Козівська ЗОШ І-ІІІ ст №2

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Назва навчального закладу

Козівська загальноосвітня I-III ступенів №2


Емблема школи
3.jpg
Кредо школи:

«Щасливі очі дітей – найвища оцінка роботи школи»

8.JPG

Прапор школи
Прапор школи2.jpg



Адреса, телефони

смт. Козова Козівського району Тернопільської області

Телефон школи - 0354725393

Телефон директора - 0354721447

Проблема, над якою працює школа

Формування ключових компетентностей школярів в системі модульно-розвивального навчання

Адміністрація

Директор школи - Шиліга Богдан Йосипович, Заслужений вчитель України, вчитель історії

Заступник з навчально-виховної роботи - Івахів Марія Іванівна, вчитель початкових класів

Заступник з виховної роботи - Атаманчук Надія Любомирівна, вчитель біології

Список вчителів

Список вчителів

Фотогалерея

Вчителі школи

4.JPG

З історії навчального закладу

Школа знаходиться в мальовничому та затишному куточку селища цукрового заводу Козови. Вона була відкрита у 1959 році. Першим директором школи №2 був Мельник А.К. – справжній митець своєї справи, який очолював колектив ви-сокопрофесійних вчителів.
M1.jpg
У 1960 р. за ініціативи вчителя біології Поспєлова М. В., зусиллями вчителів і учнів при школі було створено дендропарк «Лісова пісня», гордістю якого є рідкісні породи дерев, кущів, завезені з різних куточків світу.
2009 рік – ювілейний у житті навчального закладу: школі виповнюється 50. За цей час вона дала путівки у доросле життя 3384 випускникам, 93 з них нагороджені золотими медалями, 41 – срібними.
У 1988 році директором школи став Шиліга Б. Й., який володіє високим рівнем культури управління навчальним закладом. У 2007 році він став одним із ста кращих керівників навчальних закладів України за результатами Всеукраїнського конкурсу «Кращий директор», а у 2008 році йому присвоєно звання «Заслужений вчитель України».
D1.jpg
Понад 10 років школа працює за модульно-розвивальною формою навчання. Педагогічний колектив творчо підходить до вирішення проблеми «Формування ключових компетентностей школярів у системі модульно-розвивального навчання». З 2008 року на виконання Державної цільової соціальної програми «Школа майбутнього» навчальний заклад бере участь у дослідно – експериментальній роботі за даною темою. З грудня 2008 року колектив тісно співпрацює з інститутом обдарованої дитини АПН України над реалізацією програми «Проектування особистісного розвитку інтелектуально-обдарованої дитини».

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти