биковецького НВК ‎(07:36, 14 січня 2011)
  297. Методичні округи Теребовлянського району ‎(07:39, 14 січня 2011)
  298. Піщатинська ЗОШ І-ІІ ступенів ‎(07:48, 14 січня 2011)
  299. Постійно діючі проблемні семінари ‎(08:05, 14 січня 2011)
  300. Авторська майстерня при Шумському ліцеї ‎(08:38, 14 січня 2011)
  301. Творчі конкурси Теребовлянського району ‎(08:44, 14 січня 2011)
  302. Конкурси Теребовлянського району ‎(08:46, 14 січня 2011)
  303. Школа молодого вчителя Шумського району ‎(08:55, 14 січня 2011)
  304. Клуби професійного спілкування ‎(09:06, 14 січня 2011)
  305. Палашівська ЗОШ I-II ст. ‎(10:09, 14 січня 2011)
  306. Структура Бережанської районної методичної служби ‎(10:37, 14 січня 2011)
  307. Гімн ліцею ‎(10:53, 14 січня 2011)
  308. Вчителі Заздрістської ЗОШ І-ІІ ст. імені Йосифа Сліпого ‎(18:00, 14 січня 2011)
  309. Заздрістська ‎(18:01, 14 січня 2011)
  310. Вовк Ярослав ‎(05:00, 15 січня 2011)
  311. Директор ‎(09:15, 15 січня 2011)
  312. Заступник з навчально-виховної роботи ‎(09:15, 15 січня 2011)
  313. Заступник з виховної роботи ‎(09:15, 15 січня 2011)
  314. Заступник з науково-методичної роботи ‎(09:15, 15 січня 2011)
  315. Список вчителів Медівської ЗОШ І-ІІ ступенів ‎(10:01, 15 січня 2011)
  316. Горохівський Ярослав ‎(12:59, 15 січня 2011)
  317. Список вчителів Золотниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(09:17, 16 січня 2011)
  318. Список вчителів Купчинецької ЗОШ І-ІІІ ст ‎(11:54, 16 січня 2011)
  319. Медівська ЗОШ І-ІІ ст ‎(14:18, 16 січня 2011)
  320. Педагогічний колектив ‎(15:03, 16 січня 2011)
  321. Цибулько Ганна Зеновіївна ‎(15:15, 16 січня 2011)
  322. Шмулик Марія Миколаївна ‎(15:16, 16 січня 2011)
  323. Щебивлок Леся Іванівна ‎(15:16, 16 січня 2011)
  324. Кіт Ольга Ільківна ‎(15:16, 16 січня 2011)
  325. Михайловський Василь Ярославович ‎(15:40, 16 січня 2011)
  326. Михайловська Оксана Романівна ‎(15:41, 16 січня 2011)
  327. Левицька Галина Богданівна ‎(15:47, 16 січня 2011)
  328. Фотогалерея ‎(17:02, 16 січня 2011)
  329. Педагогічний колектив Різдвянської школи ‎(21:32, 16 січня 2011)
  330. Образотворче мистецтво ‎(05:10, 17 січня 2011)
  331. Хімія ‎(05:16, 17 січня 2011)
  332. Дмитрів Галина Ярославівна ‎(05:44, 17 січня 2011)
  333. Позашкільні навчальні заклади Підволочиського району ‎(06:21, 17 січня 2011)
  334. Географія ‎(08:09, 17 січня 2011)
  335. Малосадківська ЗОШ І-ІІ ступенів ‎(11:20, 17 січня 2011)
  336. Користуавч: Дрозда Надія ‎(11:27, 17 січня 2011)
  337. Вчителі Бичківської ЗОШ І-ІІст ‎(13:45, 17 січня 2011)
  338. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Мишків ‎(14:44, 17 січня 2011)
  339. Директору школи ‎(15:38, 17 січня 2011)
  340. Правовы документи ‎(04:59, 18 січня 2011)
  341. Лист ТОКІППО про Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» ‎(05:23, 18 січня 2011)
  342. Cписок вчителів Дарахівської ЗОШ І-ІІІст. ‎(07:22, 18 січня 2011)
  343. Конкурс "Posnayko" ‎(08:14, 18 січня 2011)
  344. Бендерська Ірина ‎(16:14, 18 січня 2011)
  345. Петрів Ігор Тарасович ‎(18:22, 18 січня 2011)
  346. Чернецька Ольга Федорівна ‎(18:24, 18 січня 2011)
  347. Таращук Ярослав Васильович ‎(18:24, 18 січня 2011)
  348. Часковський Василь Михайлович ‎(18:26, 18 січня 2011)
  349. Воврик Оксана Михайлівна ‎(18:31, 18 січня 2011)
  350. Бігун Надія Василівна ‎(18:31, 18 січня 2011)
  351. Бідула Марія Григорівна ‎(18:32, 18 січня 2011)
  352. Дубницький Тарас Миколайович ‎(18:33, 18 січня 2011)
  353. Катериняк Надія Збігневна ‎(18:34, 18 січня 2011)
  354. Петрів Катерина Дмитрівна ‎(18:35, 18 січня 2011)
  355. Петрів Тарас Васильович ‎(18:35, 18 січня 2011)
  356. Чепіль Галина Зеновіївна ‎(18:36, 18 січня 2011)
  357. Чепіль Олександр Васильович ‎(18:37, 18 січня 2011)
  358. Чепіль Галина Богданівна ‎(18:38, 18 січня 2011)
  359. Огородник Зоряна Зіновіївна ‎(18:39, 18 січня 2011)
  360. Демчук Ольга Іванівна ‎(18:39, 18 січня 2011)
  361. Вербівська ЗОШ І-ІІ ст. ‎(19:00, 18 січня 2011)
  362. Список вчителів Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ‎(19:07, 18 січня 2011)
  363. Батрин Світлана ‎(05:08, 19 січня 2011)
  364. Методична комісія фізико-математичного циклу ЗОШ №5 Чортківського району ‎(05:31, 19 січня 2011)
  365. Методична комісія вчителів іноземної мови класів ЗОШ №5 Чортківського району ‎(05:53, 19 січня 2011)
  366. Методична комісія художнього циклу ЗОШ №5 Чортківського району ‎(06:05, 19 січня 2011)
  367. Методична комісія вчителів захисту вітчизни,фізкультури та ОБЖ ЗОШ №5 Чортківського району ‎(06:12, 19 січня 2011)
  368. Методична комісія природничого циклу ЗОШ №5 Чортківського району ‎(06:34, 19 січня 2011)
  369. Мирненська ЗОШ І ІІ ст. ‎(07:10, 19 січня 2011)
  370. Дошкільна освіта Підгаєччини ‎(07:28, 19 січня 2011)
  371. Список вчителів Чортківської ЗОШ I-III ст. №4 ‎(10:19, 19 січня 2011)
  372. Список вчителів Піщатинської ЗОШ І-ІІ ст. ‎(10:22, 19 січня 2011)
  373. Список вчителів Рохманівської ЗОШ І-ІІст. ‎(10:23, 19 січня 2011)
  374. Вчителі Плебанівської ЗОШ І-ІІ ст. ‎(10:26, 19 січня 2011)
  375. Керівникам навчальних закладів ‎(11:05, 19 січня 2011)
  376. Бриківський НВК ‎(11:43, 19 січня 2011)
  377. Синівецька ЗОШ І-ІІ ст. ‎(16:12, 19 січня 2011)
  378. Список вчителів Денсівська ЗОШ І-ІІ ступенів ‎(16:36, 19 січня 2011)
  379. Іванчук Олена Іллічна ‎(16:50, 19 січня 2011)
  380. Бебло Марія Антонівна ‎(19:22, 19 січня 2011)
  381. Квет Галина Богданівна ‎(19:24, 19 січня 2011)
  382. Паєдник Стефан Васильвич ‎(19:27, 19 січня 2011)
  383. Голотківська загальноосвітня школа І ст. ‎(06:43, 20 січня 2011)
  384. Богданівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:44, 20 січня 2011)
  385. Гнилицька загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:44, 20 січня 2011)
  386. Жеребківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:45, 20 січня 2011)
  387. Клебанівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:45, 20 січня 2011)
  388. Лисичинська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:46, 20 січня 2011)
  389. Лозівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:46, 20 січня 2011)
  390. Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:47, 20 січня 2011)
  391. Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:48, 20 січня 2011)
  392. Рожиська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:49, 20 січня 2011)
  393. Староміщинська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:51, 20 січня 2011)
  394. Турівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(06:52, 20 січня 2011)
  395. Воробіївська загальноосвітня школа І ст. ‎(06:53, 20 січня 2011)
  396. Климковецька загальноосвітня школа І ст. ‎(06:54, 20 січня 2011)
  397. Росоховатецька загальноосвітня школа І ст. ‎(06:55, 20 січня 2011)
  398. Текліївська загальноосвітня школа І ст. ‎(06:55, 20 січня 2011)
  399. Терпилівська загальноосвітня школа І ст. ‎(06:55, 20 січня 2011)
  400. Шельпаківська загальноосвітня школа І ст. ‎(06:55, 20 січня 2011)
  401. Фащівська загальноосвітня школа І ст. ‎(06:56, 20 січня 2011)
  402. Мисловецька школа-сад ‎(06:56, 20 січня 2011)
  403. Підволочиська ДЮСШ ‎(06:57, 20 січня 2011)
  404. Кам'янківський МНВК ‎(06:58, 20 січня 2011)
  405. Умови проведення ‎(07:15, 20 січня 2011)
  406. З української мови і літератури ‎(07:40, 20 січня 2011)
  407. Список вчителів Денисівської ЗОШ І-ІІІ ст №2 ‎(07:55, 20 січня 2011)
  408. Список вчителів Денисівської ЗОШ І-ІІІ ст ‎(07:56, 20 січня 2011)
  409. Методичної ради ‎(09:19, 20 січня 2011)
  410. Методична ради ‎(10:17, 20 січня 2011)
  411. Рохманівська ЗОШ І-ІІ ступенів ‎(10:38, 20 січня 2011)
  412. Список чителів Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(10:42, 20 січня 2011)
  413. Список вчителів Остап'ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(10:58, 20 січня 2011)
  414. Список вчителів Качанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‎(11:05, 20 січня 2011)
  415. Пальчинецька загальноосвітня школа І-ІІ ст. ‎(11:39, 20 січня 2011)
  416. Пробне тестування ‎(11:42, 20 січня 2011)
  417. Адміністрація Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст.№7 ‎(11:50, 20 січня 2011)
  418. Реєстрація на ЗНО - 2011 ‎(12:49, 20 січня 2011)
  419. Ольга Петрівна Дмитришин ‎(14:59, 20 січня 2011)
  420. Курсова перепідготовка Серединський Анатолій ‎(18:01, 20 січня 2011)
  421. Паєдник Василь Стефанович ‎(21:48, 20 січня 2011)
  422. Кривко Надія Володимирівна ‎(05:48, 21 січня 2011)
  423. Методична комісія гуманітарного циклу ЗОШ №5 Чортківського району ‎(06:13, 21 січня 2011)
  424. Озерчук Світлана Володимирівна ‎(07:32, 21 січня 2011)
  425. МАН Козівського району ‎(10:56, 21 січня 2011)
  426. Список вчителів Суразький НВК ‎(12:37, 21 січня 2011)
  427. Саган Ганна Миколаївна ‎(17:15, 21 січня 2011)
  428. Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ‎(17:47, 21 січня 2011)
  429. Вчителі Багатківської школи ‎(18:27, 21 січня 2011)
  430. Цісар Микола Герасимович ‎(22:07, 21 січня 2011)
  431. Фото ліцею ‎(11:29, 22 січня 2011)
  432. Агідбригада "Надія" Милівецької ЗОШ ‎(12:49, 22 січня 2011)
  433. Методична скарбничка Скриника Б Л ‎(12:50, 22 січня 2011)
  434. Екологічна бригада „ НАДІЯ" Милівецької ЗОШ ‎(13:21, 22 січня 2011)
  435. Літературно-меморіальний музей Уласа Самчука ‎(16:26, 22 січня 2011)
  436. Андрійчук Наталія Євгенівна ‎(08:15, 23 січня 2011)
  437. Творчі групи Шумського району ‎(08:31, 23 січня 2011)
  438. Андрійчук Неля Орестівна ‎(08:32, 23 січня 2011)
  439. Богатюк Ірина Володимирівна ‎(08:37, 23 січня 2011)
  440. Заїка Лідія Омелянівна ‎(08:39, 23 січня 2011)
  441. Демчук Сергій Васильович ‎(08:44, 23 січня 2011)
  442. Демчук Інна Михайлівна ‎(08:51, 23 січня 2011)
  443. Дідик Євген Васильович ‎(08:54, 23 січня 2011)
  444. Дідик Марія Ярославівна ‎(08:56, 23 січня 2011)
  445. Кичкир Ірина Анатоліївна ‎(08:58, 23 січня 2011)
  446. Лисий Ярослав Михайлович ‎(08:59, 23 січня 2011)
  447. Матвіїв Зіновій Васильович ‎(09:01, 23 січня 2011)
  448. Махно Мирослава Володимирівна ‎(09:03, 23 січня 2011)
  449. Михайлишин Галина Василівна ‎(09:04, 23 січня 2011)
  450. Роговська Любомира Петрівна ‎(09:05, 23 січня 2011)
  451. Сопель Марія Зиновіївна ‎(09:06, 23 січня 2011)
  452. Флиста Марія Михайлівна ‎(09:08, 23 січня 2011)
  453. Чорняк Зоряна Богданівна ‎(09:09, 23 січня 2011)
  454. Чортик Ольга Степанівна ‎(09:10, 23 січня 2011)
  455. Бурдейна Олександра Тадеївна ‎(09:33, 23 січня 2011)
  456. Шалай Ольга Романівна ‎(09:39, 23 січня 2011)
  457. Бабяк Ольга Василівна ‎(09:41, 23 січня 2011)
  458. Берестецька Теодозія Теодорівна ‎(09:44, 23 січня 2011)
  459. Данилків Ігор Михайлович ‎(09:46, 23 січня 2011)
  460. Демків Олександра Василівна ‎(09:47, 23 січня 2011)
  461. Дубчак Петро Євгенович ‎(09:48, 23 січня 2011)
  462. Бенедига Ольга Вікторівна ‎(09:51, 23 січня 2011)
  463. Паламар Надія Петрівна ‎(09:52, 23 січня 2011)
  464. Хоменко Людмила Сергіївна ‎(09:55, 23 січня 2011)
  465. Дудзінська Лариса Василівна ‎(09:55, 23 січня 2011)
  466. Ткачик Неоніла Стахівна ‎(09:56, 23 січня 2011)
  467. Алдабаєва Наталя Петрівна ‎(10:01, 23 січня 2011)
  468. Петришин Уляна Володимирівна ‎(10:03, 23 січня 2011)
  469. Бартошак Надія Теодорівна ‎(10:05, 23 січня 2011)
  470. Леськів Зіна Миронівна ‎(10:06, 23 січня 2011)
  471. Липак Ірина Йосипівна ‎(10:06, 23 січня 2011)
  472. Лахман Ліліяна Євгенівна ‎(10:07, 23 січня 2011)
  473. Омельчук Галина Володимирівна ‎(12:14, 23 січня 2011)
  474. Янчишина Ніна Андріївна ‎(12:50, 23 січня 2011)
  475. Морозов Володимир ‎(14:12, 23 січня 2011)
  476. Конспект уроку з української літератури Рисак М. О. ‎(18:21, 23 січня 2011)
  477. Методична скарбничка Квас Г Р ‎(18:43, 23 січня 2011)
  478. Виховна година Квас Г. Р. ‎(19:04, 23 січня 2011)
  479. МАН ТеребВікі ‎(04:06, 24 січня 2011)
  480. Стареправо Володимир Степанович ‎(07:07, 24 січня 2011)
  481. Практичний психолог ‎(07:45, 24 січня 2011)
  482. Ништа Роман Петрович ‎(08:25, 24 січня 2011)
  483. Раївська ЗОШ І ступеня ‎(09:44, 24 січня 2011)
  484. Великоберезовицький ясла-садок "Кобзарик" ‎(10:06, 24 січня 2011)
  485. Мурована Марія Степанівна ‎(16:13, 24 січня 2011)
  486. Шемелюк Ганна Антонівна ‎(16:15, 24 січня 2011)
  487. Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(17:18, 24 січня 2011)
  488. Вчителі школи ‎(19:54, 24 січня 2011)
  489. Список вчителів Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів ‎(19:57, 24 січня 2011)
  490. В.Кусковецька ЗОШ І-ІІ ст. ‎(06:36, 25 січня 2011)
  491. Вчителі Стіжоцької ЗОШ ‎(06:59, 25 січня 2011)
  492. Волощинська ЗОШ І ступеня ‎(07:06, 25 січня 2011)
  493. Смеречинська Ольга Богданівна ‎(07:08, 25 січня 2011)
  494. Стіжоцька ЗОШ І-ІІ ступенів ‎(07:08, 25 січня 2011)
  495. Осадца Галина Олексіївна ‎(07:09, 25 січня 2011)
  496. Кордишівський НВК ‎(07:50, 25 січня 2011)
  497. Результати ‎(08:37, 25 січня 2011)
  498. Положення про кабінет обчислювальної техніки. ‎(10:11, 25 січня 2011)
  499. Санітарний паспорт кабінету. ‎(10:16, 25 січня 2011)
  500. Вчителі Сороцької школи ‎(11:18, 25 січня 2011)

Переглянути (попередні 500 | наступні 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

Особисті інструменти
Інструменти