Чортківський МНВК

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 86: Рядок 86:
Після двох років навчання підводимо підсумуи. Результатом став конкурс "Кращий за професією". Пропонуємо Вашій увазі фрагменти з профксій МНВК.
Після двох років навчання підводимо підсумуи. Результатом став конкурс "Кращий за професією". Пропонуємо Вашій увазі фрагменти з профксій МНВК.
<center>'''Секретарі''' .</center>
<center>'''Секретарі''' .</center>
 +
Доброго дня, дорогі друзі. Вже багато років наш навчальний заклад готує фахівців із надзвичайно цікавої і перспективної професії «Секретар керівника»
 +
В кожній установі секретар керівника  незамінний працівник, перший помічник, що повинен мати професійні знання, вміння, високі моральні якості, бути гідним «обличчям» фірми.
 +
Зазвичай цю професію обирають дівчата, але хлопі з Колиндянської ЗОШ вирішили спробувати піднятися на першу сходинку керівної діяльності.
 +
Горячий Віталій, Заплацінський Андрій, Береза Дмитро, Гикавий Максим.
 +
Творчий конкурс
 +
У колективі секретарю керівника часто доводиться виконувати багато функцій - бути якоюсь мірою психологом, організатором, корпоративів, вечірок. Тому такий працівник повинен бути ініціативною творчою людиною
 +
[[Файл:Секр1.jpg ||300px|left|]]
==Профорієнтаційна служба==
==Профорієнтаційна служба==

Версія 06:59, 4 травня 2016

Зміст

МНВК м. Чортків

15:24
Сьогодні
субота 23 листопада 2024


Адреса, телефони

Home.png вул. С.Бандери, 69

Phone22.jpg
тел. 3-22-18;

тел. директора 3-25-65

Емайл.jpg
mnvk77@gmail.com


сайт МНВК

блог МНВК

Адміністрація

Wlm.png

Директор МНВК - Ніколайчук Валентина Іванівна

Заступник з навчально-виховної роботи - Миронюк Ольга Петрівна

Заступник з навчально-виробничої роботи - Підручний Володимир Андрійович

Кадрове забезпечення МНВК


History.jpg

З історії навчального закладу

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат був заснований Чортківською народною радою народних депутатів 20.05.1977 року Рішенням № 208 і знаходиться за адресою: вул. С.Бандери, 69 (колишня А.Міцкевича).

З архівних даних відомо, що до 1939 року приміщення належало вчительській жіночій семінарії. З 1939-1941 рр. розміщувались радянські склади, а з 1941 по 1944 – німецькі. З 1944 по 1977 діяла восьмирічна школа № 4.

Першим директором МНВК був призначений Білявський Л.П., заступником директора – Білоусов Ю.В. З 1994 року – заступником директора призначено О.П. Миронюк. З 1996 року – директором призначено Б.П. Злепка.

Основним завданням роботи МНВК було трудове навчання та професійна орієнтація старшокласників на робітничі професії. З 1977 комбінат готував спеціалістів слідуючих професій:

  • швея-мотористка
  • секретар-друкарка
  • токар
  • автослюсар
  • водій категорії «В», «С»
  • продавець непродовольчих товарів

З 1979 року на базі Чортківського цукрового заводу стали готувати:

  • слюсарів
  • продавців непродовольчих товарів
  • КВП і А,

а на базі ПМК-258 з 1982 р.

  • мулярів,

з 1984 р.

  • штукатурів.

З 1987 року на базі Чортківської районної лікарні відкрито профіль

  • молодша медична сестра по догляду за хворими.

Професії, яких навчаємо

Після двох років навчання підводимо підсумуи. Результатом став конкурс "Кращий за професією". Пропонуємо Вашій увазі фрагменти з профксій МНВК.

Секретарі .

Доброго дня, дорогі друзі. Вже багато років наш навчальний заклад готує фахівців із надзвичайно цікавої і перспективної професії «Секретар керівника» В кожній установі секретар керівника незамінний працівник, перший помічник, що повинен мати професійні знання, вміння, високі моральні якості, бути гідним «обличчям» фірми. Зазвичай цю професію обирають дівчата, але хлопі з Колиндянської ЗОШ вирішили спробувати піднятися на першу сходинку керівної діяльності. Горячий Віталій, Заплацінський Андрій, Береза Дмитро, Гикавий Максим. Творчий конкурс У колективі секретарю керівника часто доводиться виконувати багато функцій - бути якоюсь мірою психологом, організатором, корпоративів, вечірок. Тому такий працівник повинен бути ініціативною творчою людиною

Секр1.jpg

Профорієнтаційна служба

Професійна орієнтація – науково – практична система підготовки особистості до вільного і свідомого вибору професії

Мета профорієнтаційної служби МНВК: підготовка учня до виходу в самостійне життя після закінчення школи.

Напрямки роботи профорієнтаційної служби МНВК:

  1. Профінформація – психолого – педагогічна система формування в особистості активної профорієнтаційної позиції, що відповідає суб’єктивним і об’єктивним умовам здійснення особистістю вільного й усвідомленого професійного самовизначення.
  2. Профконсультація – система довідкових порад щодо умов правильного вибору професії.
  3. Професійний добір – система роботи з надання порад і допомоги людяні щодо прийняття нею рішення про такий вибір конкретного виду професійної діяльності, який би максимально відповідав суб’єктивним і об’єктивним умовам професійного розвитку даної особистості та її успішній реалізації в професійній діяльності.

Екскурсія

Екскурсія світом професій Чортківського МНВК.
  • Мета: ознайомити учнів із специфікою професіологічної екскурсії, як одного із шляхів вивчення світу професій; розвивати логічне та образне мислення, спостережливість, уміння робити висновки, аналізувати різні види діяльності сьогодення, моральної, психологічної і практичної готовності до праці в майбутньому, сприймати прослухану(прочитану), побачену інформацію; розвивати активність, самостійність, інтерес до оволодіння професією в майбутньому; виховувати любов до праці.
  • Підготовка екскурсії: Ретельна підготовка до успішного проведення екскурсії полягає у тому, як створити обстановку у якій би будь-яка інформація,зацікавила б учнів. Перед учнями на передодні екскурсії поставлене завдання, вирішення якого закладено у тих знаннях, що вони мають засвоїти під час екскурсії. Аналіз проведення таких екскурсій показав, що поставлене перед учнями завдання підвищує їхній інтерес до професіографічної інформації і забезпечує активне її засвоєння. При такій організації екскурсії діяльність учнів здобуває цілеспрямованість. Одне із основних завдань – викликати та організувати увагу учнів під час екскурсії, максимальну активність, установити послідовність у викладі матеріалу, виділити основні моменти, на яких повинна бути зосереджена увага учнів; підготовка майстрів МНВК до бесіди з учнями, підготовка наочного матеріалу МНВК (видів продукції виготовленої майстрами, учнями МНВК під час навчально-виробничої практики.
  • Хід екскурсії
  • 1. Вступна бесіда. Екскурсовод (методист МНВК, психолог МНВК, вчитель, майстер МНВК) розповідає про роль профтехосвіти в підготовці кваліфікованих робітників., про історію та традиції МНВК трудові досягнення його випускників, зміст теоретичної та практичної підготовки учнів, організацію їх дозвілля та гурткової роботи.
  • 2. Огляд навчальних кабінетів, майстерень, видів продукції виготовленої учнями МНВК у процесі навчальної і виробничої практики.
  • 3. Бесіда учнів 9-х класів з учнями МНВК про освоюваний профіль, професію. Перегляд документальних міні-фільмів про професії, якими можна оволодіти в МНВК та роздача буклетів.
  • 4. Підбиття підсумків екскурсії. Вдома учні можуть за бажанням оформити твір чи відгук про екскурсію в МНВК і надіслати на електрону адресу МНВК.
    Емайл.jpg

mnvk77@gmail.com


Швейний цех
Секретарі


профорієнтаційна діяльність

Адміністратор сторінки

Познанський Сергій Євгенович
Особисті інструменти