Статті з найбільшою кількістю категорій
Матеріал з ТерноВікі
Нижче показані 50 результатів, починаючи з № 481
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Графік проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін в Гусятинському районі (2 категорії)
- Боківська ЗОШ І-ІІ ст. (2 категорії)
- Потіцький дошкільний навчальний заклад "Калинка" (2 категорії)
- Котівська ЗОШ І-ІІ ст. (2 категорії)
- Скалатський БШ (2 категорії)
- Чехівська ЗОШ I ст. (2 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Винятинці (2 категорії)
- Петрів Катерина Дмитрівна (2 категорії)
- Гнильченська ЗОШ І-ІІ ст. (2 категорії)
- Загальноосвітні школи Теребовлянського району I-II ст. (2 категорії)
- Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (2 категорії)
- Методист з психологічної служби, християнської етики (2 категорії)
- Загальноосвітні школи Тернопільського району I-III ст. (2 категорії)
- Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст. (2 категорії)
- Бучацький ліцей (2 категорії)
- Корисувач: Допіра Ольга (2 категорії)
- Мшанецький ДНЗ (2 категорії)
- Творчі об'єднання вчителів Гусятин (2 категорії)
- Угорський НВК (2 категорії)
- Галущинська загальноосвітня школа І-ІІ ст. (2 категорії)
- Яцюк Оксана Олексіївна (2 категорії)
- ЗОШ І ст. с. Чорний Ліс (2 категорії)
- Буглівська ЗОШ І-ІІІ ст. (2 категорії)
- Методист з технологій (трудове навчання, креслення) Гусятинський РМК (2 категорії)
- Учні, переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін в Гусятинському районі y 2011/2012 нр (2 категорії)
- Глинська ЗОШ І-ІІІ ст (2 категорії)
- Богданівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. (2 категорії)
- Вікісловник подільського діалекту: (2 категорії)
- Теофіпільський дошкільний навчальний заклад "Барвінок" (2 категорії)
- Висоцька ЗОШ I-III ст. (2 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Буряківка (2 категорії)
- Рогачинська ЗОШ І-ІІІ ст. (2 категорії)
- Великоберезовицький ясла-садок "Кобзарик" (2 категорії)
- Коропецький ясла-садок (2 категорії)
- Вільховецька ЗОШ І-ІІ ст. (2 категорії)
- Поплавська ЗОШ І - ІІ ст. (2 категорії)
- ЧортківВікі (2 категорії)
- Косівська ЗОШ I-III ст. (2 категорії)
- Кривчиківська ЗОШ І-ІІ ст. (2 категорії)
- Заздрістська (2 категорії)
- Калейдоскоп освітянських новин району (2 категорії)
- Методист з iнформатики (2 категорії)
- Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (2 категорії)
- Методист з географії та основ економіки (2 категорії)
- Ромашівський НВК "ЗОШ І - ІІ ст. - ДНЗ" (2 категорії)
- Список членів методичних комісій ЗОШ I-III ст. №5 (2 категорії)
- Рохманівська ЗОШ І-ІІ ступенів (2 категорії)
- Дитячий ясла-садок №1 м.Зборова (2 категорії)
- Великобережецька ЗОШ I-IIІ ст. (2 категорії)
- Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ст. (2 категорії)
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).