Улашківська ЗОШ I-III ст.

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

FcgAB9 It's straight to the point! You could not tell in other words! :DD

Зміст

Вчителі

Емблема Улашківської школи.jpg Емблема школи

Адреса, телефони

Тернопільська область
Чортківський район
с. Улашківці

Адміністрація

Адміністрація школи

Фотогалерея

Улашківська ЗОШ.jpg Улашківська ЗОШ І-ІІІ СТ. Урок біології.jpg Урок біології Конкурс художнього читання.jpg Конкурс художнього читання Новорічний ранок.jpg Новорічний ранок Зустріч з випускниками.jpg Зустріч з випускниками На перерві.jpg На перерві Тиждень англійської мови.jpg Тиждень англійської мови Співає 11 клас.jpg Співає 11 клас Тарасове свято.jpg Тарасове свято У шкільній майстерні.jpg У шкільній майстерні

З історії навчального закладу

Перша школа збудована у c.Улашківці 1857 року в період австро-угорського панування. Школа була чотирьохкласною з українською мовою навчання.
У часи польської окупації в 1934 році школа стала семирічною. Навчання велося на польській та українській мові. Діти вчилися у трьох приміщеннях.
За радянських часів під школу було відведено ще дві будівлі, і, таким чином, уроки проводилися в 5 шкільних приміщеннях.
Cучасна будівля школи введена в дію у 1966 році. Тоді в школі навчалося 359 учнів і працював 21 вчитель. Першим директором школи був Лисак П.В.
У 2010/2011 навчальному році в школі навчається – 170 учнів і працює 20 вчителів. Очолює педагогічний колектив Дідик А.Г.

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти