Чортківський інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 3: Рядок 3:
Офіційний веб-сайт інституту [https://sites.google.com/site/institutpidpriemnictvaibiznesu/home]
Офіційний веб-сайт інституту [https://sites.google.com/site/institutpidpriemnictvaibiznesu/home]
==Основні відомості==
==Основні відомості==
-
На сьогодні інститут є вищим закладом освіти сучасного типу, який здійснює підготовку фахівців за державним замовленням та угодами з юридичними та фізичними особами за спеціальностями '''облік і аудит''', '''фінанси та кредит'''. Студенти отримують вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр-спеціаліст", "бакалавр-магістр", з 2010 року при вузі діє відділення підготовки молодших спеціалістів.
+
Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ
 +
Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу функціонує у складі Тернопільського національного економічного університету із 30 січня 1995 року.
 +
 
 +
На сьогодні Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу є вищим закладом освіти сучасного типу, діяльність якого спрямована на підготовку фахівців відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів за державними замовленнями та договірними зобов’язаннями з базових акредитованих спеціальностей: «Фінанси, банківська справа та страхування» (спеціалізація «Фіскальне адміністрування та митна справа»), «Облік та оподаткування» (спеціалізація «Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва»).
==Напрямки діяльності вузу==
==Напрямки діяльності вузу==
-
*задоволення потреб особистості в інтелектуальному, культурному, духовному розвитку та створення умов для її професійного зростання, розвитку та успадкування національно-культурних традицій українського народу, дотримання законодавства про мови;
 
-
*підготовка спеціалістів з повною вищою освітою, реалізація державних програм в освітній галузі, міжурядових угод про принципи вищої освіти, дотримання концепції неперервної освіти в умовах економіки знань;
 
-
*організація та здійснення фундаментальних, пошукових та прикладних наукових досліджень;
 
-
*підготовка наукових, науково-педагогічних кадрів вищої економічної кваліфікації, забезпечення бази та умов для підвищення фахового та методичного рівня професорсько-викладацького колективу;
 
-
*підтримання тісних зв’язків з іншими інститутами Університету та зовнішніх зв’язків із вищими навчальними закладами нашої держави.
 
-
==Адміністрація==
 
-
Керівництво вузом здійснює ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор ''Сергій Ілліч Юрій.''
 
-
Незмінним директором, його натхненником, вмілим організатором зачинателем усіх справ є кандидат педагогічних наук, доцент ''Степан Петрович Дем’янчук''. Заступники директора – кандидат педагогічних наук, доцент Ковальчук-Дехтяренко Л.Й., старший викладач Буратинський В.В. та Любінський М.П. – справжня команда однодумців, які разом із керівництвом вузу докладають усіх зусиль, щоби навчально-виховний процес відповідав усім європейським стандартам, щоби диплом випускника вузу був конкурентноспроможним на ринку праці, а знання студентів – послужили їм добрим початком для подальшого професійного зростання.
 
-
Ось уже 15 років поспіль першого вересня своїх студентів чекають світлі аудиторії, обладнані відповідно до вимог навчання у ВУЗі, комп’ютерні класи із безкоштовним необмеженим в межах навчальних завдань доступом до ресурсів Інтернету, загальна площа навчального корпусу становить 9041 кв. м. У 2010 році увійшов до ладу спортивний комплекс, аналогу якого не те що немає в жодному вузі Тернопільщини, а йому можуть позаздрити і столичні вузи-корифеї. Фонди бібліотеки інституту представлені сучасними підручниками та посібниками, а сама бібліотека є найбільшою серед усіх бібліотек міста Чорткова за кількістю періодики із спеціальної тематики, електронним ресурсами, зручними каталогами та довідковими матеріалами. Студенти займаються у гуртках, розвивають свої мистецькі таланти, удосконалюють спортивну майстерність, відкривють нові спрямування особистості.
+
• підготовка спеціалістів з вищою освітою;
 +
• виконання державних освітніх програм;
 +
• організація та проведення фундаментальних, пошукових та прикладних наукових досліджень;
 +
• підготовка наукових, науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації та їх атестація;
 +
• задоволення потреб особистості в інтелектуальному, культурному, духовному розвитку та створення умов для її професійного зростання, для успадкування та розвитку національно-культурних традицій українського народу, дотримання законодавства про мови;
 +
• формування патріотичної, соціально зрілої творчої особистості, виховання у студентів громадянської позиції, високих етичних норм, власної гідності;
 +
• підтримання тісних зв’язків з іншими інститутами Університету та зовнішніх зв’язків з вищими навчальними закладами України та Польщі;
 +
• сприяння по працевлаштуванню в провідні установи і підприємства регіону.
 +
 
 +
Адміністрація
 +
Керівництво вузом здійснює ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор  Крисоватий Андрій Ігорович.  Обов’язки директора Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу виконує кандидат економічних наук, доцент Кульчицька Надія Євстахівна.
 +
Уже 20 років поспіль першого вересня своїх студентів чекають світлі аудиторії, обладнані відповідно до вимог навчання у ВУЗі, комп’ютерні класи із безкоштовним необмеженим в межах навчальних завдань доступом до ресурсів Інтернету, загальна навчальна площа будівель інституту становить 13696,2 кв. м. До інфраструктури інституту належить: навчальний  корпус  загальною площею 9521,6 кв. м., студентський гуртожиток, бібліотека, читальний  зал, їдальня та спортивний комплекс «Економіст»  загальною площею 2400 кв. м., у якому створені всі необхідні умови і для проведення змагань з волейболу, баскетболу, гандболу навіть на міжнародному рівні.
 +
День за днем, семестр за семестром, рік за роком на нелегких стежках до майбутньої професії супроводжують студентів викладачі Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу.
 +
 
-
День за днем, семестр за семестром, рік за роком на нелегких стежках до майбутньої професії супроводжують студентів викладачі Чортківського інституту підприємництва і бізнесу.
 
==Структура==
==Структура==
-
На сьогодні вони об’єднані у 4 кафедри:
 
-
*гуманітарних дисциплін (завідувач к.пед.н., доцент Вівчар П.В.),
 
-
*фндаментальних дисциплін (завідувач к.е.н., доцент Черниш С.С.),
 
-
*бухгалтерського обліку та аудиту (завідувач д.е.н., професор Хомин П.Г.).
 
-
*фінансів (завідувач д.е.н., доцент Десятнюк О.І.).
 
-
Професорсько-викладацький колектив налічує 62 викладачі, з них більша половина – викладачі із науковим ступенем та вченим званням, 3 доктори наук.
 
-
Тут працюють справжні науковці, за підручниками яких навчаються студенти вузів України, а на основі наукових доробок формується інноваційна політика регіону та держави практично у всіх сферах нашого життя: від економіки, фінансів, політики, права, історії, філософії до математики, психології та педагогіки. Свій практичний досвід передають і відомі на теренах Тернопільщини практики, які протягом свого багатолітнього досвіду чеканили свою фахову майстерність, щоби у кожному занятті студенти пізнавали грані творчого підходу, нестандартного мислення, креативних рішень до організації підприємницької діяльності.
+
Кафедра фундаментальних та спеціальних дисциплін створена в 2015 році. Обов’язки завідувача кафедри  виконує кандидат економічних наук, доцент Дерманська Людмила Василівна. Навчально-виховний процес на кафедрі забезпечують (за контрактом та на умовах сумісництва) 26 викладачів, які є кандидатами  наук, досвідченими фахівцями у галузі державних і місцевих фінансів, податкової системи, бюджетного і фінансового менеджменту, фінансів суб’єктів господарювання, банківської справи, міжнародної економіки, обліку і аудиту.
 +
Викладачі кафедри виступають рецензентами наукових робіт учасників Малої Академії наук, навчально-методичних та наукових видань, проводять експертні оцінки навчальних проектів, членами журі конкурсів, олімпіад та змагань із свого фахового спрямування,  здійснюють науково-дослідні роботи, пов’язані з актуальними проблемами.  
 +
При кафедрі фундаментальних та спеціальних дисциплін створений та успішно функціонує Бізнес-тренінг центр ЧННІПБ, що пропонує підприємцям бізнес-тренінги, майстер-класи та консультативні семінари. Діяльність центру спрямовано на формування практичних навичок фахового спрямування у слухачів, студентів та аспірантів.
 +
Якість освітньої підготовки студентів підтверджується тим, що вони успішно працюють керівниками промислових підприємств, головними бухгалтерами, консультантами, аудиторами, економістами, значна кількість наших випускників державні службовці науковці та підприємці.
 +
 
 +
 
[[Категорія: Навчальний заклад]]
[[Категорія: Навчальний заклад]]
[[Категорія: ЧортківВікі]]
[[Категорія: ЧортківВікі]]

Версія 11:44, 13 березня 2017

Чортківський інститут підприємництва і бізнесу функціонує у складі Тернопільського національного економічного університету із 30 січня 1995 року.

Офіційний веб-сайт інституту [1]

Основні відомості

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу функціонує у складі Тернопільського національного економічного університету із 30 січня 1995 року.

На сьогодні Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу є вищим закладом освіти сучасного типу, діяльність якого спрямована на підготовку фахівців відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів за державними замовленнями та договірними зобов’язаннями з базових акредитованих спеціальностей: «Фінанси, банківська справа та страхування» (спеціалізація «Фіскальне адміністрування та митна справа»), «Облік та оподаткування» (спеціалізація «Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва»).

Напрямки діяльності вузу

• підготовка спеціалістів з вищою освітою; • виконання державних освітніх програм; • організація та проведення фундаментальних, пошукових та прикладних наукових досліджень; • підготовка наукових, науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації та їх атестація; • задоволення потреб особистості в інтелектуальному, культурному, духовному розвитку та створення умов для її професійного зростання, для успадкування та розвитку національно-культурних традицій українського народу, дотримання законодавства про мови; • формування патріотичної, соціально зрілої творчої особистості, виховання у студентів громадянської позиції, високих етичних норм, власної гідності; • підтримання тісних зв’язків з іншими інститутами Університету та зовнішніх зв’язків з вищими навчальними закладами України та Польщі; • сприяння по працевлаштуванню в провідні установи і підприємства регіону.

Адміністрація Керівництво вузом здійснює ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Крисоватий Андрій Ігорович. Обов’язки директора Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу виконує кандидат економічних наук, доцент Кульчицька Надія Євстахівна. Уже 20 років поспіль першого вересня своїх студентів чекають світлі аудиторії, обладнані відповідно до вимог навчання у ВУЗі, комп’ютерні класи із безкоштовним необмеженим в межах навчальних завдань доступом до ресурсів Інтернету, загальна навчальна площа будівель інституту становить 13696,2 кв. м. До інфраструктури інституту належить: навчальний корпус загальною площею 9521,6 кв. м., студентський гуртожиток, бібліотека, читальний зал, їдальня та спортивний комплекс «Економіст» загальною площею 2400 кв. м., у якому створені всі необхідні умови і для проведення змагань з волейболу, баскетболу, гандболу навіть на міжнародному рівні. День за днем, семестр за семестром, рік за роком на нелегких стежках до майбутньої професії супроводжують студентів викладачі Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу.


Структура

Кафедра фундаментальних та спеціальних дисциплін створена в 2015 році. Обов’язки завідувача кафедри виконує кандидат економічних наук, доцент Дерманська Людмила Василівна. Навчально-виховний процес на кафедрі забезпечують (за контрактом та на умовах сумісництва) 26 викладачів, які є кандидатами наук, досвідченими фахівцями у галузі державних і місцевих фінансів, податкової системи, бюджетного і фінансового менеджменту, фінансів суб’єктів господарювання, банківської справи, міжнародної економіки, обліку і аудиту. Викладачі кафедри виступають рецензентами наукових робіт учасників Малої Академії наук, навчально-методичних та наукових видань, проводять експертні оцінки навчальних проектів, членами журі конкурсів, олімпіад та змагань із свого фахового спрямування, здійснюють науково-дослідні роботи, пов’язані з актуальними проблемами. При кафедрі фундаментальних та спеціальних дисциплін створений та успішно функціонує Бізнес-тренінг центр ЧННІПБ, що пропонує підприємцям бізнес-тренінги, майстер-класи та консультативні семінари. Діяльність центру спрямовано на формування практичних навичок фахового спрямування у слухачів, студентів та аспірантів. Якість освітньої підготовки студентів підтверджується тим, що вони успішно працюють керівниками промислових підприємств, головними бухгалтерами, консультантами, аудиторами, економістами, значна кількість наших випускників державні службовці науковці та підприємці.