Чортківський МНВК

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

МНВК м. Чортків

12:26
Сьогодні
п'ятниця 22 листопада 2024


Адреса, телефони

Home.png вул. С.Бандери, 69

Phone22.jpg
тел. 3-22-18;

тел. директора 3-25-65

Емайл.jpg
mnvk77@gmail.com


сайт МНВК

блог МНВК

Адміністрація

Wlm.png

Директор МНВК - Ніколайчук Валентина Іванівна

Заступник з навчально-виховної роботи - Миронюк Ольга Петрівна

Заступник з навчально-виробничої роботи - Підручний Володимир Андрійович

Кадрове забезпечення МНВК


History.jpg

З історії навчального закладу

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат був заснований Чортківською народною радою народних депутатів 20.05.1977 року Рішенням № 208 і знаходиться за адресою: вул. С.Бандери, 69 (колишня А.Міцкевича).

З архівних даних відомо, що до 1939 року приміщення належало вчительській жіночій семінарії. З 1939-1941 рр. розміщувались радянські склади, а з 1941 по 1944 – німецькі. З 1944 по 1977 діяла восьмирічна школа № 4.

Першим директором МНВК був призначений Білявський Л.П., заступником директора – Білоусов Ю.В. З 1994 року – заступником директора призначено О.П. Миронюк. З 1996 року – директором призначено Б.П. Злепка.

Основним завданням роботи МНВК було трудове навчання та професійна орієнтація старшокласників на робітничі професії. З 1977 комбінат готував спеціалістів слідуючих професій:

  • швея-мотористка
  • секретар-друкарка
  • токар
  • автослюсар
  • водій категорії «В», «С»
  • продавець непродовольчих товарів

З 1979 року на базі Чортківського цукрового заводу стали готувати:

  • слюсарів
  • продавців непродовольчих товарів
  • КВП і А,

а на базі ПМК-258 з 1982 р.

  • мулярів,

з 1984 р.

  • штукатурів.

З 1987 року на базі Чортківської районної лікарні відкрито профіль

  • молодша медична сестра по догляду за хворими.

Професії, яких навчаємо

Після двох років навчання підводимо підсумуи. Результатом став конкурс "Кращий за професією". Пропонуємо Вашій увазі фрагменти з профксій МНВК.

«Секретар керівника» .

Доброго дня, дорогі друзі. Вже багато років наш навчальний заклад готує фахівців із надзвичайно цікавої і перспективної професії «Секретар керівника» В кожній установі секретар керівника незамінний працівник, перший помічник, що повинен мати професійні знання, вміння, високі моральні якості, бути гідним «обличчям» фірми. Зазвичай цю професію обирають дівчата, але хлопі з Колиндянської ЗОШ вирішили спробувати піднятися на першу сходинку керівної діяльності. Горячий Віталій, Заплацінський Андрій, Береза Дмитро, Гикавий Максим. Творчий конкурс У колективі секретарю керівника часто доводиться виконувати багато функцій - бути якоюсь мірою психологом, організатором, корпоративів, вечірок. Тому такий працівник повинен бути ініціативною творчою людиною
Конкурс «Ділові папери»

Учениці Росохацької ЗОШ Кравець Марія, Безпалько Василина.

. Всі документи складаються із певних даних, які називаються реквізитами. Під час оформлення документів слід дотримуватися головних правил, їх складання, розміщення реквізитів на відведеному місці. Це робить документ зручним для сприйняття, спрощує його опрацювання.
Конкурс «Кулінарний»

Учениці Джуринської ЗОШ Дідюк Мар’яна, Красій Тетяна і Кучер Марія.

Будь-яка ділова розмова буде приємною за горнятком кави чи чаю. Особливо для нас - українці, - нації гостинної і привітної. Завжди було доброю традицією пригостити друзів чи колег по роботі. І секретар керівника теж повинен вміти приготувати смачну каву, канапки і гарно це подати.
Конкурс «Бліц турнір».

Секр3.jpg

Кожна молода людина мріє про хорошу роботу, кар’єру. Для цього необхідно мати високі професійні знання, бути дисциплінованим і відповідальним.

</center>==
==
«Оператор комп'ютерного набору» .

Відбувся конкурс професійної майстерності на профілі «Оператор комп'ютерного набору», «Кращий за професією - «Оператор комп'ютерного набору». У конкурсі взяли участь учні 11-тих класів груп О-111, О-112. Учасники родемонстрували високий рівень отриманних знань, а також креативність, творчість, винахідливість. Визначення результатів конкурсу здійснювалося членами жюрі, за отриманою схемою балів розпреділено призові місця. Найкращими в групах були О-111 Кучарська Христина, Гоменюк Назар, .... О-112 Вербицький Назар, Дідюк Ярослав, Стецький Арсен.

Опер1.JPG
Опер3.JPG
</div>
Опер11.jpg
Опер2.jpg
Опер12.jpg
Опер13.jpg
Опер14.jpg
Опер15.jpg
Опер16.jpg
Опер17.jpg
Опер18.jpg


<center>«Продавець» .

Профорієнтаційна служба

Професійна орієнтація – науково – практична система підготовки особистості до вільного і свідомого вибору професії

Мета профорієнтаційної служби МНВК: підготовка учня до виходу в самостійне життя після закінчення школи.

Напрямки роботи профорієнтаційної служби МНВК:

  1. Профінформація – психолого – педагогічна система формування в особистості активної профорієнтаційної позиції, що відповідає суб’єктивним і об’єктивним умовам здійснення особистістю вільного й усвідомленого професійного самовизначення.
  2. Профконсультація – система довідкових порад щодо умов правильного вибору професії.
  3. Професійний добір – система роботи з надання порад і допомоги людяні щодо прийняття нею рішення про такий вибір конкретного виду професійної діяльності, який би максимально відповідав суб’єктивним і об’єктивним умовам професійного розвитку даної особистості та її успішній реалізації в професійній діяльності.

Екскурсія

Екскурсія світом професій Чортківського МНВК.
  • Мета: ознайомити учнів із специфікою професіологічної екскурсії, як одного із шляхів вивчення світу професій; розвивати логічне та образне мислення, спостережливість, уміння робити висновки, аналізувати різні види діяльності сьогодення, моральної, психологічної і практичної готовності до праці в майбутньому, сприймати прослухану(прочитану), побачену інформацію; розвивати активність, самостійність, інтерес до оволодіння професією в майбутньому; виховувати любов до праці.
  • Підготовка екскурсії: Ретельна підготовка до успішного проведення екскурсії полягає у тому, як створити обстановку у якій би будь-яка інформація,зацікавила б учнів. Перед учнями на передодні екскурсії поставлене завдання, вирішення якого закладено у тих знаннях, що вони мають засвоїти під час екскурсії. Аналіз проведення таких екскурсій показав, що поставлене перед учнями завдання підвищує їхній інтерес до професіографічної інформації і забезпечує активне її засвоєння. При такій організації екскурсії діяльність учнів здобуває цілеспрямованість. Одне із основних завдань – викликати та організувати увагу учнів під час екскурсії, максимальну активність, установити послідовність у викладі матеріалу, виділити основні моменти, на яких повинна бути зосереджена увага учнів; підготовка майстрів МНВК до бесіди з учнями, підготовка наочного матеріалу МНВК (видів продукції виготовленої майстрами, учнями МНВК під час навчально-виробничої практики.
  • Хід екскурсії
  • 1. Вступна бесіда. Екскурсовод (методист МНВК, психолог МНВК, вчитель, майстер МНВК) розповідає про роль профтехосвіти в підготовці кваліфікованих робітників., про історію та традиції МНВК трудові досягнення його випускників, зміст теоретичної та практичної підготовки учнів, організацію їх дозвілля та гурткової роботи.
  • 2. Огляд навчальних кабінетів, майстерень, видів продукції виготовленої учнями МНВК у процесі навчальної і виробничої практики.
  • 3. Бесіда учнів 9-х класів з учнями МНВК про освоюваний профіль, професію. Перегляд документальних міні-фільмів про професії, якими можна оволодіти в МНВК та роздача буклетів.
  • 4. Підбиття підсумків екскурсії. Вдома учні можуть за бажанням оформити твір чи відгук про екскурсію в МНВК і надіслати на електрону адресу МНВК.
    Емайл.jpg

mnvk77@gmail.com


Швейний цех
Секретарі


профорієнтаційна діяльність

Адміністратор сторінки

Познанський Сергій Євгенович
Особисті інструменти