ЗОШ І-ІІ ст. с.Жабиня

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
ЗОШ І-ІІ ст. с. Жабиня

Зміст

Адреса, телефони

с.Жабиня Зборівського райорну Тернопільської області
Телефон школи - 5-43-90.
E-mail: shabynia_scool@ukr.net

сайт школи

Символіка школи

Герб школи Гімн школи

Жабиня Герб Школи.JPG

Гімн школи

Почався новий день,
Осяяний промінням,
Науки, звершень і умінь,
Учнівського стремління.

Приспів:

Жабинська школа рідна
І горда й величава,
Відкриті двері у світи,
Жде подвигів держава.

Для України жити,
Сповнять думки Тараса,
Ідеї втілювати в життя –
Стремління вічне наше.

Приспів

Серця свої відкриймо,
Знання плекаймо гордо,
Щоб доля України
У світ вплелась акордом.

Приспів

Адміністрація

Галайко Ольга Василівна - директор школи

Список вчителів школи

Фотогалерея

Педагогічний колектив Вшановуємо Т. Г. Шевченка Свято математики Ми - діти твої, Україно


Педколектив Жабиня.JPG


Вшановуємо Шевченка Жабиня.JPG


Свято матем.JPG

Діти Жабиня.JPG


З історії навчального закладу

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Жабиня розташована в центрі села.
Парафіяльна початкова школа учнів при церкві Вознесіння Христового, як стверджує Шематизм Львівської архиєпархії, почала діяти з 1832 року. Першим учителем у Жабині напевно був тоді священник Василь Прокопович. Навчання відбувалося спочатку по 2-3 дні в тиждень, при наявності 10-15 бажаючих учнів. Вимоги науки: читання, писання, рахування, співи релігійних пісень.
Помітним явищем в історії Жабинської школи був перехід її з початкового на семирічне навчання у 1950-1951 навчальному році із щорічним приростом одного класу. Школа працювала у дві зміни у віддалених одне від одного приміщеннях, тому виникла необхідність побудови нової школи у селі, яка і була збудована у 1960 році. Загальна площа школи 500 м2. Класних кімнат 6, майстерня, їдальня, учительська, бібліотека, вестибуль, коридор. У 1991 році за директорування В. Юрчука школу добудували із північно-східної сторони від спортмайданчика (окремий вихід, коридор, 2 класні кімнати, майстерня, харчоблок). Тепер школа має форму букви „П”, за станом на 1991 р. разом з добудовою має площу 760 м2. З 1 вересня 1996 р. школа стала загальноосвітньою І-ІІ ступеня.
Директорами Жабинської школи у 50-90-их роках працювали: вчитель української мови та літератури Ярослав Сорока (1952-1955), математик Михайло Сташок (1955-1963), математик Василь Юрчук (1963-1968, 1978-1996), математик Омелян Кобіль (1968-1973), філолог Ольга (Залізняк) Галайко (1973-1978), фізик і математик Ольга Василівна Галайко (з 1996).
В 2001 році перед школою при допомозі громадян, з ініціативи П. К. Медведика поставлено пам’ятник Т. Г. Шевченку, який подарував селу скульптор Володимир Косовський.
У 2010-2011 н. р. у школі навчається 57 учнів. По класах в середньому 5-9 учнів.

Наші традиції

Свято Першого дзвоника
День вчителя
День осені
Андріївські вечорниці
Свято Миколая
Свято Нового року
День Валентина
Свято сміху
Вшанування Т. Г. Шевченка
Свято Воскресіння Христове
День перемоги
Свято Матері
Свято останнього дзвоника

Творчість учнів

Ми гордимося

Наші учні неодноразово були призерами у різноманітних спортивних змаганнях. У 2008 році зайняли перше місце в змаганнях з кулькової стрільби, перше місце в бігу на 1500 м в змаганнях з легкої атлетики, перше місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу на дистанції 2000 м, нагороджені кубком за заняте друге місце в загальному підсумку XIІ Спортивних ігор учнівської молоді Зборівщини, ІІ місце в змаганнях з футболу серед ЗОШ І-ІІ ступенів. У 2009 році зайняли ІІ місце в змаганнях з настільного тенісу, ІІІ місце в загальному підсумку змагань ХІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Зборівщини. У 2010 році зайняли ІІІ місце в змаганнях з настільного тенісу за програмою ХІV Спортивних ігор учнівської молоді Зборівщини, ІІІ місце в огляді — конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання учнівської молоді, ІІ місце у районному етапі фестивалю-конкурсу читців «Тарасовими шляхами».

Особисті інструменти