ЗОШ І-ІІІ ст. с.Заруддя

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
ЗОШ І-ІІІ ст. с. Заруддя

Зміст

Адреса, телефони

Тернопільська обл., Зборівський р-н., с. Заруддя, вул. Колгоспна, 2 тел. 5-46-40. Індекс: 47240. E-mail: mailto:zaruddya_school@ukr.net Адреса сайту

Адміністрація

Список вчителів

  • Бойко Зоряна Зіновіївна - вчитель української мови та літератури
  • [[Користувач:<Багрій Дмитро|Багрій Дмитро Степанович]] - вчитель фізичної культури

Фотогалерея

Директор Заступник директора з НВР Педагог-організатор

[[Файл:|150px]]


Кріль Михайло Іванович

[[Файл:|150px]]


Луців марія Романівна

[[Файл:|150px]]


Теслюк Ольга Зіновіївна

З історії навчального закладу

"В стінах школи формується найбільша цінність світу – людина.

Тут вона повинна відчути муки свого народження і велич злету."</p>

Так ставши директором школи у 1972р. Доскоч Роман Васильович береться за будівництво нової середньої школи, узгодивши свій задум з районним відділом освіти. І ось настав той довгожданий день 31 серпня 1975р. Це було справжнє свято: квіти, музика, подарунки, гарні слова. Роману Васильовичу вручають символічний ключ від новозбудованої школи. Першого вересня 1975 року у всіх було потрійне свято: початок нового навчального року, День знань і відкриття нової школи. Роман Васильович завжди говорив, що людина народжується не для того, щоб щезнути безслідно, а щоб залишити після себе слід на землі. Таку пам’ятку залишив після себе прекрасну новозбудовану ним школу, яка потрібна не тільки для нашого села, але й для району. Ця школа є окрасою села Заруддя.</p>

З 1 вересня 2010 року директором школи працює Кріль Михайло Іванович,1965 року народження, вчитель фізики та трудового навчання, вчитель вищої категорії, звання «Старший вчитель».

Заступником директора школи з навчально-виховної роботи з 2010 року є Луців Марія Романівна, вчитель географії.

З першого дня в нашому новому колективі незримо присутня атмосфера чогось надзвичайного, нового, омріяного. Вчителі школи були різними як за досвідом роботи, так і за особистими якостями характеру, але сьогодні вони утворили єдину команду, бажаючи все краще віддати дітям. Сьогодні в школі працює 19 вчителів, з яких: Гудима Петро Михайлович- вища категорія, старший вчитель, Кимська Ярослава Іванівна - вища категорія, старший вчитель, Гудима Галина Петрівна - старший вчитель, Дмитришин Наталія Іванівна - вища категорія, старший вчитель, Чорнописька Ольга Михайлівна - вища категорія, старший вчитель, вчитель–методист, Семенина Людмила Павлівна - І категорія, Баріда Надія Петрівна - І категорія, Юрчик Оксана Євгенівна - вища категорія, Дзісь Богдан Омелянович - І категорія, Башуцька Марія Володимирівна - ІІ категорія, Луців Марія Романівна - вища категорія, старший вчитель, Гудима Ганна Петрівна - вища категорія, старший вчитель, Беш Ольга Василівна – І категорія, Нюня Марія Михайлівна – ІІ категорія, Чорнописький Олег Зіновійович, Чорнописька Вікторія Зіновіївна, Чорнописька Ольга Миколаївна, Бідось Ігор Володимирович, Теслюк Ольга Зіновіївна.

Основні напрямки організації навчально-виховної роботи школи: гуманізація та демократизація освіти, розвиваючий характер навчання, індивідуалізація та диференціація навчально-виховного процесу, ініціатива і творчість, співпраця вчителів та учнів.

Наші традиції

  • Свято Першого дзвоника
  • День вчителя
  • Козацькі забави
  • Вечорниці на Андрія
  • Свято Миколая
  • Свято Нового року
  • День Валентина
  • Акція "Великодній кошик"
  • Акція "Ветеран живе поруч"
  • Свято Матері
  • Свято останнього дзвоника

Творчість учнів

У школі працюють гуртки: вокальний, спортивний, військово-патріотичного виховання (керівники гуртків Нюня М.М., Чорнописький О.З., Дзісь Б.О.) Учасники вокального та спортивного гуртків постійно беруть участь у районних оглядах-конкурсах та змаганнях. За зайняті призові місця учасники нагороджені грамотами відділу освіти. Учні є активними учасниками усіх урочистих подій, що відбуваються на території Зарудянської сільської ради. У школі діє молодіжне дитяче об'єднання “Козацький кіш” зі своїм статутом. Завданням "козацького коша є виховання у дітей та юнацтва історичної свідомості, національної гідності й самосвідомості, активної громадської позиції, любові до своєї Батьківщини, готовності захищати свій край. Плідна робота в школі проводиться з військово-патріотичного виховання. Під час військово-польових зборів учні мають можливість відчути себе “справжніми” солдатами. Учні школи з 2000-го року є постійними учасниками районних змагань з туризму та геолого-географічних змагань.

Ми гордимося

Особисті інструменти