Чортківська ЗОШ I-III ст. №4

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

YYEK6d I read online (computer problems) positive feedback about your resource. Didnt even believe it, and now saw myself. It turned out that I was not fooled!...

Зміст

Адреса, телефони

календар школи

Адміністрація

Кушнір Василь Богданович директор школи

Самолюк Ганна Степанівна заступник директора з навчальної-виховної роботи

Хорощак Марія Степанівна заступник директора з виховної роботи

Фотогалерея

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/7/7e/Шкільний_дендропарк.jpg

30 р.шк.jpg

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/7/75/Педколектив_ЗОШ_№4.jpg

З історії навчального закладу

Там, де шептали пісню маки вітру, Біля заводу, де безкрає поле, Спочатку виріс наш сусід – садочок, А потім побудована четверта школа.

Рік народження: 1979 Місце народження: смт. Заводське Адреса: вул. Галицька, 5

У школі навчається 357 учнів – 18 класів.

    Педагогічний колектив налічує 37 вчителів, з них
7 –  вищої кваліфікаційної категорії, 22 – першої, 2 – другої,
6 мають кваліфікаційну категорію спеціаліст.
    Волощук В. М. – вчитель-методист;
Левченко Г. М. – педагог-організатор-методист; відмінник освіти України; 

Кубасова Л. С. – провідний бібліотекар. Звання «Старший вчитель» присвоєно: Кушніру В. Б., Самолюк Г. С., Рущак О. С., Каськів Б. В. 20 років очолює колектив Кушнір В. Б. Його заступники: Самолюк Г. С. – заступник з навчально-виховної роботи; Хорощак М. С. – заступник з виховної роботи. У школі працювали ще два директори (Шевчук С. Д. та Гаврилюк В. Я.) та чотири заступники з навчально-виховної роботи. З 1 вересня 1979 року по даний час у стінах школи сіють добре і вічне вчителі: Волощук В. М., Каськів Б. В., Клак Г. Ю., Фартушинська Г. М., Кейно О. М., Кубасова Л. С., Мельничук М. І. За 30 років одержали атестати 845 учнів. Найбільше 42 учні у 1987 році, 41 учень у 1994 році, 43 учні у 1995 році та 42 учні у 2000 році. Найменше 14 учнів у 2007 році. Свідоцтво про дев‘ятирічну освіту одержали 1594 учні. Найбільше 86 учнів у 1991 році, 87 учнів у 1992 році та 85 учнів у 1993 році. Найменше 10 учнів у 1980 році. Із Золотою медаллю школу закінчили 22 випускники, із Срібною – 28 випускників. Окрасою школи є дендропарк, який закладений у 1979 році. Його площа 0,95 га. Поряд фруктовий сад площею 0,3 га та пасіка, площа якої 0,15 га. У дендропарку зібрано багато екзотичних, технічно цінних та декоративних деревних і чагарникових порід. Учні вивчають їх еколого-біологічні особливості, доглядають молоді деревця. Доброю традицією стало висаджування дерев випускниками шко

Наші традиції

Традиційними у школі стали зустрічі з цікавими людьми, шкільні свята, відзначення пам‘ятних дат календаря.

Творчість учнів

Виховна проблема школи – пошук нових форм і методів вдосконалення виховного процесу. Тому у школі створена модель виховної системи, яка охоплює весь педагогічний процес, інтегруючи навчальні заняття, позаурочне життя дітей, різноманітну діяльність і спілкування за межами школи. Органом учнівського самоврядування є учнівський комітет. В школі працює дитяче товариство «Первоцвіт». Працюючи над реалізацією концепції виховної роботи закладу, педагогічний колектив організовує і проводить виховну роботу за напрямками: виховання ціннісного ставлення до себе, до сім‘ї, родини, людей, до праці, до природи, до культури і мистецтва, до суспільства і держави. В нашій школі працюють такі предметні гуртки, колективи художньої самодіяльності та секції: “Знавців української мови”, літературний, математичний, географічний, екологічний, правознавства, іноземної мови, інформатики, “Умілі ручки”, ансамблі хлопчиків та дівчаток, секції з баскетболу для хлопчиків та дівчаток. Учні школи є неодноразовими призерами та переможцями районних і обласних конкурсів та змагань, олімпіад, робіт МАН.

Ми гордимося

Серед випускників школи – вчителі, лікарі, юристи, моряки, військові, викладачі університетів. Ми пишаємось кандидатами наук: Бейко І. Б., Нейко І. С., Мандрик Г. І., Дерев‘янко Г. В. У школі працюють колишні випускники: Лукачович А. В., Самолюк Г. С., Хорощак М. С, Дума О. П., Вудка М. В., Шевчук Н. С.

Список вчителів Чортківської ЗОШ І-ІІІст №4

Список вчителів

Особисті інструменти