Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Кошилівці

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Назва навчального закладу

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кошилівці

Файл:Колилівська школа.png
Кошилівська школа зовнішній вигляд

Адреса, телефони

Тернопільська обл. Заліщицький р-н. с. Кошилівці вул.. Незалежності 70 індекс 48612 тел. 3-66-42.

Адміністрація

директор школи – Чмола Ганна Федорівна, 1964 року народження, освіта вища, Тернопільський педінститут, біологічний факультет, педстаж 24 роки

заступник директора з навчально-виховної роботи – Григорків Роман Богданович, 1951 р.н., освіта вища, Чернівецький держуніверситет, географічний факультет та Івано-франківський педінститут історичний факультет, педстаж 37 років.

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Школа відкрита 1 вересня 1993 року , як школа І-ІІ ст. . В 1994 році реорганізована в школу І-ІІІ ст.. До того в селах Попівці і Кошилівці існували початкові школи з 70-х років ХІХ ст.. Попівецька школа припинила своє існування в 1972 році, Кошилівська школа на протязі 1946-1954 років діяла як семирічна .

В школі на даний час працює 19 педагогів, з них вищу освіту мають 13 працівників, 2 педагоги закінчують здобувати повну вищу освіту в цьому навчальному році і 4 мають середню, спеціальну освіту. З педагогів школи 5 мають вищу кваліфікаційну категорію, 3 працівники мають І категорію, 3 ІІ кваліфікаційну категорію. Один вчитель має педагогічне звання «вчитель-методист», два вчителі мають педагогічне звання «старший вчитель». основна група вчителів має вік 25-50 років. В школі працює два вчителі пенсіонери і два молодих спеціалісти.

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти