Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 +
'''До уваги вчителів фізики та математики!''' Прохання забрати в РМК сертифікати конкурсів "Кенгуру" та "Левеня"
 +
 +
Методист РМК Кастранець Л.М.
 +
----
 +
'''До уваги вчителів історії!!!'''
'''До уваги вчителів історії!!!'''
Рядок 5: Рядок 10:
Методист РМК Гедеон Л.М.
Методист РМК Гедеон Л.М.
-
 
+
----
'''До уваги керівників ЗНЗ району!!!'''
'''До уваги керівників ЗНЗ району!!!'''

Версія 08:28, 23 травня 2017

До уваги вчителів фізики та математики! Прохання забрати в РМК сертифікати конкурсів "Кенгуру" та "Левеня"

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги вчителів історії!!!

Прохання терміново забрати у РМК дипломи конкурсу "Лелека".

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

19-20.05.2017р. на базі урочища "Білавіно" с. Ягільниця Чортківського р-ну відбудеться дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура"). Необхідно мати з собою зошит, ручку та олівець для участі у конкурсних видах програми. Заїзд команд до місця проведення гри та облаштування з 8.00 до 9.30 год. Відкриття гри о 9.30 год. Початок змагань о 10.00 год.

До Вашої уваги програма змагань [1].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги працівників психологічної служби

Терміново до 17.00 протягом 17 травня 2017 року надіслати звіт про забезпечення психологічним супроводом дітей, батьки яких є учасниками бойових дій на Сході України за період з 15 квітня по 15 травня 2017 року (діагностична, консультаційна, корекційна, просвітницька робота)на електронну адресу gykavairyna@gmail.com Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!! З благословення Преосвященного Владики Бучацької єпархії УГКЦ Дмитра Григорака запрошуємо вчителів «Основ християнської етики», а також організаторів таборів району на семінар «Як радісно провести літній табір», який відбудеться у четвер 18 травня 2017 р.Б. у Єпархіальному управлінні за адресою : м.Чортків,Монастирська,1. Початок- 10.30 год.

    Завідувач РМК Петрів С.М.

До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Просимо забезпечити здачу звітності шкільними бібліотекарями до 25 травня 2017р.в електронному варіанті на адресу maslyanko_volodumur@ukr.net згідно встановленого зразка:[2]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо для використання у роботі методичні рекомендації щодо вшанування Матері-Берегині українського роду і народу.[3]

Методист РМК Госович І.І.До уваги педагогів-організаторів!

У середу 17.05.2017р. на базі Чортківського МНВК відбудеться збір лідерів учнівського самоврядування. Початок роботи о 10.00 год. [4]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району, вчителів предмета "Захист Вітчизни" та фізичної культури!!!

ПОЛОЖЕННЯ про проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2017 [5].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів предмета "Захист Вітчизни"!!!

15.05.2017р. (понеділок) на стрільбищі м. Чорткова відбудуться стрільби з автомата Калашникова (АК-74) з юнаками 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Чортківського району, в рамках проведення 3-х денних навчально-польових зборів. Вчителям предмета "Захист Вітчизни" обов'язково мати з собою наказ на відрядження на стрільби та відповідні документи встановленого зразка [6], [7], [8], [9] завірені підписом та печаткою керівника навчального закладу (кожен документ у 3-х примірниках). Прибути на стрільбище на 9.30 год. Початок стрільб о 10.00 год. Форма одягу - військова.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів суспільних дисциплін!!!

16 травня 2017 року о 9.00, на базі Бучацької єпархії , церква УГКЦ( м. Чортків, вул. Монастирська) відбудеться засідання районного методичного об»єднання вчителів суспільних дисциплін. Присутність всіх вчителів історії та правознавства обов»язкова.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги працівників психологічної служби

Прошу терміново до 11 травня надіслати на електронну адресу gykavairyna@gmail.com звіт про роботу за 2016-2017 н.р. згідно поданого зразка [10]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо до відома та виконання лист "Щодо участі у конкурсі есе "Моя майбутня професія:планування і розвиток" [11]

Методист РМК Махно С.І.До уваги вчителів української мови і літератури!

Прошу терміново забрати результати Всеукраїнської народознавчої гри « СОНЯШНИК» - 2017.

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

28 квітня 2017р. Колегією МОНУ затверджено новий перелік підручників для учнів 9 класу, які друкуватимуться за кошти державного бюджету у 2017 році. Рекомендуємо навчальним закладам, які обрали підручники, які не друкуватимуться за рахунок коштів бюджету, вибрати підручники іншого автора із затвердженого переліку та до 10 травня 2017р. зробити замовлення відповідно до вибору підручників за формою в репозитарії. Заповнену роздруковану форму з мокрою печаткою подати до 10 травня 2017р. у районний відділ освіти (Маслянку В.О.), другий примірник відправити листом за адресою:Інститут модернізації змісту освіти, вул.Митрополита Василя Липківського, 36, кім.101, м.Київ, 03035.

Лист Міністерства освіти і науки України "Про замовлення підручників для 9 класу"[12]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги вчителів предмета "Захист Вітчизни"!!!

10.05.2017р. на базі Чортківського МНВК відбудеться інструктивно-методичне заняття з питань організації і проведення навчально-польових зборів та проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура) (наказ відділу освіти від 09.02.2017 №38-од [13]). Початок роботи о 10.00 год.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІІ району!!!

Терміново подати звіт про проведення Дня цивільного захисту за формами [14], [15] (наказ МВС №934 [16]). Звіт подати в паперовому вигляді за підписом та печаткою керівника навчального закладу т.в.о. начальника Чортківського РВУДСНС України у Тернопільській області капітану служби цивільного захисту Кастранцю А.М., за адресою: вул. Шевченка, 27 (пожежна частина).

Методист РМК Кашуба Р.О.'До уваги керівників ЗНЗ району!!!

21 травня 2017 року на Театральному майдані Тернополя відбудуться V Наукові пікніки [17]

РМКДо уваги керівників ЗНЗ району!!!

У середу 3 травня 2017 року на стадіоні "Харчовик" відбудуться районні змагання з легкої атлетики серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Початок змагань о 10.00 год.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників навчальних закладів!

Опрацювати матеріали та подати заявки [18];[19];[20];[21];[22];[23]

Методист Волошина Л.І.


До уваги вчителів інформатики! Повідомити зацікавленим учням. [24]

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Нагадування. Терміново!!! До 17.00год. 26.04.2017р. надіслати бланк вибору підручників для 9 класу листом до Інституту модернізації змісту освіти (03035, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 36). На конверті необхідно написати надпис "Конкурс".

Методист РМК Маслянко В.О.До уваги директора навчального закладу

Просимо до 1 травня 2017 року надіслати на адресу gykavairyna@gmail.com списки осіб з особливими освітніми потребами, а окремо - списки дітей-інвалідів (з числа майбутніх першокласників, а також учнів початкових класів ). Форма подачі інформації: №з/п, Прізвище, імя, по батькові дитини; прізвище, імя, по батькові одного з батьків, дата народження, місце проживання, труднощі в навчанні.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

26.04.2017р. на базі Улашківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться показовий День цивільного захисту із залученням керівників загальноосвітніх навчальних закладів району (наказ відділу освіти від 18.04.2017р. №84-од [25]). Від'їзд до Улашківської ЗОШ І-ІІІ ст. від Чортківської райдержадміністрації о 9.00 год.

Методист РМК Кашуба Р.О.До уваги вчителів іноземної мови ЗНЗ району!

28 квітня о 10.00 на базі Свидівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбудеться семінар-нарада вчителів німецької та французької мов по питаннях проведення Року німецької мови, участі у міжнародних проектах та проведення ДПА у 9 класі. Явка всіх вчителів обов'язкова. Від'їзд о 08.40 автобусом Бережани-Чернівці.

Методист Волошина Л.І.До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист лист Управління освіти Тернопільської обласної державної адміністрації "Про проведення всеукраїнської акції" [26]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги вчителів фізичної культури ЗНЗ І-ІІІ ст. району!

Положення про проведення районних змагань з легкої атлетики [27].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо до відома та виконання лист "Про проведення VII Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок".[28]

Методист РМК Госович І.І


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Терміново!!! Подати у відділ освіти (Маслянку В.О.) Бланк вибору підручників для учнів 9 класу (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст., Коцюбинчицька, Палашівська, Свидівська, Скородинська ЗОШ І-ІІ ст.).

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про організацію і проведення Дня цивільного захисту і Тижня безпеки дитини у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району" [29].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги директора навчального закладу та працівників психологічної служби

Для інформування та керівництва у роботі наказ відділу освіти від 18 квітня 2017 р. №83-од «Про вивчення рівня психологічної готовності до профільного навчання учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів району» [30] та наказ відділу освіти від 18 квітня 2017 р. №82-од «Про вивчення стану психологічної готовності до навчання в школі дітей старшого дошкільного віку, які перебувають у дошкільних навчальних закладах Чортківського району» [31]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директора навчального закладу

У середу, 26 квітня 2017 року, на базі Чортківського МНВК відбудуться районні змагання серед шкільних команд ЮІР. Наказ читати тут [32] Початок змагань о 10.00. Заявки на участь у змаганнях, завірені печаткою медичного працівника, подати в електронному варіанті до 24 квітня на адресу gykavairyna@gmail.com

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Витяг з наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації №124 від 12.04.2017р. "Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2017"[33]

...Визнати переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2017" у номінації "Читання і діти:діапазон бібліотечних ідей і можливостей" та нагородити дипломом І ступеня Саску Дарію Петрівну, бібліотекаря Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо, велика подяка за плідну працю!

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Відповідно до плану роботи відділу освіти протягом квітня 2017 року у Базарській, Джуринській ЗОШ і-ІІІ ст., Звиняцькій, Заболотівській, Сосулівській ЗОШ І-ІІ ст. вивчається питання : " Формування правової свідомості та правової культури на уроках правознавства та у позакласній роботі у Базарській, Джуринській ЗОШ І-ІІІ ст., Звиняцькій, Заболотівській, Сосулівській ЗОШ І-ІІ ст."

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Результати вибору підручників для 9 класу необхідно роздрукувати у двох примірниках, підписати та поставити печатку ЗНЗ. Одну копію зазначеного бланку необхідно надіслати листом до Інституту модернізації змісту освіти (03035, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 36). На конверті необхідно написати надпис "Конкурс" і відправити до 18 квітня поточного року.

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Про краєзнавчо-пошуковий проект «Непоборні!», присвячений 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії.

[34]

Методист РМК Гедеон Л.М.
До уваги керівників ЗНЗ району!

На виконання листа управління освіти і науки Тернопільської ОДА № 04/1140-08 від 10.04.2017р. «Про заходи у зв"язку із 80-ми роковинами Великого террору,масових політичних репресій 1937-

1938 років в Україн"» провести інформаційніта тематичні освітні заходи (в тому числі наукові та науково-практичні конференції, круглі столи).

Інформацію про проведену роботу подавати на адресу: gedeon51@mail.ru до 20 травня 2017 і 2018 років.

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги керівників ЗНЗ району!

На виконанняя листа управління освіти та науки Тернопільської ОДА № 04/1339-08 від 1004.2017р. «Про Заходи у зв"язку із 70-ми роковинами масових депортацій українців з українських етнічних

земель під час операції "Вісла "провести тематичні заходи інформаційно-просвітницького змісту.

Інформацію про проведену роботу подавати на адресу: gedeon51@mail.ru до 10 травня 2017 року.

Методист РМК Гедеон Л.М. Курсив

Особисті інструменти