Глинська ЗОШ І-ІІІ ст

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук


Зміст

Адреса, телефони

с.Глинна Козівського району Тернопільської області

Телефон школи - 0354727472 (директор школи)

Адміністрація

Директор школи - Чипіжак Галина Михайлівна, вчитель початкових класів, вчитель І категорії

Заступник з навчально-виховної роботи - Галас Марія Григорівна, вчитель математики, старший вчитель

Заступник з виховної роботи - Турчин Надія Михайлівна, вчитель початкових класів, вчитель І категорії

Педагогічний колектив

Бацман Зіновія Василівна

Воробій Галина Ігорівна

Галас Марія Григорівна

Дідик Галина Богданівна

Днесь Марія Михайлівна

Днесь Оксана Богданівна

Дранчук Петро Дмитрович

Завитій Надія Євгенівна

Завітій Ольга Євгенівна

Іваськів Олег Михайлович

Кривко Ганна Федорівна

Лучка Зіна Сергіївна

Нетребська Зеновія Іванівна

Остапишин Валентина Ігорівна

Савків Мирослава Петрівна

Смерека Надія Йосипівна

Стефінів Іван Володимирович

Теслюк Стефанія Михайлівна

Турчин Надія Михайлівна

Чипіжак Галина Михайлівна

Штеркун Стефанія Петрівна

Фотогалерея

Зал вишивки.JPG

Зал вишивки2.JPG

SDC11826.JPG


Урок фізики.JPG

Урок біології.JPG

Урок інформатики.JPG

SDC11836.JPG

Позакласна робота.JPG Бібліотека.JPG Математичний кабінет.JPG Стінгазети.JPG НР.JPG Відпочинок учнів в Капатах.jpg Відпочинок в Карпатах.JPG Відпочинок в Карпатах5.JPG

З історії навчального закладу

З історії школи

Наша школа - це загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Козівської районної ради Тернопільської області. Школа відкрита у 1979 році, розрахована на 360 учнів, тут здобувають знання хлопчики та дівчатка із сіл: Глинна, М.Плавуча, Золочівка.

Розвиток шкільництва на теренах цих сіл бере початок ще із середини ХУІІІ століття. У кожному селі були церковноприходські школи, які згодом стали чотирикласними. Навчання і виховання дітей велося відповідно до умов та історичних подій, характерних для нашого краю.

У 1946 році у селі М.Плавуча відкрито семирічну школу, яка згодом стала восьмирічною. Першим директором семирічної школи був А. І. Хахалина. У період між 1946 – 1978 роками школу очолювали такі директори:

  • Сім’я Григорій Сидорович
  • Древницький Іван Ількович
  • Мельник Андрій Кіндратович
  • Квасницький Мирослав Васильович
  • Древницька Стефанія Петрівна
  • Сарницький Євген Павлович

Глинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів розкрила свої двері для учнів та педагогічних працівників Глинської восьмирічної школи, що була розташована у пристосованих приміщеннях с.М.Плавуча, 1 вересня 1979 року. Першим директором школи була призначена Древницька Стефанія Петрівна. Вона очолювала шкільний колектив один рік.

З 1981 по1988 рік директором нашого навчального закладу працював Ваврикович Михайло Петрович, а в період з 1988 року по2003 рік директором був Сарницький Євген Павлович. 1 вересня 2003 року керівництво школою прийняла Чипіжак Галина Михайлівна. Золочівківська загальноосвітня школа І ступеня є дочірною школою нашого навчального закладу.

У 2009 році школі виповнилось 30 років. За три десятиріччя зі стін школи вийшло 553 випускники, серед яких багато знаних та шанованих людей нашого краю. Кожне десятиріччя, прожите школою після її відкриття, мало свої особливості. 80-і роки минулого століття школа працювала у системі освіти Радянської України. Значно активізувалося її життя у дев’яності роки – роки національного відродження і становлення національних традицій, переосмислення власної історії та культури. Протягом останнього десятиріччя у роботу школи педагогічний колектив широко впроваджує сучасні інноваційні технології, вдосконалюючи навчально-виховний процес, дбаючи про творчий розвиток кожного школяра.

На жаль, враховуючи складну демографічну ситуацію, значно скоротилася кількість учнів, що навчаються у нашій школі. Їх зараз – 96. У навчальному закладі працює 18 педагогічних працівників. Викладання ведеться українською мовою.

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

ГОРДІСТЬ ШКОЛИ:

Особисті інструменти