Козівська ЗОШ І-ІІІ ст №2

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Адреса, телефони

смт. Козова Козівського району Тернопільської області

Телефон школи - 0354725393

Телефон директора - 0354721447


Посилання на офіційний сайт Козівської школи №2 нажміть тут

Проблема, над якою працює школа

Формування ключових компетентностей школярів в системі модульно-розвивального навчання

Адміністрація

Директор школи - Шиліга Богдан Йосипович, Заслужений вчитель України, вчитель історії

Заступник з навчально-виховної роботи - Івахів Марія Іванівна, вчитель початкових класів

Заступник з виховної роботи - Атаманчук Надія Любомирівна, вчитель біології

Список вчителів

Список вчителів

Фотогалерея

Вчителі школи

4.JPG

З історії навчального закладу

Школа знаходиться в мальовничому та затишному куточку селища цукрового заводу Козови. Вона була відкрита у 1959 році. Першим директором школи №2 був Мельник А.К. – справжній митець своєї справи, який очолював колектив ви-сокопрофесійних вчителів.
M1.jpg
У 1960 р. за ініціативи вчителя біології Поспєлова М. В., зусиллями вчителів і учнів при школі було створено дендропарк «Лісова пісня», гордістю якого є рідкісні породи дерев, кущів, завезені з різних куточків світу.
2009 рік – ювілейний у житті навчального закладу: школі виповнюється 50. За цей час вона дала путівки у доросле життя 3384 випускникам, 93 з них нагороджені золотими медалями, 41 – срібними.
У 1988 році директором школи став Шиліга Б. Й., який володіє високим рівнем культури управління навчальним закладом. У 2007 році він став одним із ста кращих керівників навчальних закладів України за результатами Всеукраїнського конкурсу «Кращий директор», а у 2008 році йому присвоєно звання «Заслужений вчитель України».
D1.jpg
Понад 10 років школа працює за модульно-розвивальною формою навчання. Педагогічний колектив творчо підходить до вирішення проблеми «Формування ключових компетентностей школярів у системі модульно-розвивального навчання». З 2008 року на виконання Державної цільової соціальної програми «Школа майбутнього» навчальний заклад бере участь у дослідно – експериментальній роботі за даною темою. З грудня 2008 року колектив тісно співпрацює з інститутом обдарованої дитини АПН України над реалізацією програми «Проектування особистісного розвитку інтелектуально-обдарованої дитини».

Наші традиції

 • Свято Першого дзвоника
 • День здоров'я в школі
 • День учнівського самоврядування
 • Посвята в соколята
 • Андіївські вечорниці
 • Проведення свята Миколая
 • Новорічні ранки, мюзикли
 • Літературна композиція до Дня Соборності України
 • Вечір-реквієм, присвячений бою під Крутами
 • Місячник правових знань
 • Конкурс малюнків і плакатів "Скажемо курінню: "ні", "Зупинемо СНІД, допоки він не зупинив нас"
 • Проведення Шевченківських днів у школі.
 • Проведення шкільного конкурсу "Найкращий клас у навчанні"
 • Святкова Літтургія з нагоди закінчення навчального року
 • Свято Останнього дзвоника
 • Випускний вечір

Учнівське самоврядування

Структура учнівського самоврядування
Уч самовр.JPG
Принцип учнівського самоврядування: «Ми вчимося не для школи, а для життя»
Девіз учнівського самоврядування: «Самі вирішили – самі зробили – самі відповідаємо».

Творчість учнів

Використовуючи курси за вибором, факультативні заняття та гуртки створюються умови для розвитку здібностей обдарованих дітей та заохочення їх до творчої самостійної роботи. У минулому навчальному році призерами районних олімпіад став 31 учень школи, 5 з них – призери обласних олімпіад (Буригіна О. – диплом ІІІ ступеня з образотворчого мистецтва, Пістун Ю. 11-Б кл., Пудлик Н. -9-Б кл., Громяк Н.-10-Бкл. - диплом ІІ ступеня з трудового навчання, Стрияк О. -9-А кл. - диплом ІІІ ступеня з французької мови). Саме тому за роботу з обдарованою молоддю наша школа нагороджена грамотою обласного управління освіти.
Олімпіади.JPG
Вже традиційно учні Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 здобувають успіхи на районних та обласних олімпіадах з навчальних предметів.Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді цього року отримала учениця 10 класу Чернецька Наталя. Громяк Наталя, Пудлик Наталя неодноразові призери обласної олімпіади з трудового навчання. Так і в цьому році вони стали призерами Всеукраїнської обласної олімпіади з даного предмету.
Призери.JPG
Пудлик Наталя, Чернецька Наталя, Громяк Наталя - призери Всеукраїнської обласної олімпіади 2010-2011 н.р.

Є досягнення учнів школи і в позанавчальній роботі різного циклу предметів. Так, у 2009-2010 н.р. у фізичному конкурсі «Левеня» взяли участь 19 школярів, мовознавчих конкурсах «Соняшник» та «Патріот»- 72 учні, математичному «Кенгуру» - 70, історичному конкурсі «Лелека»- 18 учнів, в яких показали високі результати.
Драматичний гурток під керівництвом Гладчук Г.З. посів ІІ місце на районному конкурсі «Діти Мельпомени» із уривком вистави «Мартин Боруля»,у якій головну роль виконував директор школи Шиліга Б.Й. Учнівські та вчительські роботи стали призерами районного етапу Всеукраїнського проекту «Маленький українець».
На обласному конкурсі духовної пісні «Молитва за Україну» хор школи зайняв ІІІ місце Традиційно школа бере активну участь у пропаганді та діяльності дружин юних пожежних, на яких діляться вміннями та знаннями, як діяти під час небезпек та стихійних лих. На кущовому фестивалі - конкурсі ДЮП наша дружина «Палаючі серця» посіла почесне І місце і була премійована на обласному.

Ми гордимося

Новини зі школи

Конференція «Обнімітеся ж, брати мої»
21 січня 2011 р., у Козівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбулася конференція «Обнімітеся ж, брати мої», організована учнями 10-их класів під керівництвом вчителя історії Федик Ірини Миколаївни Розпочав конференцію вітальним словом директор школи Шиліга Богдан Йосипович. У ході конференції учням було розкрито передумови підписання Акту Злуки, продемонстровано у відеофільмах документальні зйомки проголошення Акту Злуки на Софіївській площі. 10–класники розповіли учасникам заходу про основні віхи становлення соборності України. Підсумком конференції стало оголошення повчальних уроків для сучасної української молоді, з яких вона повинна зробити висновки.
Пам'яті героїв Крут
28 січня 20111р. з нагоди 93 роковини битви під Крутами учнями Козівської ЗОШ №2 під керівництвом вчителя історії Давосир Л.О. була підготовлена історико – літературна композиція «Вони загинули, щоб ми жили». Із вступним словом перед учнями та вчителями школи виступив директор – вчитель історії Шиліга Б.Й.. Учні 11-Б класу розповіли присутнім про знакову для України подію, що відбулася 29.01.1918р. під станцією Крути. Кілька сотень українських юнаків зупинили переважаючі сили більшовиків під командуванням М.Муравйова, що наступали на Київ. Ціною власного життя вони відстоювали молоду українську державу, підтверджуючи, що саме молодь є провідною силою в боротьбі за її незалежність. Історичний матеріал супроводжувався демонстрацією слайдів і фрагментів з фільму «Бій під Крутами». Учні декламували вірші Павла Тичини, М.Луківа, Я.Славутича. Пам'ять загиблих під Крутами вшанували хвилиною мовчання та спільним виконанням державного гімну.
Крути 1.jpg

Особисті інструменти