Статті з найбільшою кількістю категорій
Матеріал з ТерноВікі
Нижче показані 50 результатів, починаючи з № 51
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Загальноосвітня школа І ст. с.Емилівка (3 категорії)
- НВК "Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського - ДНЗ" (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Гадинківці (3 категорії)
- Карначівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Заклади освіти І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Великочорнокінецька ЗОШ I-III ст. (3 категорії)
- Прошівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Оришківці (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Глібів (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Личківці (3 категорії)
- ТовстСелВікі (3 категорії)
- Васильковецький ясла-садок "Сонечко" (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І ст. с.Майдан (3 категорії)
- НастасСільВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Яблунів (3 категорії)
- Лопушненська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- ТеребМіськВікі (3 категорії)
- Колиндянська ЗОШ I-III ст. (3 категорії)
- Скоморохівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Плотицька ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт.Гусятин (3 категорії)
- МПодВікі (3 категорії)
- ЗОШ І-ІІ ст. с.Цеброва (3 категорії)
- ВеликодедеркВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Зелене (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. м.Мала Лука (3 категорії)
- Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. О. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І ст. с.Пізнанка (3 категорії)
- НовосілВікі (3 категорії)
- Молотківська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Давидківська ЗОШ I-II ст. (3 категорії)
- «Дитячий-садок «ЖУРАВЛИК» с. Баворів» (3 категорії)
- Юськовецька ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Довжанківська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Дошкільні навчальні заклади Гусятинського району (3 категорії)
- БорщівМіськВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Калагарівка (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Раштівці (3 категорії)
- Кристувач: Поцілуйко Галина Андріївна (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І ст. с.Саджівки (3 категорії)
- ЗолотниківВікі (3 категорії)
- Москалівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- ЗОШ І-ІІ ст. с.Курівців (3 категорії)
- Чорнокінецько-Волянська ЗОШ I-II ст. (3 категорії)
- «Ясла-садок «КРАЇНА ДИТИНСТВА» с. Великі Гаї» (3 категорії)
- Острівська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- КоцюбинВікі (3 категорії)
- ВишнівецьВікі (3 категорії)
- Товстенський БДЮТ (3 категорії)
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).