Семінари-практикуми вчителів іноземної мови

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
28 лютого на базі Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбулося засідання семінару-практикуму вчителів англійської мови. В ході роботи учасники обмінялись думками щодо ролі навчальних ігор на уроках англійської мови, обговорили новинки фахової літератури. Учителі загальноосвітніх закладів району відвідали відкритий урок Пік І. Я. в 3 класі на тему «Зовнішність людини», який було проведено на високому навчально-методичному рівні, і на практиці побачили використання навчальних ігор на початковому етапі. Саме вони сприяли розвитку позитивної мотивації до вивчення англійської мови, сформували в учнів цілісну уяву про урок як про емоційну, активну і цікаву єдність.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/bf/Збараж-ЗОШ№2-ІН-1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/5a/Збараж-ЗОШ№2-ІН-3.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/07/Збараж-ЗОШ№2-ІН-2.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/a/a5/Киданці-Збараж1.jpg
12 лютого на базі Киданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася групова консультація для молодих учителів англійської мови. Вчителька Ковальчук Ольга Ярославівна провела в 4 класі урок-казку за сюжетом мультфільму Уолта Діснея «Аліса в країні чудес». Разом з дівчинкою Алісою школярі завітали у гості до різних казкових істот і виконали цікаві завдання. Білий Кролик запропонував їм записати показники годинника, Мудра Гусиня попросила школярів утворити запитання з поданих слів, а щоб потрапити в гості до Королеви, діти називали професії. Урок мав велике виховне значення і сприяв розвитку інтересу до вивчення англійської мови.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/05/Киданці-Збараж2.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/7/70/Киданці-Збараж3.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/0b/Киданці-Збараж4.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/5d/Киданці-Збараж5.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/2/25/Кобилля-Збараж1.jpg
7 лютого 2012 року на базі Кобильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулося засідання семінару - практикуму учителів англійської мови. Слухачі семінару мали змогу обговорити проблему використання комунікативно - орієнтованих засобів навчання англійської мови в початкових класах, а також відвідати урок англійської мови в 2-му класі на тему «Зимові свята». Вчителька Грицай Лариса Степанівна провела заняття у формі гри. На допомогу вчителю прийшов Карлсон. Використовуючи різноманітні завдання, він допоміг дітям знайти ялиночку в лісі. Учні продемонстрували знання алфавіту, цифр, слів по вивчених темах. Вони співали пісні, декламували вірші, брали участь у цікавих іграх.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/37/Кобилля-Збараж2.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/4/46/Кобилля-Збараж3.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/a/ad/Кобилля-Збараж4.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/f/f5/Кобилля-Збараж5.jpg
4 жовтня на базі Великовікнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання семінару-практикуму учителів англійської мови. Тема семінару – «Використання знань, набутих на уроках англійської мови на практиці».

Учасники семінару поділились своїми ідеями щодо того як досягти комунікативної спрямованості уроків, навчити дітей використовувати здобуті знання у повсякденному житті. На високому естетичному рівні пройшов виховний захід «Україна…..», підготовлений вчителькою англійської мови І.В.Барчук та її вихованцями. Нікого не залишили байдужими мелодійні українські пісні, перекладені на англійську мову, запальні танці, чудові слайди з визначними місцями нашої держави. Учні довели, що вміють використовувати знання , набуті на уроках англійської мови на практиці, зокрема у позакласній діяльності.

В.Вікнини01.jpg.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/d/d0/В.Вікнини02.jpg.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/03/В.Вікнини03.jpg.jpg
24 квітня на базі Колодненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів англійської мови на тему «Використання знань, набутих учнями на уроках англійської мови, у позакласній діяльності», у якому взяли участь 25 педагогів та волонтери Корпусу Миру США в Україні – Одрі Бейс та Пітер Нараян.

У ході семінару було проведено позакласний захід «День Європи в Україні», який підготувала учитель англійської мови Сухорська Галина Степанівна. Учасники семінару мали змогу ознайомитись з цікавою інформацією про історію та культуру європейських країн, переглянути чудові слайди із зображенням визначних місць Європи, насолодитись прекрасними піснями та танцями. На святі звучала англійська, німецька та французька мови. Команди « Посмішка» та «Веселка», членами яких були учні 7-го та 10 класів, взяли участь у КВК «Як ти знаєш Велику Британію». Велику допомогу у проведенні позакласного заходу надав учитель музики Михальчишин Михайло Ростиславович та учитель інформатики Ткачук Валентина Василівна.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/1d/Семінар_кол_ін.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/06/Семінар_кол_ін1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/4/4a/Семінар_кол_ін2.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/5f/Семінар_кол_ін3.jpg
Естафету проведення нестандартних уроків перейняли Вишнівецькі педагоги. 23 лютого у Вишнівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулось аж 2 семінари-практикуми: учителів англійської та учителів німецької мови. В рамках семінару вчителі Філіц Наталія Миколаївна та Петрук Наталія Федорівна провели високоефективний бінарний урок з англійської та німецької мов на тему «Подорож». Учителі не лише довели свою майстерність, але й переконали присутніх у тому, що учні можуть на однаковому рівні володіти двома іноземними мовами.

За традицією волонтер Корпусу Миру Елізабет Кодра Роблез провела тренінг «Музика на уроках англійської мови». В той час, коли вчителі англійської мови насолоджувались чарівною музикою «Бітлз» і виконували тренувальні вправи, учителі німецької мови відвідали урок Якубовської Руслани Петрівни на тему «Київ». Ефективне використання мультимедійної дошки, групова та парна робота учнів, цікава інсценізація легенди про Київ, уявна подорож до столиці України свідчать про те, що вчитель досконало володіє новітніми технологіями, творчо підходить до навчального процесу, а, найголовніше, вміє створити атмосферу співробітництва та взаєморозуміння.


Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/8/83/СемінарВишнівець(англійська).jpg
23.02.2012
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/d/dd/СемінарВишнівець(2).jpg.jpg
23.02.2012
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/1f/СемінарВишнівець(33).jpg.jpg
23.02.2012
Учителі іноземної мови Збаразького району беруть на озброєння новітні педагогічні технології викладання предмета. Особливо захоплюються педагоги проведенням інтегрованих уроків.

16 лютого на базі Збаразької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-практикум вчителів англійської мови. Учасники семінару мали змогу відвідати інтегрований урок з англійської мови та біології у 10 класі на тему «Екологія. Майбутнє посилає SOS». Учитель англійської мови Любов Юріївна Бєлікова разом з учителем біології Наталею Олександрівною Шокало провели заняття не лише на високому науково-методичному рівні, але й змогли повністю реалізувати виховну мету уроку. Вони спонукали дітей до роздумів про глобальні проблеми людства та шляхи їх вирішення. Після уроку відбувся позакласний захід, присвячений Дню Святого Валентина, який підготувала Ірина Ярославівна Сарабун. На мультимедійній дошці учасники семінару переглянули презентацію «День Святого Валентина». Учні 10-А та 10-Б змагались у КВК. Вони представили свої команди, читали скоромовки, декламували вірші про кохання. Чудовим співом та грою на гітарі зачарували присутніх Іванна Сарабун та Олег Романишин. Активну участь у семінарі взяла волонтер Корпусу Миру США Одрі Бейс. Вона залучила педагогів до цікавої дискусії про дискримінацію людей.


Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/e7/СемінарЗОШ№1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/b5/СемінарЗОШ№1(1).jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/4/4f/СемінарЗОШ№1(2).jpg
Особисті інструменти