Дубівецька ЗОШ І-ІІ ст.

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
==Комунальний заклад Дубівецька загальоосвітня школа І - ІІ ступенів==


Зміст

Адреса, телефони

Наша адреса:

вул. Шевченка ,3 с.Дубівці, Тернопільський район, Тернопільська область.

e-mail: school_dubivtsi@mail.ru

тел. 29-58-37,

Місце на карті:

Адміністрація

Директор школи: Могильський Зіновій Пилипович
Заступник директора з навчально-виховної роботи: Яцюк Ольга Степанівна

Фотогалерея

З історії навчального закладу

В 1856-1857 н. р. в с. Дубівці було засновано однокласна школа з українською мовою навчання. Першим учителями школи були Антон Лопатинський і Лев Зофієвський, згодом Модест Дністрянський. На даний час педагогічний колектив школи, на чолі з директором Могильським З.П., нараховує 17 чоловік. Переважна більшість педагогів—це місцеві жителі, які навчалися в даній школі і після закінчення прийшли працювати в наш навчальний заклад. Школа забезпечена кваліфікованими педагогічними кадрами, в якій навчаються на сьогоднішній день 64 учнів.

Працівники школи

Вчитель української мови і літератури Довгопола Софія Миколаївна
Вчитель світової літератури Бай Зіновія Андріївна
Вчитель математики, фізики Ільків Галина Ростиславівна
Вчитель хімії Шенюк Тетяна Богданівна
Вчитель інформатики Вчитель біології, географії Миколів Зоряна Петрівна
Вчитель англійської мови Лук'янова Людмила Анатоліївна
Вчитель історії та правознавства Яцюк Ольга Степанівна
Вчитель трудового навчання, основи здоров'я, образотворчого мистецтва Мокринський Макар Миколайович Вчителі фізкультури Бобрик Володимир Степанович
Могильський Зіновій Пилипович
Вчитель музичного мистецтва Кошильовська Наталія Володимирівна Вчителi початкових класів Дольна Лариса Мирославівна
Ханас Марія Григорівна
Уніят Анастасія Прокопівна
Лучкевич Лариса Степанівна
Педагог-організатор Шенюк Тетяна Богданівна Вчитель християнської етики Дольна Лариса Мирославівна

Наші традиції

Нація в будь-які часи збереже себе, якщо живуть традиції цієї нації. Теж саме можна сказати і про школу. Вона буде жити тоді, коли в її стінах будуть жити красиві традиції. За багато років у нашій школі склалося чимало гарних і стійких традицій, пов'язаних не тільки з навчанням, але і з позаурочним життям.

 • 1 ВЕРЕСНЯ –ДЕНЬ ЗНАНЬ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступ директора , батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік. А особливо радісний він для дітей, які ідуть в 1-й клас.

 • ПЕРШИЙ УРОК

Перший урок, перше шкільне свято залишає в серці кожної дитини яскравий емоційний відбиток. Перший урок – це початок ще однієї стежини у Країні знань і дуже важливо, яким буде цей початок.

 • ТИЖДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
 • ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт – це подарунок вчителям, який готують всі учні.Також учні нашої школи в цей день пробують себе у ролі вчителя

 • УПА

У день Покрови Пресвятої Богородиці у нашій школі свято. Діти заздалегідь готуються до цього дня, збирають інформацію про часи повстанської армії. У цей день діти декламують повстанську поезію, співають патріотичні пісні рідного краю.

 • ГОЛОДОМОР

Щорічно в четверту суботу листопада в школі відзначається День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій. У школі проходять «Уроки пам’яті» та Акція «запали свічку»

 • ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ.

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова.

 • ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
 • НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це довгоочікуване та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А на наступний день - настають зимові канікули.

 • СВЯТИЙ ВЕЧІР В ДУБІВЦЯХ

Одним з найсокровенніших свят річного календаря в Україні споконвіку вважалось Різдво. В кожній українській родині вже з грудня місяця починали співати колядки, виготовляли дідухи, плели різдвяних павуків, готували вертепи. Ми вважаємо, що сьогодні цей пласт культури має стати одним із засобів, що відновить родинне спілкування через звичаєву культуру і дасть можливість дітям разом з батьками доторкнутись до сакральних традицій Різдва.Тому у нашій школі традиційно проводиться святий вечір та конкурс вертепів

 • КОНКУРС ВЕРТЕПІВ
 • ДЕНЬ СОБОРНОСТІ
 • ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ
 • ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

Традиційно у школі на початку березня відзначаються Шевченківські дні. Для учнів початкової та середньої школи улюбленими є конкурси на кращого читця поезій Тараса Шевченка та на кращі ілюстрації до творів. 10 березня уся школа збирається , щоб поспівати пісень на слова Тараса Шевченка, а протягом тижня можна побувати на різних міні-виставах: початкова школа пропонує декламування творів поета, старшокласники запрошують на музично-поетичну композицію «Тарас Шевченко»

 • СВЯТО МАТЕРІ

День матері... Це свято одне з найзворушливих. Вони відзначається у другу неділю травня

 • ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

В травневий період весняного буйноцвіття приходить до нас річниця Свята Перемоги. Кожен учень, вчитель, батьки учнів та колишні учні школи знають про шкільну традицію - шанувати людей, які віддали життя за мирне небо. В школі проводиться театралізовані вистави, лінійки пам’яті, покладання квітів до пам’ятника

 • ГАЇВКИ

Воскресіння Христове – найбільше і найсвітліше свято усього християнського світу.. Особливим виявом великодньої радості на нашій Україні були гаївки, ягілки, веснянки – цей дорогоцінний скарб ранньої культури наших прапрадідів. На Великдень, після Служби Божої, скуштувавши свяченого яйця та паски, мешканці нашого села, гості, учні та педагоги нашої школи збираються біля церкви. Лунають пісні, немає жодного понурого обличчя – все співає і все веселиться.

 • СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, піднімають Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах,, в шкільному житті. Попереду літні канікули

Крім перечислених традиційних заходів у нашій школі проводиться і багато інших свят, пов’язаних з народно-обрядовим і національно-патріотичним календарем (відзначення днів народжень видатних особистостей, пам'ятних дат, участь у районних конкурсах )

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти