Великочорнокінецька ЗОШ I-III ст.

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

QKA69i Post brought me to think, went to mull over!!....

Зміст

Герб школи

Великчорнокінецька ЗОШ.jpg

Вчителі школи

Список вчителів

Адреса, телефони

Тернопільська область
Чортківський район
с. Великі Чорнокінці
62-5-40 - учительська
62-5-46 - директор
Email.png електронна пошта - shkola.chornokinci@ukr.net

Сайт школи

[1]

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Нашу школу збудовано у 1970 році на кошти місцевого господарства. Проектна потужність школи 480 учнів. Загальна площа шкільної території становить 3га. У школі є навчально-дослідна ділянка, площею 0,38 га., а також фруктовий сад 0,5 га., спортивний майданчик. Перед школою знаходяться квітники.
Школа як храм науки - спільне надбання неодного покоління етнтузіастів.
З 1953 по 1971 рік директором школи було призначено Юрченка П.В. У 1952 році він закінчив Київський педагогічний інститут, географічний факультет. Сам учасник Другої світової війни, мав бойові нагороди. В той час в школі нараховувалося 7 класів, навчалося 284 учні і працювало 10 вчителів. У зв'язку із збільшенням дитячого контингенту, а також з метою розширення середніх шкіл рішенням Пробіжнянського райвиконкому з 1 вересня 1953 року у нашому селі відкривається середня школа шляхом переведення її з семирічної. Це дало змогу одержувати середню освіту дітям сіл В.Чорнокінці, М.Чорнокінці, Воля Чорнокінецька. В 1956 році відбувся перший випуск учнів 10 класу Чорнокінецької середньої школи. Зі школи випущено 30 випускників.
15 грудня 1971 року директором школи був призначений Яхницький Є.М. житель м. Чорткова. У 1967 р. закінчив Київський університет по спеціальності історія. У 1972-1973 році в школі нараховується 599 учнів. Це найбільша цифра до якої зросла кількість учнів у школі. Починаючи з 1984 року поступово відбувається спад шкільного контингенту. В школі стоврюється табір праці і відпочинку з учнів 6-10 класів. Під час літніх канікул учні працювали на колгоспному полі, фермі. Керівниками табору були Корнак М.К. і Сороцька О.С. На зароблені гроші учні здійснювали навчальні екскурсії. Так, учні нашої школи у різні роки побували в таких містах: Санк-Петербурзі, Москві, Волгограді, Бресті, Одесі, Севастополі, Києві, багато разів відвідували Карпати.
В школі багато уваги приділялося інтернаціональному вихованню, у вигляді переписки з дітьми союзних республік бувшого СРСР, а також з дітьми країн, так званої, соціалістичної співдружності - Польщею, Німеччиною та іншими країнами.Було створено клуб інтернаціональної дружби КІД. Керівником його була вчитель німецької мови Ткачук Г.Б.
З січня 1984 року директором школи призначений Галябарда О.А., який до цього працював директором Чорнокінецьковолянської восьмирічної школи. Закінчив Кременецький педінститут по спеціальності вчитель біології і Кам'янець-Подільський педінститут історичний факультет. В той час в школі працювало 25 вчителів та навчалося 360 учнів.
Великою подією для школи був приїзд відомого письменника, лауреата шевченківської премії Р.Андріяшика, поетеси Ганни Костів-Гуски, краєзнавців з Борщева. У 1998 році, проводячи передвиборну агітацію, нашу школу відвідав поет І.Драч. 15 вересня 1998 року школу відвідав єпископ Австралії і Нової Зеландії П.Стасюк, людина відома в церковному світі.
В серпні 2003 р. відбулося урочисте святкування п'ядесятилітнього ювілею створення середньої школи. Доброю традицією стало поведення зустрічі випускників різних років. із стін школи вийшло 1842 випускники, 19 з них закінчило школу із золотою медаллю.

Наші традиції

''Вклонилися герою
Цей рік найтяжчий для України за роки незалежності. У боротьбі за краще європейське майбутнє наш народ зустрівся з агресією Російської Федерації (нашого солов'янського брата). Ми повинні знати наших героїв, цінувати незалежність держави, любити Україну і берегти мир.
Учні нашої школи разом з вчителями відвідали могилу генерала-майора Сергія Кульчицького, який загигув 29 травня 2014 року в зоні бойових дій під час антитерористичної операції у місті Слов'янську Донецької області.
14 жовтня в нашій школі відбулося свято-концерт Днь захисника України. Учні виконували пісні які прославляють нашу Вітчизну і героїчні подвиги її захисників.
IMG 1352.JPG IMG 1344.JPG

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти