Статті з найбільшою кількістю категорій

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Нижче показані 50 результатів, починаючи з № 1

Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

  1. Волохата Оксана Яківна ‎(4 категорії)
  2. Король Євгенія Григорівна ‎(4 категорії)
  3. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Оришківці ‎(3 категорії)
  4. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт.Гусятин ‎(3 категорії)
  5. Загальноосвітні школи Великогаївської ОТГ I-III ст. ‎(3 категорії)
  6. В.Кусковецька ЗОШ І-ІІ ст. ‎(3 категорії)
  7. НВК "Грабовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" ‎(3 категорії)
  8. Сидорівський дитячий садок «Сонечко» ‎(3 категорії)
  9. «Ясла-садок «ЛІСОВА КАЗКА» с. Скоморохи» ‎(3 категорії)
  10. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Дорогичівка ‎(3 категорії)
  11. Коцюбинецький дитячий садок «Сонечко» ‎(3 категорії)
  12. Товстенський дитячий садок «Сонечко» ‎(3 категорії)
  13. Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ст.№1-гімназія" м.Копичинці ‎(3 категорії)
  14. Глібівський дитячий садок ‎(3 категорії)
  15. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Вільхівчик ‎(3 категорії)
  16. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Клювинці ‎(3 категорії)
  17. ТеребМіськВікі ‎(3 категорії)
  18. БільчеЗолотВікі ‎(3 категорії)
  19. ВеликодедеркВікі ‎(3 категорії)
  20. СаранчукСільВікі ‎(3 категорії)
  21. Нападівська ЗОШ І-ІІ ст. ‎(3 категорії)
  22. Ігровицька ЗОШ І-ІІ ст. ‎(3 категорії)
  23. Загальноосвітня вечірня (змінна) школа ІІ-ІІІ ст. смт.Гусятин ‎(3 категорії)
  24. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Перемилів ‎(3 категорії)
  25. Загальноосвітні школи Великогаївської ОТГ I-II ст. ‎(3 категорії)
  26. НВК "Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" ‎(3 категорії)
  27. Синовецька ЗОШ І-ІІ ст. ‎(3 категорії)
  28. Ангелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ‎(3 категорії)
  29. БорщівМіськВікі ‎(3 категорії)
  30. Допомога керівникам шкіл Гусятинський РМК ‎(3 категорії)
  31. Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ст.№1-гімназія" м.Хоростків ‎(3 категорії)
  32. ЗалозецькВікі ‎(3 категорії)
  33. Чабарівський дитячий садок «Сонечко» ‎(3 категорії)
  34. Іванковецька ЗОШ І-ІІ ст. ‎(3 категорії)
  35. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Глібів ‎(3 категорії)
  36. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Коцюбинці ‎(3 категорії)
  37. Теребовлянська гімназія ‎(3 категорії)
  38. Тудорівський дитячий садок «Сонечко» ‎(3 категорії)
  39. Москалівська ЗОШ І-ІІ ст. ‎(3 категорії)
  40. Сороківський дитячий садок «Малятко» ‎(3 категорії)
  41. Вільхівчицький дитячий садок «Барвінок» ‎(3 категорії)
  42. Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Самолуски ‎(3 категорії)
  43. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці ‎(3 категорії)
  44. Загальноосвітні школи Великогаївської ОТГ I ст. ‎(3 категорії)
  45. Синьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст ‎(3 категорії)
  46. Кара Марія Григорівна ‎(3 категорії)
  47. Андрушівський НВК ‎(3 категорії)
  48. Прошівська ЗОШ І-ІІ ст. ‎(3 категорії)
  49. БілецькСільВікі ‎(3 категорії)
  50. Раштівецький дитячий садок «Дзвіночок» ‎(3 категорії)

Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

Особисті інструменти
Інструменти