Статті з найбільшою кількістю категорій
Матеріал з ТерноВікі
Нижче показані 50 результатів, починаючи з № 11
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Калагарівський дитячий садок (4 категорії)
- Тудорівський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Оришковецький дитячий садок «Берізка» (4 категорії)
- Навчально-виховний комплекс "ЗОШ-сад" І ст. с.Оленівка (4 категорії)
- Зеленівський дитячий садок «Дзвіночок» (4 категорії)
- Товстенський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Нижбірківський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Саджівецький дит. сад «Лісова казка» (4 категорії)
- Жабинецький дитячий садок «Віночок» (4 категорії)
- Сухоставський дитячий садок (4 категорії)
- Малолуцький дитячий садок «Веселка» (4 категорії)
- Хлопівський дитячий садок «Веселі малята» (4 категорії)
- Городницький дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Король Євгенія Григорівна (4 категорії)
- Суходільський дитячий садок «Дзвіночок» (4 категорії)
- Малобірківський дитячий садок «Тарасик» (4 категорії)
- Сороківський дитячий садок «Малятко» (4 категорії)
- Глібівський дитячий садок (4 категорії)
- Волохата Оксана Яківна (4 категорії)
- Старонижбірківський дитячий садок «Дзвіночок» (4 категорії)
- Личковецький дитячий садок «Калинка» (4 категорії)
- Чабарівський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Гадинківський дитячий садок «Барвінок» (4 категорії)
- Сидорівський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Гусятинський ясла-сад «Дзвіночок» (4 категорії)
- Крогулецький дитячий садок «Ромашка» (4 категорії)
- Яблунівський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Вільхівчицький дитячий садок «Барвінок» (4 категорії)
- Самолусківський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Гримайлівський ясла-сад «Калинка» (4 категорії)
- Красненський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Васильковецький дитячий садок «Дзвіночок» (4 категорії)
- Раштівецький дитячий садок «Дзвіночок» (4 категорії)
- Копичинецький ясла-сад «Барвінок» (4 категорії)
- Коцюбинецький дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Вікнянський дитячий садок «Сонечко» (4 категорії)
- Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. О. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики (3 категорії)
- ЗОШ І-ІІ ст. с.Цеброва (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Зелене (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. м.Мала Лука (3 категорії)
- БорсуківВікі (3 категорії)
- КупчинВікі (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І ст. с.Пізнанка (3 категорії)
- Молотківська ЗОШ І-ІІ ст. (3 категорії)
- ОзерянБорВікі (3 категорії)
- Великоглибочецька ЗОШ І-ІІІ ст.ім. Ярослава Стецька (3 категорії)
- «Ясла-садок «ЛІСОВА КАЗКА» с. Скоморохи» (3 категорії)
- Малоходачківська ЗОШ І-ІІІ ст. (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Калагарівка (3 категорії)
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Раштівці (3 категорії)
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).