ЗОШ І-ІІ ст. с.Цеброва

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
ЗОШ І-ІІ ст. с. Цеброва

Зміст

Адреса, телефони

Адреса: 47265, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Цебрів
Телефон: 4-45-40
E-mail: cebriv@ukr.net
Сайт школи: www.sites.google.com/site/shkolacebriv/

Адміністрація

Директор школи Заступник директора

з навчально-виховної роботи

Бурдейна Олександра Тадеївна

Шалай Ольга Романівна

Список вчителів

Бурдейна Олександра Тадеївна - директор школи, вчитель географії та образотворчого мистецтва;
Шалай Ольга Романівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії та правознавства;
Бабяк Ольга Василівна - вчитель математики;
Данилків Ігор Михайлович - бібліотекар, вчитель зарубіжної літератури;
Демків Олександра Василівна - вчитель математики, фізики та християнської етики
Дубчак Петро Євгенович - вчитель музичного мистецтва та трудового навчання;
Леськів Зіна Миронівна - вчитель біології та хімії;
Липак Ірина Йосипівна - вчитель англійської мови;
Бенедига Ольга Вікторівна - вчитель української мови і літератури;
Ткачик Неоніла Стахівна - педагог-організатор
Бардокін Роман Миколайович - вчитель фізичної культури;
Сосна Олександр Віталійович - вчитель інформатики;
Паламар Надія Петрівна - класний керівник 1 класу
Лахман Ліліяна Євгенівна - класний керівник 2 класу
Хоменко Людмила Сергіївна - класний керівник 3 класу
Коцур Уляна Володимирівна - класний керівник 4 класу

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Історія ЗОШ І-ІІ ст. с. Цеброва починається з 1932 року, коли в селі з’явилася три класова школа. В ній працював вчитель Вацик і навчання велося польською мовою.

В 1936 році було збудоване двоповерхове приміщення. В той період зовсім юною дівчиною приїхала на західноукраїнські землі з Полтавщини сіяти розумне, добре Батієвська Ганна Павлівна, яка навчала дітей рідної української мови. Вона ж і була першим директором в Цеброві. Це були часи становлення національної школи в Україні.

В роки Другої світової війни школа частково була зруйнована - в нижній поверх попала бомба. Тому в перші післявоєнні роки навчання проводилося по хатах. Директором школи тоді працювала Бутрин Марія Семенівна, яку на цій посаді з 1945 по 1948 роки змінила Юрченко Ганна Іванівна. Першого вересня 1944 року навчання розпочалося у напівзруйнованій школі. Важко було всім після війни і тільки в 1949 році було закінчено відбудову уже семирічної школи.

Двадцять років віддала роботі з дітьми в Цеброві Неліпа Галина Юхимівна. Під її керівництвом введено в дію чотири класних кімнати, проведено централізоване опалення, побудовано «фінський» будиночок під шкільну їдальню. В ці роки вчителями в школі трудилися: Ільків Ольга Федорівна, Чорна Марія Іванівна, Чорний Богдан Васильович, Мельничук Флав’ян Петрович, Буряк Микола Кузьмович, Діденко Іван Олексійович, Гриценко Зиновія Луківна, Пастушенко Орест Степанович, яких немає серед нас. На заслуженому відпочинку знаходяться зараз вчителі: Буряк Ольга Теофілівна, Мельничук Надія Стахівна, Гудима Стефанія Петрівна, Пінь Марія Григорівна.

В1987 році пройшов третій етап добудови приміщення школи. Побудовано спортивну кімнату, майстерню. В цей період очолювала школу Деревінська Марія Орестівна.

Сьогодні це двоповерхова дев’ятирічка, якою з 1993 керує Бурдейна Олександра Тадеївна. За цей час школа газифікована. Завдяки проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» повністю проведено заміну вікон і дверей. Поновлено також зовнішню штукатурку школи.

Школа була і залишається навчальним і культурним осередком села. Тут навчається 73 учні (на 2010-2011 н. р.) працює 15 вчителів. Створені кабінети біології та інформатики. Разом з вчителем історії Шалай Ольгою Романівною діти побували на екскурсіях у Львові, Острозі, Ужгороді, в Кривченських печерах, відвідали і духовні центри Зарваниці і Почаєва. Після уроків школярі із задоволенням відвідують гурток художньої самодіяльності та спортивні секції. Затишні шкільні коридори прикрашають українські вишивки та роботи дітей з образотворчого мистецтва, в яких відображаються звичаї і традиції нашого народу, його історія, символи держави.

Учні школи підтримують належний порядок біля пам’ятників Т.Г.Шевченку та воїнам-односельчанам, які полягли під час другої світової війни. Багато років віддали школі і продовжують працювати ветерани праці Берестецька Теодозія Теодорівна, Баб’як Ольга Василівна, Ткачик Неоніла Стахівна. Школа поповнилася молодими вчителями. Батьки і вчителі разом дбають про розвиток, сучасне і майбутнє школи.

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти