Чортківський МНВК

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

19:38
Сьогодні
вівторок 25 лютого 2020


Зміст

МНВК м. Чортків

МНВК.jpg
МНВК1.jpg
МНВК2.jpg


Адреса, телефони

Home.png вул. С.Бандери, 69

Phone22.jpg
тел. 3-22-18;

тел. директора 3-25-65

Емайл.jpg
mnvk77@gmail.com


сайт МНВК

блог МНВК

«Україна єдина» .

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить!
Під таким гаслом у Чортківському МНВК була проведена інформаційна година для учнів, приурочена історичній події - Дню Соборності України

МАл1.png
МАл2.png
МАл3.png
МАл4.png


Адміністрація

Wlm.png

Директор МНВК - Ніколайчук Валентина Іванівна

Заступник з навчально-виховної роботи - Миронюк Ольга Петрівна

Заступник з навчально-виробничої роботи - Підручний Володимир Андрійович

Кадрове забезпечення МНВК


History.jpg

З історії навчального закладу

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат був заснований Чортківською народною радою народних депутатів 20.05.1977 року Рішенням № 208 і знаходиться за адресою: вул. С.Бандери, 69 (колишня А.Міцкевича).

З архівних даних відомо, що до 1939 року приміщення належало вчительській жіночій семінарії. З 1939-1941 рр. розміщувались радянські склади, а з 1941 по 1944 – німецькі. З 1944 по 1977 діяла восьмирічна школа № 4.

Першим директором МНВК був призначений Білявський Л.П., заступником директора – Білоусов Ю.В. З 1994 року – заступником директора призначено О.П. Миронюк. З 1996 року – директором призначено Б.П. Злепка.

Основним завданням роботи МНВК було трудове навчання та професійна орієнтація старшокласників на робітничі професії. З 1977 комбінат готував спеціалістів слідуючих професій:

 • швея-мотористка
 • секретар-друкарка
 • токар
 • автослюсар
 • водій категорії «В», «С»
 • продавець непродовольчих товарів

З 1979 року на базі Чортківського цукрового заводу стали готувати:

 • слюсарів
 • продавців непродовольчих товарів
 • КВП і А,

а на базі ПМК-258 з 1982 р.

 • мулярів,

з 1984 р.

 • штукатурів.

З 1987 року на базі Чортківської районної лікарні відкрито профіль

 • молодша медична сестра по догляду за хворими.

Професії, яких навчаємо

Після двох років навчання підводимо підсумуи. Результатом став конкурс "Кращий за професією". Пропонуємо Вашій увазі фрагменти з професій МНВК.

«Секретар керівника» .

Доброго дня, дорогі друзі. Вже багато років наш навчальний заклад готує фахівців із надзвичайно цікавої і перспективної професії «Секретар керівника» В кожній установі секретар керівника незамінний працівник, перший помічник, що повинен мати професійні знання, вміння, високі моральні якості, бути гідним «обличчям» фірми. Зазвичай цю професію обирають дівчата, але хлопці з Колиндянської ЗОШ вирішили спробувати піднятися на першу сходинку керівної діяльності. Горячий Віталій, Заплацінський Андрій, Береза Дмитро, Гикавий Максим. Творчий конкурс У колективі секретарю керівника часто доводиться виконувати багато функцій - бути якоюсь мірою психологом, організатором, корпоративів, вечірок. Тому такий працівник повинен бути ініціативною творчою людиною
Конкурс «Ділові папери»

Учениці Росохацької ЗОШ Кравець Марія, Безпалько Василина.

. Всі документи складаються із певних даних, які називаються реквізитами. Під час оформлення документів слід дотримуватися головних правил, їх складання, розміщення реквізитів на відведеному місці. Це робить документ зручним для сприйняття, спрощує його опрацювання.
Конкурс «Кулінарний»

Учениці Джуринської ЗОШ Дідюк Мар’яна, Красій Тетяна і Кучер Марія.

Будь-яка ділова розмова буде приємною за горнятком кави чи чаю. Особливо для нас - українців, - нації гостинної і привітної. Завжди було доброю традицією пригостити друзів чи колег по роботі. І секретар керівника теж повинен вміти приготувати смачну каву, канапки і гарно це подати.
Конкурс «Бліц турнір».

Секр3.jpg

Кожна молода людина мріє про хорошу роботу, кар’єру. Для цього необхідно мати високі професійні знання, бути дисциплінованим і відповідальним.

«Оператор комп'ютерного набору» .

Відбувся конкурс професійної майстерності на профілі «Оператор комп'ютерного набору», «Кращий за професією - «Оператор комп'ютерного набору». У конкурсі взяли участь учні 11-тих класів груп О-111, О-112. Учасники родемонстрували високий рівень отриманних знань, а також креативність, творчість, винахідливість. Визначення результатів конкурсу здійснювалося членами жюрі, за отриманою схемою балів розприділено призові місця. Найкращими в групах були О-111 Кучарська Христина, Гоменюк Назар, .... О-112 Вербицький Назар, Дідюк Ярослав, Стецький Арсен.

Опер1.JPG
Опер3.JPG
Опер11.jpg
Опер2.jpg
Опер12.jpg
Опер13.jpg
Опер14.jpg
Опер15.jpg
Опер16.jpg
Опер17.jpg
Опер18.jpg


«Продавець» .

Prod4.jpg
Серед Учнів 11 класів відбувся конкурс професійної майстерності


Prod2.jpg
Професійно оформлені вітрини - обличчя магазину.


Prod3.jpg
Красиво оформлені подарункові набори - вияв художнього смаку продавця.


«Водій категорії В, С1» .

В конкурсі професійної майстерності серед водіїв транспортних засобів приймали участь учні з різних шкіл. Конкурс проводився в два етапи. Спочаику учні виявляли свої знання з будови транспортних засобів і правил дорожнього руху. Вони виконували різні тестові завдання. Другий етап конкурсу проходив на майданчику для водіння. Учні змагалися в майстерності водіння транспортних засобів, виконували різні вправи з керування транспортних засобів. Перемогу в конкурсі виборов учень Білівської ЗОШ Гевко Тарас.

ПРав1.jpg
Прав2.jpg
Праквод.jpg
Праквод1.jpg
Праквод2.jpg
Праквод3.jpg
Праквод4.jpg


«Швачка, Кравець» .

Швея.jpg
Правильний вибір професії забезпечує людині повноцінне, щасливе життя, сприяє створенню матеріальних і духовних цінностей.


Швея1.jpg
"Творчість-це завжди створення нового, оригінального-без творчості в нашій професії не обійтись"-так сказала Топорівська Тетяна моделюючи рюкзак із звичайних джинсів.
Швея2.jpg


Швея3.jpg
"Хто одежу шиє всім

і дорослим, і малим,

дружить з голкую й тканиною

строчить швейною машиною.

Швея4.jpg
"А мені здається - кльово!"


Швея5.jpg
Ріжем все, що треба

Ми поріжемо для тебе

і тканину і папір

Як не віриш - перевір.

«ДКА 2016» .

Державна кваліфікаційна атестація - це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до закону України "Про прфесійно-технічну освіту". Положення про порядок проведення кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту. ДКК проводить засідання у терміни, визначені робочими навчальними планами та розкладом про ведення ДКА. Цьго року - це 16,17 травня. Учні 11-х класів складали ДКА. Пропонуємо Вашій увазі фрагменти здачі ДКА.

ДКА "Секретар керівника" .
Екдрук.JPG
Екдрук1.JPG
Екдрук2.JPG


ДКА "Оператор комп'ютерного набору" .
Екопер.JPG
Екопер1.JPG
Екопер2.JPG


ДКА "Водії категорії В,С1" .

ДКА Будова

ВодБуд.JPG
ВодБуд1.JPG
ВодБуд2.JPG


ДКА Водіння

ВодВод.JPG
ВодВод1.JPG
ВодВод2.JPG


ДКА ПДР

ВодПрав.JPG
ВодПрав1.JPG
ВодПрав2.JPG


ДКА "Швачка, Кравець" .
Екшвач.JPG
Екшвач1.JPG
Екшвач2.JPG


Профорієнтаційна служба

Професійна орієнтація – науково – практична система підготовки особистості до вільного і свідомого вибору професії

Мета профорієнтаційної служби МНВК: підготовка учня до виходу в самостійне життя після закінчення школи.

Напрямки роботи профорієнтаційної служби МНВК:

 1. Профінформація – психолого – педагогічна система формування в особистості активної профорієнтаційної позиції, що відповідає суб’єктивним і об’єктивним умовам здійснення особистістю вільного й усвідомленого професійного самовизначення.
 2. Профконсультація – система довідкових порад щодо умов правильного вибору професії.
 3. Професійний добір – система роботи з надання порад і допомоги людяні щодо прийняття нею рішення про такий вибір конкретного виду професійної діяльності, який би максимально відповідав суб’єктивним і об’єктивним умовам професійного розвитку даної особистості та її успішній реалізації в професійній діяльності.

Екскурсія

Екскурсія світом професій Чортківського МНВК.
 • Мета: ознайомити учнів із специфікою професіологічної екскурсії, як одного із шляхів вивчення світу професій; розвивати логічне та образне мислення, спостережливість, уміння робити висновки, аналізувати різні види діяльності сьогодення, моральної, психологічної і практичної готовності до праці в майбутньому, сприймати прослухану(прочитану), побачену інформацію; розвивати активність, самостійність, інтерес до оволодіння професією в майбутньому; виховувати любов до праці.
 • Підготовка екскурсії: Ретельна підготовка до успішного проведення екскурсії полягає у тому, як створити обстановку у якій би будь-яка інформація,зацікавила б учнів. Перед учнями на передодні екскурсії поставлене завдання, вирішення якого закладено у тих знаннях, що вони мають засвоїти під час екскурсії. Аналіз проведення таких екскурсій показав, що поставлене перед учнями завдання підвищує їхній інтерес до професіографічної інформації і забезпечує активне її засвоєння. При такій організації екскурсії діяльність учнів здобуває цілеспрямованість. Одне із основних завдань – викликати та організувати увагу учнів під час екскурсії, максимальну активність, установити послідовність у викладі матеріалу, виділити основні моменти, на яких повинна бути зосереджена увага учнів; підготовка майстрів МНВК до бесіди з учнями, підготовка наочного матеріалу МНВК (видів продукції виготовленої майстрами, учнями МНВК під час навчально-виробничої практики.
 • Хід екскурсії
 • 1. Вступна бесіда. Екскурсовод (методист МНВК, психолог МНВК, вчитель, майстер МНВК) розповідає про роль профтехосвіти в підготовці кваліфікованих робітників., про історію та традиції МНВК трудові досягнення його випускників, зміст теоретичної та практичної підготовки учнів, організацію їх дозвілля та гурткової роботи.
 • 2. Огляд навчальних кабінетів, майстерень, видів продукції виготовленої учнями МНВК у процесі навчальної і виробничої практики.
 • 3. Бесіда учнів 9-х класів з учнями МНВК про освоюваний профіль, професію. Перегляд документальних міні-фільмів про професії, якими можна оволодіти в МНВК та роздача буклетів.
 • 4. Підбиття підсумків екскурсії. Вдома учні можуть за бажанням оформити твір чи відгук про екскурсію в МНВК і надіслати на електрону адресу МНВК.
  Емайл.jpg

mnvk77@gmail.com

Швейний цех
Секретарі


Новини

12 листопада 2016

Вітаємо! Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання Мороз Христина. Вчитель МНВК м. Чорткова Бардецька Г.П.

Олімпіада25.jpg


17 листопада 2016

17 листопада 2016 року відбулася зустріч спеціаліста з профорієнтації Чортківського центру зайнятості Сусли Тетяни Ігорівни з дітьми, які навчаються у Чортківському МНВК. Тема зустрічі - перспективність робітничих професій. Тетяна Ігорівна розповіла, які професії є актуальними на ринку праці. На сьогодніший день актуальні робітничі професії, а попит на такі як: психолог, вчитель, юрист, економіст та ін. відсутні. З майбутніми випускниками провели самотестування, адже вони на роздоріжжі, яку професію обрати в майбутньому.

Зайнятість.JPG
Зайнятість1.JPG
Зайнятість2.JPG


2 березня 2017

2 березня 2017 року у Чортківському МНВК був проведений бінарний урок поєднанням двох професій: водій категорії «В», «С», та секретар спільними темами «Етика водія», «Професійна етика секретаря»
Бінарні уроки – це одна з форм реалізації між предметних зв’язків. Це нетрадиційний вид уроку. Бінарні уроки дозволяють інтегрувати знання з різних областей для рішення однієї проблеми. Бінарні уроки служать засобом підвищення мотивації навчання, тому що створюють умови для практичного застосування знань
Урок провели вчителі Миронюк Ольга Петрівна та Юрків Антон Володимирович. Мета проведення уроку: створити умови мотивованого практичного застосування знань, навичок та вмінь, дати учням можливість побачити результати своєї праці і отримати від неї радість і задоволення

Бінар.JPG
Бінар1.JPG
Бінар2.JPG


профорієнтаційна діяльність

Адміністратор сторінки

Познанський Сергій Євгенович
Особисті інструменти