Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
-
'''До уваги вчителів інформатики та зацікавлених вчителів фізики!''' В рамках роботи районного семінару вчителів інформатики 25. 01. 2017 буде проведено  Тренінг «Основи комп’ютерного моделювання» . Від’їзд в м. Тернопіль  буде організовано. Прохання обов’язково зареєструватись.  
+
'''До уваги вчителів інформатики та зацікавлених вчителів фізики!''' В рамках роботи районного семінару вчителів інформатики 25. 01. 2017 буде проведено  Тренінг «Основи комп’ютерного моделювання» . Від’їзд в м. Тернопіль  буде організовано. Прохання обов’язково зареєструватись тут [https://docs.google.com/document/d/1n1hKyuz8AhxYZzQKBopZb05fOhMbtNm2I404gVEWrro/edit?usp=sharing]
Методист РМК Кастранець Л.М.
Методист РМК Кастранець Л.М.

Версія 13:06, 17 січня 2017

До уваги вчителів інформатики та зацікавлених вчителів фізики! В рамках роботи районного семінару вчителів інформатики 25. 01. 2017 буде проведено Тренінг «Основи комп’ютерного моделювання» . Від’їзд в м. Тернопіль буде організовано. Прохання обов’язково зареєструватись тут [1]

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Районний конкурс, приурочений Дню Соборності України «Укpаїна починається з тебе! (В.Чорновіл)» продовжується до 20 січня 2017 року. Запрошуємо до участі. Положення про Конкурс тут [2]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів української мови та літератури !!!

31.01.2017 р. закінчується реєстрація VIII Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» — 2017. Про участь у грі повідомити на електронну адресу svitlana.maxno@mail.ru до 31.01.2017 р.

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Доводимо до вашого відома, що згідно листа МОН України від 27.12.2016 року № 1/9-675 «Щодо Всеукраїнської премії «Диво-дитина», товариство з обмеженою відповідальністю « Премія «Диво-дитина» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій у 2017 році проводить Всеукраїнську премію «Диво-Дитина». До участі запрошуються учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, які мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері; переможці та призери обласних і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, які зробили героїчний вчинок. Детальна інформація на сайті організаторів Премії: www.divo-dutuna.com.

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!! Вчителів хімії та природозавства!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти "Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» [3]. Про участь в конкурсі прохання повідомити на електронну адресу sorokivska9990@gmail.com

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги диркторів Пробіжнянської, Косівської, Ягільницької, Нагірянської ЗОШ! Прошу ознайомитись із текстом листа [4] та зареєструватись.

Методист РМК Кастранець Л.М.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

На виконання Заходів Чортківської РДА № 01-52/01-45 від 28.12.2016 року про відзначення в районі 108 річниці від дня народження Степана Бандери провести у загальноосвітніх навчальних закладах району тематичні уроки, інформаційно-просвітницькі та виховні години, бесіди, конференції, усні журнали,організувати проведення екскурсій у музей політв»язнів і репресованих у м. Чорткові. Інформувати про поведену роботу до 20січня 2017 року.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

На виконання Заходів Чортківської РДА від 28.12.2016 року № 01-53/01-45 з відзначення в районі 79-ої річниці від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола провести у загальноосвітніх навчальних закладах району тематичні уроки, інформаційно-просвітницькі та виховні години, бесіди, конференції, усні журнали. Інформувати про проведену роботу до 20 січня 2017 року.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н. р."[5] Грамоти учням видрукувати згідно наказу і завірити у відділі освіти.

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Для подання інформації про проведення у районі аудиторського дослідження Укравлінням західного офісу держаудитслужби в Тернопільській області просимо Терміново!!! до 10 січня 2017р. подати в РМК паперові варіанти заповнених анкет. Анкета №1 (заповнюється батьками учнів ЗНЗ - на вибір 2-3 класи) та №2 (заповнюється вчителями ЗНЗ) [6]

Методист РМК Маслянко В.О.До уваги директорів шкіл, учні яких є учасниками обласних олімпіад! Зміни у графіку тут [7]

Методист РМК Махно С.М.


До уваги директорів навчальних закладів

Для врахування в роботі рішення Тернопільської обласної ради "Про програму протидії торгівлі людьми на період до 2020 року" [8]

Методист РМК Гикава І.Л.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Відповідно до "Програми розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2014-2016 роки" просимо до 06.01.2017р. надати інформацію на адресу maslyanko_volodumur@ukr.net про проведення у навчальних закладах протягом 2016р. літературних тижнів, читацьких конференцій , презентацій книжкової продукції місцевих та вітчизняних видавництв.

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Лист Тернопільського ОКІППО "Про проведення Національного конкурсу творів епістолярного жанру - 2016" [9] [10]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги директорів шкіл! Реєстрацію для участі в Школі особистісного розвитку для учнів 11 класу продовжено до 10 січня 2017 р. Участь представників від школи обов'язкова. Для дітей організована насичена цікава пізнавальна програма (робота 3-D принтера, робототехніка та інше), елементи підготовки до ЗНО з математики, фізики та відпочинок. Можливий організований від'їзд. До 10.01 2017 р. заповніть таблицю про участь учнів Вашої школи [11] Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!! Джуринськослобідківського НВК,Заболотівської, Залісянської, Мухавської, Полівецької, Сосулівської, Староягільницької, Шманьківської, Шульганівської ЗОШ І-ІІ ст.

Нагадування від 16.12.2016р.!!! Терміново подати інформацію щодо роботи платних гуртків за формою [12]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги директорів ЗНЗ І-ІІІ ст. Прохання терміново забрати в РМК ключі до відеоуроків для 10-11 класів, так як для користування їх необхідно активувати до 17.01.2017 р.

Методист РМК Кастранець Л.М.До уваги директорів шкіл! Просимо до 29.12.2016 р. надати інформацію на адресу kastranets@i.ua про кількість учнів 11 класу, які виявили бажання 12 січня 2017 року взяти участь у Школі особистісного розвитку, яку проводить Центр ІКТ ТКІППО разом із ТНПУ на базі фізико-математичного факультету. Інформацію про захід читайте тут. [13]

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Нагадування!!! ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів проходитиме в січні-лютому 2017 р.:[14]

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ та вчителів української мови та літератури!

Звертаю Вашу увагу на те, що реєстрація для участі у грі "Соняшник" завершується 31 січня 2017 року. Зареєстрованими учасниками вважаються ті учні, які оплатили у Приватбанку за участь у грі. Ті, хто не оплатили, допускаються до участі у грі, але вважаються не зареєстрованими (якщо вони надішлють кошти із виконаними роботами, то вони стануть учасниками гри, і навіть переможцями, але під час статистичних підрахунків, які здійснюються до надсилання матеріалів для проведення конкурсу, вони не вважаються учасниками гри).

Методист РМК Махно С.І.


До уваги директора школи

Прошу опрацювати з класними керівниками лист управління освіти і науки Тернопільської ОДА [15]

Методист РМК Гикава І.Л.До уваги керівників ЗНЗ та шкільних бібліотекарів!!!

Рекомендації щодо оформлення матеріалів для участі у Всеукраїнському конкурсі "Шкільна бібліотека - 2017" [16]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

До уваги журі ІІ етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (Додатки 1,2 до наказу №269-од від 09.11.2016 року). Роботи перевірятимуться 21.12.2016 р. об 11.00 год. на базі Чортківського МНВК.

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району та Чортківського районного ЦНТТДУМ !!!

Терміново!!! Подати на електронну адресу maslyanko_volodumur@ukr.net інформацію щодо роботи платних гуртків у навчальних закладах за формою:[17]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги вчителів інформатики авторські розв'язки олімпіадних задач з інформатики [18]

--- До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Лист "Про зміни в Положенні про проведення змагань з волейболу" [19]. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ "Про участь педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл району в обласних курсах з цивільного захисту" [20]. Методист РМК Кашуба Р.О.


Курсив

Особисті інструменти