Статті з найбільшою кількістю категорій
Матеріал з ТерноВікі
Нижче показані 50 результатів, починаючи з № 31
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Малолуцький дитячий садок «Веселка» (4 категорії)
- Хлопівський дитячий садок «Веселі малята» (4 категорії)
- Городницький дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Суходільський дитячий садок «Дзвіночок» (4 категорії)
- Малобірківський дитячий садок «Тарасик» (4 категорії)
- Сороківський дитячий садок «Малятко» (4 категорії)
- Глібівський дитячий садок (4 категорії)
- Старонижбірківський дитячий садок «Дзвіночок» (4 категорії)
- Личковецький дитячий садок «Калинка» (4 категорії)
- Чабарівський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Гадинківський дитячий садок «Барвінок» (4 категорії)
- Сидорівський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Гусятинський ясла-сад «Дзвіночок» (4 категорії)
- Крогулецький дитячий садок «Ромашка» (4 категорії)
- Яблунівський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Вільхівчицький дитячий садок «Барвінок» (4 категорії)
- Тарнавська ЗОШ І ст. (3 категорії)
- ВеликодедеркВікі (3 категорії)
- Буцнівська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Раштівці (3 категорії)
- Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Калагарівка (3 категорії)
- БорщівМіськВікі (3 категорії)
- ЗолотниківВікі (3 категорії)
- Великоглибочецький будинок технічної творчості школяра (3 категорії)
- Москалівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- «Дитячий-садок «ЖУРАВЛИК» с. Баворів» (3 категорії)
- Дошкільні навчальні заклади Гусятинського району (3 категорії)
- Кристувач: Поцілуйко Галина Андріївна (3 категорії)
- Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- МонаМіськВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І ст. с.Саджівки (3 категорії)
- КоцюбинВікі (3 категорії)
- КоропецьВікі (3 категорії)
- Шкроботівський НВК (3 категорії)
- Товстенський БДЮТ (3 категорії)
- Ігровицька ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- ЗОШ І-ІІ ст. с.Курівців (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Товсте (3 категорії)
- ДорогичСільВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Крогульці (3 категорії)
- БільчеЗолотВікі (3 категорії)
- Андрушівський НВК (3 категорії)
- КупчинВікі (3 категорії)
- Нападівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- «Ясла-садок «КРАЇНА ДИТИНСТВА» с. Великі Гаї» (3 категорії)
- ВишнівецьВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І ст. с.Сухостав (3 категорії)
- ХоростківВікі (3 категорії)
- Великоглибочецька ЗОШ І-ІІІ ст.ім. Ярослава Стецька (3 категорії)
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).