Бережанському Будинку творчості школярів – 65!

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Бережанському Будинку творчості школярів – 65!

Любі друзі! Раді вас вітати!
Це ж у вас сьогодні ювілей –
Неповторне і прекрасне свято
Для усіх дорослих і дітей.
Де ще вчать і мріяти, й творити,
Линути думками в майбуття.
Вам бажаєм сотню літ прожити,
Зберегти прекрасні почуття.
Хай усі збуваються бажання,
Хай чудові вісті скрізь летять,
Сил, здоров’я,радості,кохання!
Світлих звершень і – побільше свят!
С. Даньків


25 грудня 2010 р. в Бережанах, відбулося велике театралізовано-музичне ювілейне свято: «Дивовижний світ дитинства» з нагоди 65-ти річчя Будинку творчості школярів та молоді.
Бережани, здавалось би звикли, до яскравих, феєричних і незвичайних концертних програм та театралізованих свят і вистав цього унікального закладу освіти – БТШа (директор Токарська З.Ю., начальник відділу освіти Худий І.Б.), але на цей раз море фантазії, енергії, талантів, гумору і натхнення переповнило радістю і щастям, не лише учасників програми, а весь, переповнений зал гостями, батьками, друзями та вихованцями минулих років.
Оригінальне професійне мистецтво продемонстрували:
- вокальний ансамбль-студія «Крок» кер. Видиш Р.
- дитячий вокальний ансамбль «Веселі нотки» кер. Лебідь-Яцик Н.
- вокально-хореографічний ансамбль «Калинонька» кер. Хиляк Г.
Влучну презентацію гуртків БТШ вдалось зробити юними актора-лялькарями: Хр. Бойко, Н. Солонинка, Н. Дмитрусь, Т. Комарницька, Хр. Куртяк, О.Руда, Т. Жеребецький, З. Цімерман, Г. Кміть, О. Репецький, з лялькового театру «Гніздечко» (кер. Ониськів Л.) та вокальним ансамблем «Веселі нотки» (кер. Лебідь-Яцик Н.).
Весь блок новорічно-різдвяних візерунків – взяв на себе фольклорний театр «Взори» (кер. Різник О.) та вокально-хореографічний ансамбль «Калинонька» ( кер. Хиляк Г.).
Весело і колоритно, з красивими масовими сценами, незвичайною постановкою та дивовижними костюмами, пройшов фрагмент мюзиклу «Муха-Цокотуха» (кер. Хиляк Г., Різник О.).
Надзвичайно лірично-романтичною сторінкою, була зустріч юних туристів після мандрів по рідному краю, після спелеозмагань, гірського та водного туризму під пісні Ю. Візбора і у супроводі юних гітаристів.
На сцені, в секунду, була виставлена палатка, горіло імпровізоване вогнище і завитки сріблястого диму, довершували чарівну картину. Всю туристичну сторінку програми, з теплим гумором і романтизмом вдалось здійснити юним акторам «Веселого вулика» Репецький Олександр, Метельська Ліза, Білик Назар, Ціпліцька Наталя, Мурмило Таня, Косоноцька Ніна, Васютенко Христя, (кер. Л.Васютенко) та туристами-краєзнавцями (кер. Р. Колісник, М. Слабодух).
Програму вели; наповнюючи «живими» експромтами репризами – юні актори театрально-мистецького відділу, зимові персонажі свята: «Новий рік»(юний актор театру «Веселий вулик» - Якубяк Максим), Снігурочка (Козовська Оля) та Сніговичок (кер. драм-студії «Натхнення» Л.Васютенко) і директор БТШ З.Токарська.
Все свято оживляло буйне мереживо танців хореографічного колективу «Вікторія» (кер. Солонинка Г.). Незвичайним було і оформлення сцени педагогами образотворчого відділу ( кер. Бай Л.). В просторовому об’ємі сцени зійшлись усі пори року, підкреслюючи різножанровість та універсальність світу дитинства.
Літали метелики, цвіли ромашки бутафорійні великі ляльки – школярики, виглядали зверху і з боків куліс на загальне веселкове дійство з дивовижними спецефектами: снігові світлові заметілі та конфетті з пурпурних сердець, організоване дискотекою «REЙVAX» (Р.Колісник та Б.Лещишин). Великий український вінок з емблемою БТШ завершував картину, а перед новорічно-різдв’яною сторінкою – це усе було замінено величним передноворічним небом із зорепадом і місяцем та маленькими ангелами, які спустились на легких хмаринках до дітей.
Один ангел розсипав і далі зірочки, другий летів по небу, несучи велику різдвяну зірку, а менші ангелята, чемно вмістились на хмаринках, спостерігаючи за кожним чарівним дійством ювілейної феєрії світу дитинства.
Так що в Бережани Новий рік прийшов разом із дивовижним ювілейним святом, разом з чарівною казкою, яка повернула багатьох в дитинство і оця радість та надія, зберігається в наших серцях на цілий, 2011 рік!

Особисті інструменти