Користувач:Бойко Володимира

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Про себе

Бойко Володимира Юліанівна.JPG

Бойко Володимира Юліанівна, вчитель української мови і літератури та світової літератури. 1953 року народження, стаж роботи 38 років, І категорія, курси перепдготовки - 2009 рік.


Мої інтереси

Люблю працювати над вдосконаленням свого фахового рівня, над творчими розробками уроків. У виховній роботі працюю над духовним вихованням школярів. І це мені вдається. З метою духовного виховання в своїх заходах, які проводилися як в школі так і в приміщеннях сільських клубів, стараюся вплинути на формування в учнів позитивних моральних та духовних якостей, щоб вони дущею і серцем доторкнулися до Божого слова, що збагнули дорогу до Господа, зазирнули в свою душу. Був проведених виховний захід "До істини іду як до Причастя", який не залишив байдужими нікого, заставив задуматися над тим, якою дорогою ми маємо йти до істини, до Бога.

Проекти в яких беру участь

"Використання інтерактивних методів навчання на уроках світової літератури".

Мої роботи

Великим доробком в моїй роботі є те, що я багато працюю з унями над виявленням та розвитком їх інтересів, здібностей і талантів. Досягненням моєї роботи є учать у районному фольклорно-етнографічному фестивалі творчості "Від Катерини до Стрітення", де за першість у районі учні були нагороджені Дипломов володаря Гра-прі та званням лауреата. Після цього учнів захищали першість району на обласній сцені і фольклорний був нагороджений дипломом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації за участь в обласному фольклорно-етнографічному фестивалі "Від Катерини до Стрітення", присвяченому 170-ій річниці від дня нродження Павла Чубинського.

Особисті інструменти