Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги диркторів Пробіжнянської, Косівської, Ягільницької, Нагірянської ЗОШ! Прошу ознайомитись із текстом листа [1] зареєструватись


До уваги директорів шкіл! Від'їзд учасників Школи особистісного розвитку для учнів 11 класу 12.01.2017 р. о 7.40 год. від Чортківського МНВК шкільним автобусом. Дітям мати орієнтовно по 50 грн. за проїзд.

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

На виконання Заходів Чортківської РДА № 01-52/01-45 від 28.12.2016 року про відзначення в районі 108 річниці від дня народження Степана Бандери провести у загальноосвітніх навчальних закладах району тематичні уроки, інформаційно-просвітницькі та виховні години, бесіди, конференції, усні журнали,організувати проведення екскурсій у музей політв»язнів і репресованих у м. Чорткові. Інформувати про поведену роботу до 20січня 2017 року.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

На виконання Заходів Чортківської РДА від 28.12.2016 року № 01-53/01-45 з відзначення в районі 79-ої річниці від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола провести у загальноосвітніх навчальних закладах району тематичні уроки, інформаційно-просвітницькі та виховні години, бесіди, конференції, усні журнали. Інформувати про проведену роботу до 20 січня 2017 року.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н. р."[2] Грамоти учням видрукувати згідно наказу і завірити у відділі освіти.

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Для подання інформації про проведення у районі аудиторського дослідження Укравлінням західного офісу держаудитслужби в Тернопільській області просимо Терміново!!! до 10 січня 2017р. подати в РМК паперові варіанти заповнених анкет. Анкета №1 (заповнюється батьками учнів ЗНЗ - на вибір 2-3 класи) та №2 (заповнюється вчителями ЗНЗ) [3]

Методист РМК Маслянко В.О.До уваги директорів шкіл, учні яких є учасниками обласних олімпіад! Зміни у графіку тут [4]

Методист РМК Махно С.М.


До уваги директорів навчальних закладів

Для врахування в роботі рішення Тернопільської обласної ради "Про програму протидії торгівлі людьми на період до 2020 року" [5]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ та вчителів іноземної мови!

Вітаємо переможців районного конкурсу-огляду на кращий кабінет англійської мови: Ягільницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів (завідувач Терещенко Н.Б.), Шманьківську ЗОШ І-ІІ ступенів (завідувач Годунова М.П.). Спасибі за роботу!

Методист Волошина Л.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Відповідно до "Програми розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2014-2016 роки" просимо до 06.01.2017р. надати інформацію на адресу maslyanko_volodumur@ukr.net про проведення у навчальних закладах протягом 2016р. літературних тижнів, читацьких конференцій , презентацій книжкової продукції місцевих та вітчизняних видавництв.

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Лист Тернопільського ОКІППО "Про проведення Національного конкурсу творів епістолярного жанру - 2016" [6] [7]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги директорів шкіл! Реєстрацію для участі в Школі особистісного розвитку для учнів 11 класу продовжено до 10 січня 2017 р. Участь представників від школи обов'язкова. Для дітей організована насичена цікава пізнавальна програма (робота 3-D принтера, робототехніка та інше), елементи підготовки до ЗНО з математики, фізики та відпочинок. Можливий організований від'їзд. До 10.01 2017 р. заповніть таблицю про участь учнів Вашої школи [8] Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!! Джуринськослобідківського НВК,Заболотівської, Залісянської, Мухавської, Полівецької, Сосулівської, Староягільницької, Шманьківської, Шульганівської ЗОШ І-ІІ ст.

Нагадування від 16.12.2016р.!!! Терміново подати інформацію щодо роботи платних гуртків за формою [9]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги директорів ЗНЗ І-ІІІ ст. Прохання терміново забрати в РМК ключі до відеоуроків для 10-11 класів, так як для користування їх необхідно активувати до 17.01.2017 р.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ "Про підсумки проведення в районі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» [10]

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ "Про підсумки проведення у районі в 2016-2017 н. р.ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості"[11]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги директорів шкіл! Просимо до 29.12.2016 р. надати інформацію на адресу kastranets@i.ua про кількість учнів 11 класу, які виявили бажання 12 січня 2017 року взяти участь у Школі особистісного розвитку, яку проводить Центр ІКТ ТКІППО разом із ТНПУ на базі фізико-математичного факультету. Інформацію про захід читайте тут. [12]

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Нагадування!!! ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів проходитиме в січні-лютому 2017 р.:[13]

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ та вчителів фізики, інформатики, біології, хімії!

Кафедра iнформатики та методики її викладання Тернопiльського нацiонального педагогiчного унiверситету iменi Володимира Гнатюка запрошус 12 сiчня 2017 року о 10:00 год. випускникiв 11 класiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв областi прийняти участь у школi оссбистiсного розвитку «Mor цифровi канiкули».Детально [14]


До уваги керівників ЗНЗ та вчителів української мови та літератури!

Прошу долучитися до участі в районному конкурсі, приуроченому Дню Соборності України "Україна починається з тебе!(В Чорновіл)". Положення про Конкурс, основні вимоги щодо участі, анкету учасника Конкурсу, інформацію про хід Конкурсу можна знайти в Інтернеті на сайті Facebook у групі " Народний рух України на Тернопільщині".

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ та вчителів іноземної мови!

До Вашої уваги результативність участі учнів району у ІІ етапі всеукранської олімпіади з іноземної мови [15].

Методист Волошина Л.І.
До уваги керівників ЗНЗ та вчителів української мови та літератури!

Звертаю Вашу увагу на те, що реєстрація для участі у грі "Соняшник" завершується 31 січня 2017 року. Зареєстрованими учасниками вважаються ті учні, які оплатили у Приватбанку за участь у грі. Ті, хто не оплатили, допускаються до участі у грі, але вважаються не зареєстрованими (якщо вони надішлють кошти із виконаними роботами, то вони стануть учасниками гри, і навіть переможцями, але під час статистичних підрахунків, які здійснюються до надсилання матеріалів для проведення конкурсу, вони не вважаються учасниками гри).

Методист РМК Махно С.І.


До уваги директора школи

Прошу опрацювати з класними керівниками лист управління освіти і науки Тернопільської ОДА [16]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ та шкільних бібліотекарів!!!

Терміново!!! До 30 грудня 2016р.забрати із РМК підручники для 4,7 класів (рознарядка [17]) та "Християнський набір літератури"

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги вчителів інформатики! 24.12.2016 р. на базі Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться олімпіада з ІКТ. Від'їзд від МНВК о 9.00. шкільним автобусом.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги директорів ЗНЗ району!

Просимо до 28 грудня 2016 року надіслати на електронну адресу cvitlanakhomjak@gmail.com (Хом'як С.В.) списки учнів схильних до правопорушень, які перебувають на внутрішкільному обліку в загальноосвітніх навчальних закладах та на обліку в підрозділах кримінальної поліції у справах дітей (згідно таблиць)[18]


До уваги керівників ЗНЗ та шкільних бібліотекарів!!!

Рекомендації щодо оформлення матеріалів для участі у Всеукраїнському конкурсі "Шкільна бібліотека - 2017" [19]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

До уваги журі ІІ етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (Додатки 1,2 до наказу №269-од від 09.11.2016 року). Роботи перевірятимуться 21.12.2016 р. об 11.00 год. на базі Чортківського МНВК.

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Лист "Про організацію та проведення свята Миколая" [20]

Методист Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та завідуючих початковими школами!!!

Забрати в РМК Благодійну допомогу в рамках проекту "Християнський набір літератури" [21]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району та Чортківського районного ЦНТТДУМ !!!

Терміново!!! Подати на електронну адресу maslyanko_volodumur@ukr.net інформацію щодо роботи платних гуртків у навчальних закладах за формою:[22]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги вчителів інформатики авторські розв'язки олімпіадних задач з інформатики [23]

--- До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Лист "Про зміни в Положенні про проведення змагань з волейболу" [24]. Методист РМК Кашуба Р.О.До уваги керівників ЗНЗ району!

Нагадування! Згідно плану заходів щодо популяризації вивчення англійської мови у районі проволиться конкурс-огляд на кращий кабінет англійської мови серед загальноосвітніх закладів, підсумки якого будуть підведені у грудні. Презентації про роботу кабінетів надсилати на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net до 25.12.2016 року[25],[26]

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ та шкільних бібліотекарів району!!!

Зміни до наказу №186-од від 23.08.2016р. Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2017" [27]

Методист РМК Маслянко В.О.


Важливо! До уваги заступників директорів шкіл з НВР та вчителів математики! Зміни у викладанні математики в 10-11 класах (рівень стандарту) [28]

Методист РМК Кастранець Л.М.До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ "Про участь педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл району в обласних курсах з цивільного захисту" [29]. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Повідомлення про проведення олімпіад [30]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ "Про проведення у районі І,ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році" [31]

Методист РМК Махно С.І. Курсив

Особисті інструменти