Конкурс творів епістолярного жанру

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

«01» грудня 2010 р. Керівникам ЗНЗ

Про проведення національного молодіжного конкурсу епістолярного жанру


Повідомляємо, що Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (далі – УДППЗ «Укрпошта») в рамках проведення 40-го міжнародного Молодіжного конкурсу епістолярного жанру та з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти оголосило Національний молодіжний конкурс творів на тему «Уявіть себе деревом, що росте в лісі. Напишіть кому-небудь листа й поясніть, чому так важливо захищати ліси» (далі – Конкурс). Тернопільська дирекція УДППЗ «Укрпошта» просить залучити учнів загальноосвітніх навчальних закладів області до участі в Конкурсі відповідно до Положення про національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру «Уявіть себе деревом, що росте в лісі. Напишіть кому-небудь листа й поясніть, чому так важливо захищати ліси», затвердженого наказом УДППЗ «Укрпошта» від 13.07.2010 № 369.

Твори учасників Конкурсу з поміткою «Конкурс Всесвітнього поштового союзу» необхідно надсилати за адресою: відділ маркетингу Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта», вул. В.Чорновола, 1, м.Тернопіль, 46001.

Додаток 1. Положення про національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру «Уявіть себе деревом, що росте в лісі. Напишіть кому-небудь листа й поясніть, чому так важливо захищати ліси». Додаток 2. Анкета учасника Конкурсу.

Завідувач РМК О.П.Захарчук

Данильчак О.Я. 2-02-54


Додаток 1

ВИТЯГ ІЗ ПОЛОЖЕННЯ про Національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру

«Уявіть себе деревом, що росте в лісі. Напишіть кому-небудь листа й поясніть, чому так важливо захищати ліси»

1. Загальні положення

1.1 Всесвітній поштовий союз (ВПС), прагнучи популяризувати поштовий зв'язок серед молоді, оголосив проведення 2011 року 40-го Міжнародного молодіжного конкурсу епістолярного жанру на тему «Уявіть себе деревом, що росте в лісі. Напишіть кому-небудь листа й поясніть, чому так важливо захищати ліси» (скорочена назва «Уявіть себе деревом, що росте в лісі...»).

2. Мета конкурсу

2.1 Привернення уваги молоді до екологічних проблем світу, зокрема важливості в природі всіх видів лісів, їх збереження та подальшого розвитку, що принесе користь нинішньому і майбутнім поколінням.

2.2 Усвідомлення юним поколінням важливості поштової служби в суспільстві.

2.3 Сприяння розвиткові в дітей навичок до творчості, уміння писати листи, влучно й дохідливо висловлювати свої думки.

2.4 Підвищення вітчизняного й міжнародного авторитету Укрпошти як надійного оператора поштового зв'язку.

3. Умови конкурсу

3.1 Національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру проводиться в Україні з 9 жовтня 2010 року до 15 квітня 2011 року.

3.2 Вікова категорія учасників - школярі віком від 10 до 15 років. Критерієм для встановлення віку дитини є дата початку конкурсу.

3.3 Національний конкурс відбувається у два етапи:

3.3.1 Регіональний етап (конкурс організовується дирекціями підприємства в Автономній Республіці Крим, 25 областях України, у Києві та Севастополі) проводиться з 9 жовтня 2010 року до 15 лютого 2011 року.

3.3.2 Фінальний етап (розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта») триватиме з 01 березня 2011 року до 15 квітня 2011 року.

3.4 Конкурсний твір пишеться у формі листа, прозою (обсягом до 800 слів). Твір має містити такі елементи: адреса адресата (може бути вигаданою); вітання; зміст листа; закінчення (наприклад: 3 повагою, 3 любов'ю, 3 найкращими побажаннями тощо); підпис.

3.5 Учасник конкурсу разом з твором має надіслати: копію свідоцтва про народження; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків); домашню адресу; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, де навчається; номер телефону (за наявності); своє фото.


3.6. Учасник конкурсу несе відповідальність за достовірну інформацію про власне авторство твору.

3.7 Роботи, що не матимуть контактної інформації та зазначених в умовах документів, не розглядатимуться.

3.8 Особисті дані про учасників конкурсу не розголошуватимуться.

3.9 Кінцевий термін відправлення конкурсного твору - 31 січня 2011 року, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на конверті. Роботи, подані після закінчення терміну конкурсу, не розглядаються.

3.10 Подання роботи означає згоду автора на всі умови конкурсу. Скарги на організацію або результати конкурсу не розглядаються.

3.11 Учасники конкурсу надсилають листи з оригінальними творами на адресу відділу маркетингу дирекції УДППЗ «Укрпошта» за місцем свого проживання. На конверті має бути позначка «Конкурс ВПС».

3.12 Твір, що посяде перше місце в національному конкурсі, до 30 квітня 2011 року надсилається до Міжнародного бюро ВПС для участі в заключному турі міжнародного конкурсу.

3.13 Про результати національного та міжнародного конкурсу громадськість повідомляється через засоби масової інформації, зокрема газету «Поштовий вісник», веб-портал УДППЗ «Укрпошта», а також шляхом розміщення прес-релізу в об'єктах поштового зв'язку.

4. Порядок організації та проведення конкурсу

4.1 Якщо оригінал твору написаний від руки, разом з оригіналом твору надсилається його друкована копія.

5. Критерії конкурсних оцінок

Оцінка робіт здійснюється за такими критеріями: повнота розкриття теми; особистий погляд на світ та проблеми, пов'язані з темою конкурсу; оригінальність творчого задуму; змістовність; щирість; логічність та самостійність викладу матеріалу; грамотність.

7. Заохочення переможців конкурсу

7.1 Для відзначення переможців регіонального етапу конкурсу встановлюються три призових місця та з власних фондів дирекцій УДППЗ «Укрпошта» виплачуються такі нагороди: I місце - 500 гривень;

II місце - 300 гривень;

III місце - 200 гривень.

7.2 Для нагородження переможців національного конкурсу встановлено такі грошові премії:

I місце - 1000 гривень;

II місце - 600 гривень;

III місце - 400 гривень.

7.3 Грошові винагороди виплачуються згідно з чинним законодавством шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.


Додаток 2

Анкета

учасника Національного молодіжного конкурсу епістолярного жанру на тему «Уявіть себе деревом, що росте в лісі. Напишіть кому-небудь листа й поясніть, чому так важливо захищати ліси»

1. Назва дирекції УДППЗ «Укрпошта»

2. Кількість шкіл, що взяли участь у регіональному етапі конкурсу

3. Кількість отриманих на конкурс робіт

4. Прізвище, ім'я, по батькові конкурсанта

5. Дата народження

6. Ідентифікаційний номер, ким виданий

7. Домашня адреса конкурсанта

8. Назва та адреса навчального закладу, клас

9. Кількість слів у творі (Кількість слів у творі не повинна перевищувати 800 слів)

10. Мови, якими володіє конкурсант


Примітка. Учасник конкурсу заповнює пункти 4 – 10.

Особисті інструменти