Користувач:Гасюк Світлана

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Про себе

Гасюк С.JPG

Народилася 18 березня 1985 р. у с. Жабиня Зборівського району, Тернопільської області.

У 2003 році закінчила загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Заруддя Зборівського р-ну, Тернопільської обл. У цьому ж році вступила на фізико-математичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. У 2008 році закінчила університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи інформатики» та здобула кваліфікацію вчителя математики та основ інформатики.

У вересні 2008 року була призначена на посаду вчителя математики загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Розгадова.

У вересні 2015 року переведена на посаду вчителя інформатики та математики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Заруддя.

Працюю вчителем інформатики та математики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Заруддя та вчителем інформатики ЗОШ І-ІІ ст. с. Жабиня. Кваліфікаційна категорія: ІІ.

Мої інтереси

У вільний час люблю читати художню літературу, слухати музику.

Проекти в яких беру участь

«Інтел Навчання для майбутнього»; «Реалізація діяльнісного підходу на уроках математики для формування навичок розв’язування задач і прикладів», «Застосування Веб 2.0 в освіті», "Microsoft. Партнерство в навчанні".

Мої роботи

«Реалізація діяльнісного підходу на уроках алгебри»; семінар з фізики, презентація «Формування пізнавальних умінь учнів з використанням творчих експериментальних завдань» (листопад 2010р.).

Особисті інструменти