Методист з початкової освiти
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
| Рядок 4: | Рядок 4: | ||
!style="background:#32CD32;color:#E9F9FB"|Дидактична майстерня | !style="background:#32CD32;color:#E9F9FB"|Дидактична майстерня | ||
|- valign="top" style="text-align:left;background:#FDF5E6;color:#0F4E6E;" | |- valign="top" style="text-align:left;background:#FDF5E6;color:#0F4E6E;" | ||
| - | |Нормативно-правова база[[http:// | + | |Нормативно-правова база[[http://mon.gov.ua/ua/activity/education/56/692/state_standards/]]<br> |
|Навчальні програми [[http://www.ippo.edu.te.ua/index.php/2009-09-03-13-14-15]] | |Навчальні програми [[http://www.ippo.edu.te.ua/index.php/2009-09-03-13-14-15]] | ||
[[Критерії оцiнювання навчальних досягнень учнів]] | [[Критерії оцiнювання навчальних досягнень учнів]] | ||
Поточна версія на 12:30, 11 жовтня 2013
| Нормативно-правова база | Навчальні програми | Дидактична майстерня |
|---|---|---|
| Нормативно-правова база[[1]] | Навчальні програми [[2]] | Дидактична майстерня [[3]] |
| Передовий педагогічний досвід | Конкурси для молодших школярів | Поради батькам |
| Конкурс "Успішний проект" [[5]]
Конкурс " Учитель року"[[6]] | Учнівські олімпіади та конкурси[[7]] | Поради батькам першокласника |