ЗОШ І-ІІ ст. с.Богданівки
Матеріал з ТерноВікі
Зміст |
Назва навчального закладу
Загальноосвітня школа І-ІІст. с.Богданівки </p>
47260 <p> Інтернет-сайт школи: Сайт школи с.Богданівки</p>
Директор школи: Чорній Марія Петрівна
Історія кожної школи є складовою частиною велетенської Книги Нації. Так само і наша школа. Традицією школи стали проведення народних, родинних і релігійних свят: свята Матері, рідної мови, рідного села, дні пам'яті Кобзаря, свята Миколая, Різдв'яно-Новорічної ялинки, святого Великодня, українських вечорниць, конкурсів та фестивалі на теми: "Там бере початок Україна, де цвіте біля хати калина", "В ній материнська ласка і любов", "До істини іду як до Причастя", "ОЙ на Андрія гадали дівчата", та інші.
Педколектив школи працює над виявленням талантів та розвитку творчих здібностей учнів. Гордістю школи є участь учнів у районних та обласних фольклорно-етнографічних фестивалях. Так в 2006 році фольклорний колектив школи був нагороджений дипломом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації за участь в обласному етапі XVI Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Таланти твої, Україно". Керівник Штафірна Н.В. Адреса, телефони
с. Богданівка
Зборівський район
Тернопільська область
Телефон: 4-41-40
E-mail: boqdaniv@ukr.net
Новий список
Адміністрація
Список вчителів
Фотогалерея
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/33/ЗОШ._Богданівки.JPG Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/7/77/Пед_колектив_школи.JPG З історії навчального закладу
А бере початок історія школи з 1927 р., коли ще тут існувала церковно-приходська школа, в якій навчав дітей священник Познахівський В. Він вчив дітей релігії, письма і математики.
Загальноосвітня школа с. Богданівки функціонувала з 1 вересня 1945 р. і знаходилася у спільній власності територіальних сіл Богданівки, Білковець, Сировар і Яцковець, яка була на території церковного приборства.
Богданівка славилася добрими людьми, розумними вчителями, які натхненно працювали на освітянській ниві ще з 1948 року. Тут в той час працювали такі вчителі: Балабух В.І., Гартовський В.М., Комінець В.І., Кобзістий І.А., Цаплап І.П., Новак О.Ф.
З 1992 року навчальним закладом керує Марія Петрівна Чорній. Вона домоглася переходу учнів у нове приміщення дитячого садка, який на той час уже був недіючим і не пристосованим для навчання учнів. Тому довелося приміщення перебудовувати.
В 2002 році школа була газифікована.
Також зусиллями всіх працівників школи в 2009 році був обладнаний комп'ютерний клас. Створено і обладнано духовну кімнату , спортивну кімнату та кімнату відпочинку для вчителів школи.
В школі є символіка: герб, прапор, гімн, автором якого є вчителька Бойко В.Ю.
Наші традиції
Творчість учнів
Неодноразово наші учні займали призові місця у фестивалях і конкурсах пісень та поезій і за це були нагороджені районними та обласними грамотами.
Так, учениця нашої школи Капатин Христина була нагороджена грамотою за зайняте ІІІ місце у районному конкурсічитців.
Неабиякий талант до малювання мав наш учень Пащак Тарас.
Ми гордимося
А також у 2009 році брали участь в районному фольклорно-етнографічному фестивалі "Від Катерини до Миколая", де учні за першість в районі були нагороджені Дипломом володаря Гран-прі та званням лауреата. Після цього учні школи захищали першість району на обласній сцені і фольклорний колектив був нагороджений Дипломом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації за участь в обласному фольклорно-етнографічному фестивалі "Від Катерини до Стрітення", присвяченого 170-ій річниці від дня народження Павла Чубинського. Керівник фольклорно-етнографічного грту вчителька Бойко В.Ю.
Протягом багатьох років займали призові місця в районі і спортсмени нашої школи під керівництвом вчительки фізкультури Штафірної Н.В. А також захищали честь району в обласних змаганнях.