ЗОШ І-ІІ ст. с.Богданівки

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Фотографія0487.jpg


Зміст

Назва навчального закладу

   Загальноосвітня школа І-ІІст. с.Богданівки

Адреса, телефони

47260
с. Богданівка
Зборівський район
Тернопільська область
Телефон: 4-41-40

E-mail: boqdaniv@ukr.net

Інтернет-сайт школи: Сайт школи с.Богданівки


Символіка

00197853 2 tn - копия.jpg 00197853 3 tn - копия.jpg

Список педагогічних працівників

Адміністрація

Директор школи: Дудар Надія Олександрівна

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Історія кожної школи є складовою частиною велетенської Книги Нації. Так само і наша школа.
А бере початок історія школи з 1927 р., коли ще тут існувала церковно-приходська школа, в якій навчав дітей священник Познахівський В. Він вчив дітей релігії, письма і математики.
Загальноосвітня школа с. Богданівки функціонувала з 1 вересня 1945 р. і знаходилася у спільній власності територіальних сіл Богданівки, Білковець, Сировар і Яцковець, яка була на території церковного приборства.
Богданівка славилася добрими людьми, розумними вчителями, які натхненно працювали на освітянській ниві ще з 1948 року. Тут в той час працювали такі вчителі: Балабух В.І., Гартовський В.М., Комінець В.І., Кобзістий І.А., Цаплап І.П., Новак О.Ф.
З 1992 року навчальним закладом керує Марія Петрівна Чорній. Вона домоглася переходу учнів у нове приміщення дитячого садка, який на той час уже був недіючим і не пристосованим для навчання учнів. Тому довелося приміщення перебудовувати.
В 2002 році школа була газифікована.
Також зусиллями всіх працівників школи в 2009 році був обладнаний комп'ютерний клас. Створено і обладнано духовну кімнату , спортивну кімнату та кімнату відпочинку для вчителів школи.
В школі є символіка: герб, прапор, гімн, автором якого є вчителька Бойко В.Ю.

Наші традиції

Традицією школи стали проведення народних, родинних і релігійних свят: свята Матері, рідної мови, рідного села, дні пам'яті Кобзаря, свята Миколая, Різдв'яно-Новорічної ялинки, святого Великодня, українських вечорниць, конкурсів та фестивалі на теми: "Там бере початок Україна, де цвіте біля хати калина", "В ній материнська ласка і любов", "До істини іду як до Причастя", "ОЙ на Андрія гадали дівчата", та інші.

Творчість учнів

Педколектив школи працює над виявленням талантів та розвитку творчих здібностей учнів.
Неодноразово наші учні займали призові місця у фестивалях і конкурсах пісень та поезій і за це були нагороджені районними та обласними грамотами.
Так, учениця нашої школи Капатин Христина була нагороджена грамотою за зайняте ІІІ місце у районному конкурсічитців.
Неабиякий талант до малювання мав наш учень Пащак Тарас.

Ми гордимося

Гордістю школи є участь учнів у районних та обласних фольклорно-етнографічних фестивалях. Так в 2006 році фольклорний колектив школи був нагороджений дипломом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації за участь в обласному етапі XVI Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Таланти твої, Україно". Керівник Штафірна Н.В.

А також у 2009 році брали участь в районному фольклорно-етнографічному фестивалі "Від Катерини до Миколая", де учні за першість в районі були нагороджені Дипломом володаря Гран-прі та званням лауреата. Після цього учні школи захищали першість району на обласній сцені і фольклорний колектив був нагороджений Дипломом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації за участь в обласному фольклорно-етнографічному фестивалі "Від Катерини до Стрітення", присвяченого 170-ій річниці від дня народження Павла Чубинського. Керівник фольклорно-етнографічного грту вчителька Бойко В.Ю.
Протягом багатьох років займали призові місця в районі і спортсмени нашої школи під керівництвом вчительки фізкультури Штафірної Н.В. А також захищали честь району в обласних змаганнях.
Особисті інструменти