Статті з найбільшою кількістю категорій
Матеріал з ТерноВікі
Нижче показані 50 результатів, починаючи з № 91
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- ЛопушнВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І ст. с.Хлопівка (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Жабинці (3 категорії)
- КопичМіськВікі (3 категорії)
- Педагогічний колектив Острівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (3 категорії)
- Великоберезовицька ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- КолоднВікі (3 категорії)
- ШумськМіськВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Увисла (3 категорії)
- В.Кусковецька ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Баворівська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Перемилів (3 категорії)
- СкПодВікі (3 категорії)
- Чайчинецька ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- «Ясла-садок «БАРВІНОК» с. Товстолуг» (3 категорії)
- ПочаївВікі (3 категорії)
- Навчально-виховні комплекси "ЗОШ-сад I ст. с.Карашинці (3 категорії)
- Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ст.№1-гімназія" м.Копичинці (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Нижбірок (3 категорії)
- Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст.ім.О.Г.Барвінського (3 категорії)
- ЗНО Гусятинський район (3 категорії)
- Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- ЧернихівВікі (3 категорії)
- Ангелівська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Вільхівчик (3 категорії)
- Печірнянська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Великогаївська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Дубівецька ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Самолуски (3 категорії)
- Якимівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- ПідволСелВікі (3 категорії)
- Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ст.№1-гімназія" м.Хоростків (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Старий Нижбірок (3 категорії)
- Рибачук Тетяна (3 категорії)
- Допомога керівникам шкіл Гусятинський РМК (3 категорії)
- Іванковецька ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Дорогичівка (3 категорії)
- Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- ІванівВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня вечірня (змінна) школа ІІ-ІІІ ст. смт.Гусятин (3 категорії)
- Бережанська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- Товстолузька ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- ЛаноМіськВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Сидорів (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Городниця (3 категорії)
- ЗолотопотВікі (3 категорії)
- КолиндянВікі (3 категорії)
- Передмірська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- СкорикВікі (3 категорії)
- Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).