Сторінки, які найдовше не редагувалися
Матеріал з ТерноВікі
Нижче показані 250 результатів, починаючи з № 21
Переглянути (попередні 250 | наступні 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Анкета учасника (11:49, 7 грудня 2010)
- Перелік матеріалів учасника конкурсу (11:53, 7 грудня 2010)
- Вчитель року Чортків (11:55, 7 грудня 2010)
- Конкурс творів епістолярного жанру (12:02, 7 грудня 2010)
- ==Кадрове забезпечення Базарської ЗОШ І-ІІІст== (11:08, 8 грудня 2010)
- ВчителіБичківської ЗОШ І-ІІст (11:16, 8 грудня 2010)
- Педагогічний колектив Чорнокінецько-Волянської ЗОШ І - ІІ ступенів (14:45, 8 грудня 2010)
- Шманьківчицька ЗОШ Іст (20:36, 8 грудня 2010)
- Кириченко Любов (08:16, 9 грудня 2010)
- Луник Валентин (17:09, 9 грудня 2010)
- Чортків (06:09, 10 грудня 2010)
- Конкурс (13:39, 10 грудня 2010)
- Загальноосвітні школи Чортківського району I ст. (13:41, 10 грудня 2010)
- Вчитель року Чортківщини (13:42, 10 грудня 2010)
- Фізика в школі (16:58, 10 грудня 2010)
- Творчі конкурси Заліщицького району (17:55, 11 грудня 2010)
- Кадрове забезпечення Базарської ЗОШ І-ІІІст (18:18, 12 грудня 2010)
- Позашкільна освіта (08:58, 13 грудня 2010)
- Методист по роботі з кадрами (06:04, 14 грудня 2010)
- Методист-психолог (06:09, 14 грудня 2010)
- Конкурси. (12:11, 14 грудня 2010)
- МАН. (12:23, 14 грудня 2010)
- Вчителі Пробіжнянської школи (07:29, 15 грудня 2010)
- Адміністрація школи Чортківської ЗОШ I-III ст. №7 (07:32, 15 грудня 2010)
- Адміністрація Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст. (08:55, 15 грудня 2010)
- Фотогалерея Ромашівської школи (14:41, 16 грудня 2010)
- Завітайте до нас (05:21, 17 грудня 2010)
- Педагогічний колектив школи (10:08, 17 грудня 2010)
- Вихователі Чортківської школи-інтернат (05:33, 20 грудня 2010)
- Курянівська ЗОШ І-ІІІ ст. (07:04, 20 грудня 2010)
- «Онляндія в моїй школі»! (07:23, 20 грудня 2010)
- Мережа учнів Чорнокінецько-Волянської ЗОШ І-ІІ ст. (09:29, 20 грудня 2010)
- Буданівська ЗОШ І-ІІІ ст. (11:39, 21 грудня 2010)
- Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (12:09, 21 грудня 2010)
- Список вчителів Бучацької ЗОШ І - ІІІ ст. №1 (12:21, 21 грудня 2010)
- Фотогалерея Золотопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст (11:31, 22 грудня 2010)
- Фотогалерея Бучацької ЗОШ І-ІІ ст (11:51, 22 грудня 2010)
- Категорія вчителі (12:22, 22 грудня 2010)
- Павлівська ЗОШ І ступеня (06:10, 24 грудня 2010)
- Переглянути фотогалерею (19:46, 25 грудня 2010)
- Адміністрація Бучацької ЗОШ І - ІІІ ст. №1 (20:37, 25 грудня 2010)
- Дошкільна освіта Бережанського району (06:01, 26 грудня 2010)
- Куроропатницький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (09:22, 26 грудня 2010)
- Список вчителів Козівської державної української гімназії ім. В.Гетети (11:39, 26 грудня 2010)
- Позашкільні навчальні заклади (13:14, 26 грудня 2010)
- Список вчителів Бучацького ліцею (14:13, 26 грудня 2010)
- Кадрове забезпечення спортшколи Чорткова (14:56, 26 грудня 2010)
- Список вчителів Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ступенів (16:46, 26 грудня 2010)
- Волицька ЗОШ І ступеня (06:27, 27 грудня 2010)
- Кальнянська ЗОШ І-ІІІ ст (06:52, 27 грудня 2010)
- Методичні округи (06:53, 27 грудня 2010)
- В. Куськовецька ЗОШ І-ІІ ст. (06:56, 27 грудня 2010)
- В. Кусковецька ЗОШ І-ІІ ст. (07:04, 27 грудня 2010)
- Лановецька ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. (07:05, 27 грудня 2010)
- Список вчителів Золотослобідська ЗОШ І-ІІ ступенів (08:04, 27 грудня 2010)
- Бенівська ЗОШ І-ІІІ ст. (08:23, 27 грудня 2010)
- Дошкільний навчальний заклад №1 "Золота рибка" м. Чорткова (10:15, 27 грудня 2010)
- Теребовлянський методичний округ (10:25, 27 грудня 2010)
- Буданівський методичний округ (10:36, 27 грудня 2010)
- Струсівський методичний округ (10:50, 27 грудня 2010)
- Золотниківський методичний округ (11:00, 27 грудня 2010)
- Інтел Навчання для майбутнього (15:31, 27 грудня 2010)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Поділля (17:43, 27 грудня 2010)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Бедриківці (17:48, 27 грудня 2010)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Буряківка (17:48, 27 грудня 2010)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Дунів (17:49, 27 грудня 2010)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Новосілка (17:51, 27 грудня 2010)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Слобідка (17:52, 27 грудня 2010)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Угриньківці (17:52, 27 грудня 2010)
- Проекти з інформатики учнів та вчителів Заліщицького району (17:54, 27 грудня 2010)
- Дитячий садок "Сонечко", с. Рогачин (18:24, 27 грудня 2010)
- Рогачинська ЗОШ І ступеня (18:42, 27 грудня 2010)
- Рогачинська ЗОШ І-ІІІ ст. (18:55, 27 грудня 2010)
- Щепанівські (05:32, 28 грудня 2010)
- Список вчителів Кальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (18:58, 28 грудня 2010)
- Конюхівська ЗОШ І-ІІ ст (09:10, 29 грудня 2010)
- Вчителі Курянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (09:12, 29 грудня 2010)
- Освітні округи ТеребВікі (09:14, 29 грудня 2010)
- Школи-сад (09:20, 29 грудня 2010)
- Школи обласного підпорядкування (09:22, 29 грудня 2010)
- Педагогічний колектив Бучацької гімназії ім. В. М. Гнатюка (11:43, 29 грудня 2010)
- Педагогічний колектив Глинської ЗОШ І-ІІІ ст (11:56, 29 грудня 2010)
- Стасишин О. В. (16:08, 29 грудня 2010)
- Користувач Іванов Петро (17:22, 29 грудня 2010)
- Мшанецький ДНЗ "Калинка" (20:05, 29 грудня 2010)
- Іванівський методичний округ (05:17, 30 грудня 2010)
- Лошнівський методичний округ (05:30, 30 грудня 2010)
- Микулинецький методичний округ (05:31, 30 грудня 2010)
- Вимислвіська ЗОШ І ст (07:03, 30 грудня 2010)
- Методист української мови і літератури (07:31, 30 грудня 2010)
- Результати олімпіад (08:34, 30 грудня 2010)
- Використання комп’ютерних технологій на уроках математики (10:58, 30 грудня 2010)
- Стасишин Ірина Володимирівна (12:18, 30 грудня 2010)
- Кісіль Галина Степанівна (12:19, 30 грудня 2010)
- Стасишин Олександра Василівна (12:37, 30 грудня 2010)
- Санітарний паспорт дошкільної установи (15:02, 30 грудня 2010)
- Щеп (16:24, 30 грудня 2010)
- Про себе (11:19, 2 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Ворвулинці (05:54, 4 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Лисичники (06:02, 4 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Кошилівці (06:34, 4 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Дзвиняч (06:43, 4 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Блищанка (06:44, 4 січня 2011)
- Загальноосвітні школи Шумського району I-III ст. (07:20, 4 січня 2011)
- Берегуля Світлана Петрівна (07:25, 4 січня 2011)
- Будник Оксана Степанівна (07:28, 4 січня 2011)
- Гуцал Ольга Дмитрівна (07:28, 4 січня 2011)
- Діткун Володимир Петрович (07:28, 4 січня 2011)
- Дмитрів Галина Іванівна (07:28, 4 січня 2011)
- Верхоляк Василь Володимирович (07:28, 4 січня 2011)
- Сеньків Інна Романівна (07:29, 4 січня 2011)
- Солтис Марія Орестівна (07:29, 4 січня 2011)
- Сеньківська Марія Михайлівна (07:29, 4 січня 2011)
- Крупніцька Зіновія Федорівна (07:29, 4 січня 2011)
- Павлів Галина Михайлівна (07:29, 4 січня 2011)
- Денис Галина Романівна (07:29, 4 січня 2011)
- Гринтус Марія Богданівна (07:29, 4 січня 2011)
- Обицький НВК (07:29, 4 січня 2011)
- Драп'ята Рома Михайлівна (07:29, 4 січня 2011)
- Сеньків Юлія Олексіївна (07:29, 4 січня 2011)
- Парій Василь (07:37, 4 січня 2011)
- Кріль Михайло Іванович - директор школи (16:59, 4 січня 2011)
- Баріда Надія Петрівна (17:14, 4 січня 2011)
- Гудима Петро Михайлович (17:15, 4 січня 2011)
- Гудима Галина Петрівна (17:17, 4 січня 2011)
- Дзісь Богдан Омелянович (17:18, 4 січня 2011)
- Дмитришин Наталія Іванівна (17:18, 4 січня 2011)
- Кимська Ярослава Іванівна (17:19, 4 січня 2011)
- Микитишин Анна Богданівна (17:19, 4 січня 2011)
- Семенина Людмила Павлівна (17:20, 4 січня 2011)
- Чорнописька Ольга Михайлівна (17:20, 4 січня 2011)
- Чорнописька Вікторія Зіновіївна (17:21, 4 січня 2011)
- Чорнописький Олег Зіновійович (17:21, 4 січня 2011)
- Чорнописька Ольга Миколаївна (17:21, 4 січня 2011)
- Нюня Марія Михайлівна (17:45, 4 січня 2011)
- Вчителі Ладичинської ЗОШ І-ІІст. (06:31, 5 січня 2011)
- Романівська ЗОШ І-ІІ ст. (06:47, 5 січня 2011)
- ПОРАДНИК ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ: Я І АТТЕСТАЦІЯ (07:03, 5 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І ст. с. Вигода (07:03, 5 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І ст. с. Виноградне (07:05, 5 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І ст. с. Голігради (07:06, 5 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І ст. с. Печорна (07:19, 5 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І ст. с. Щитівці (07:19, 5 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І ст. с. Шутроминці (07:20, 5 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І ст. с. Харитонівці (07:23, 5 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І ст. с. Нагоряни (07:24, 5 січня 2011)
- Загальноосвітня школа І ст. с. Головчинці (07:24, 5 січня 2011)
- Дошкільні навчальні заклади Заліщицького району (07:49, 5 січня 2011)
- Заліщицький РБДЮТ (07:56, 5 січня 2011)
- Заліщицький ЦНТТШ (07:56, 5 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (08:33, 5 січня 2011)
- Перелік нормативних документів з питань викладанння іноземної мови (08:41, 5 січня 2011)
- Районні МО Теребовлянського району (08:55, 5 січня 2011)
- Футбол (10:52, 5 січня 2011)
- Структура Теребовлянської районної методичної служби (10:56, 5 січня 2011)
- Допомога керівникам школи ТеребВікі (11:07, 5 січня 2011)
- Олімпіади ТеребВікі (11:08, 5 січня 2011)
- Шевчук Світлана Анатолівна (15:33, 5 січня 2011)
- Шевчук Світлана Анатоліївна (15:39, 5 січня 2011)
- Гапонюк Галина Петрівна (15:55, 5 січня 2011)
- Роган Ганна Євгенівна (16:04, 5 січня 2011)
- Батріш Ганна Ярославівна (16:04, 5 січня 2011)
- Братащук Марія Михайлівна (16:04, 5 січня 2011)
- Дереш Тетяна Анатоліївна (16:06, 5 січня 2011)
- Михальчишин Ольга Миколаївна (16:06, 5 січня 2011)
- Лиса Марія Михайлівна (16:07, 5 січня 2011)
- Панасюк Петро Петрович (16:07, 5 січня 2011)
- Роган Марія Михайлівна (16:07, 5 січня 2011)
- Сервило Оксана Василівна (16:07, 5 січня 2011)
- Бенчал Григорій Михайлович (16:07, 5 січня 2011)
- Швець Володимир Васильович (16:07, 5 січня 2011)
- Паламарчук Галина Петрівна (16:09, 5 січня 2011)
- Биковецький НВК (14:45, 6 січня 2011)
- Вчителі Різдвянської школи (22:44, 6 січня 2011)
- Гронська Марія Іванівна (11:03, 7 січня 2011)
- Коханівська Галина (07:52, 8 січня 2011)
- Щепанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (09:35, 8 січня 2011)
- Проектна діяльність (16:28, 9 січня 2011)
- Щепанів (16:58, 9 січня 2011)
- Григорівська ЗОШ I-II ст. (09:40, 10 січня 2011)
- Доброводівська ЗОШ I-II ст. (09:41, 10 січня 2011)
- Лядська ЗОШ I-II ст. (09:42, 10 січня 2011)
- Олешівська ЗОШ I-II ст. (09:42, 10 січня 2011)
- Швейківська ЗОШ I-II ст. (09:43, 10 січня 2011)
- Бертниківська ЗОШ Iст. (09:47, 10 січня 2011)
- Чехівська ЗОШ I ст. (09:47, 10 січня 2011)
- Григорівський дитячий садок "Сонечко" (09:48, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (10:20, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики (10:20, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії (10:22, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з основ економіки (10:24, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики (10:24, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики (10:25, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії (10:25, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) (10:26, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) (10:27, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії (10:28, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови (10:29, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови (10:30, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології (10:30, 10 січня 2011)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології (10:31, 10 січня 2011)
- Графік захисту робіт (10:31, 10 січня 2011)
- Творчі об'єднання вчителів Чортківщини (10:33, 10 січня 2011)
- Виставка-конкурс дитясих робіт "Новорічно-різдвяний подарунок" (11:05, 10 січня 2011)
- Виставка-конкурс дитячих робіт "До нас іде святий Миколай" (11:09, 10 січня 2011)
- Мовно- літературний конкурс ім.Тараса Шевченка (11:12, 10 січня 2011)
- Резудьтати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики /2010 - 2011 н.р./ (11:23, 10 січня 2011)
- Завдання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики /2010 - 2011 н.р./ (11:31, 10 січня 2011)
- Інформація про ЗНО Підгаєцького району (14:53, 10 січня 2011)
- Конкурс учнівських стінгазет (18:04, 10 січня 2011)
- Скалатська ЗОШ I-III ст. (05:56, 11 січня 2011)
- Стайоха Світлана (06:24, 11 січня 2011)
- Загальноосвітні школи I-III ст. Підволочиського району (07:23, 11 січня 2011)
- Загальноосвітні школи I-II ст. Підволочиського району (07:25, 11 січня 2011)
- Дошкільні навчальні заклади Підволочиського району (07:28, 11 січня 2011)
- Збаразька І-ІІІ ст. школа №2 (09:28, 11 січня 2011)
- Адміністрація Улашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (09:35, 11 січня 2011)
- Вчителі Улашківської ЗОШ (10:05, 11 січня 2011)
- Для батьків ТеребВікі (11:22, 11 січня 2011)
- Список вчителів Великочорнокінецької ЗОШ І-ІІІ ст. (11:40, 11 січня 2011)
- Кравчук Романа Романівна (11:44, 11 січня 2011)
- Обличчя Чортківщини Чортків (12:26, 11 січня 2011)
- Малоходачківська ЗОШ І-ІІІ ст. (13:47, 11 січня 2011)
- Голінатий Петро Миколайович (14:22, 11 січня 2011)
- Король Максим Петрович (14:23, 11 січня 2011)
- Коцюлим Мирослав Петрович (14:25, 11 січня 2011)
- ДНЗ «Казка» с.Касперівці (15:08, 11 січня 2011)
- Максимів Богдан Іванович - директор школи (16:50, 11 січня 2011)
- Гуменюк Роман Ярославович (17:06, 11 січня 2011)
- Крива Галина Іванівна - заступник директора з НВР (17:18, 11 січня 2011)
- Бережанському Будинку творчості школярів – 65! (06:23, 12 січня 2011)
- КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ “УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2011”. НОМІНАЦІЯ “ПОЧАТКОВІ КЛАСИ” (06:32, 12 січня 2011)
- Допомога керівникам школи Теребовлянського району (06:49, 12 січня 2011)
- Допомога керівникам шкіл Теребовлянського району (07:32, 12 січня 2011)
- Для батьків учнів Теребовлянського району (07:44, 12 січня 2011)
- Символіка ліцею (10:45, 12 січня 2011)
- Методкабінет інформує Гусятинський РМК (11:02, 12 січня 2011)
- Олімпіади Гусятинський район (11:03, 12 січня 2011)
- МАН Гусятинський район (11:03, 12 січня 2011)
- Творчі об'єднання вчителів Гусятин (11:05, 12 січня 2011)
- Творчі конкурси Гусятин (11:05, 12 січня 2011)
- Освітні округи Гусятин (11:05, 12 січня 2011)
- Керівникам навчальних закладів Гусятин (11:06, 12 січня 2011)
- Для батьків Гусятин (11:06, 12 січня 2011)
- Завідувач Гусятинського районного методичного кабінету (11:11, 12 січня 2011)
- Дубчак Оксана Богданівна - вчитель світової літератури, української мови та літератури. (11:20, 12 січня 2011)
- Томчук Антоніна Володимирівна - вчитель початкових класів. (14:05, 12 січня 2011)
- Працівники дошкільного закладу (14:40, 12 січня 2011)
- Коваль Ірина Франківна - заступник директора з ВР (16:34, 12 січня 2011)
- Рарок Лариса Михайлівна (16:42, 12 січня 2011)
Переглянути (попередні 250 | наступні 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).