Росохацька ЗОШ I-III ст.

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Dqeigy Of course, I understand a little about this post but will try cope with it!!....

Зміст

Адреса, телефони

с.Росохач
Чортківського району Тернопільської області,тел.(03552)56510;(03552)56540

Адміністрація

Адміністрація

Вчителі

Вчителі


Фотогалерея

З історії навчального закладу

За Австрії у селі Росохач була дворічна школа з українською мовою навчання. Школа розміщувалася у старому мурованому будинку. За польських часів школа стала шестирічною. Учительський колектив складався з директора та двох вчителів. У кожному класі навчалися від 20 до 40 учнів. Навчання проводилося у дві зміни. У школі викладали такі предмети: релігія, польська мова, рахункова геометрія, природа, географія, історія, малювання, праця. У 1959 році відкрито нову школу, яку збудували на кошти держави. До 1963 року школа була семирічною, у 1963-1988 рр. - восьмирічною.

З 1950 до 1970 року у школі працювали 17 вчителів на чолі з директором Татурою Юрієм Адамовичем. У 1988 році школу добудовано. У 70-90 рр. у школі працювали 22 вчителі. Директорами були Недокус Зіновій Степанович, Плішко Петро Васильович, Градовий Василь Гнатович, Градова Ірина Григорівна. З 2001 року директором працює колишня випускниця Наконечна Ганна Петрівна.

Школа сьогодні – це
налічує 13 класів
249 учнів
6 учителів вищої категорії
8 учителів I категорії
3 вчителів II категорії
7 вчителів спеціалістів
Педагогічне звання «Старший вчитель » - 1 вчитель.
Школа має бібліотеку, що налічує 5150 підручни­ків та понад 6200 книг художньої літератури.
З 2002 року у школі обладнано кабінет інформатики, української мови та літератури, історії.
Члени педагогічного колективу беруть участь у конкурсах «Вчитель року», «Класний керівник року», «Обличчя освіти Чортківщини», районних семінарах, проводять відкриті уроки та виховні заходи.

Наші традиції

Свято Першого дзвоника.
День учителя
Новорічні та Різдвяні свята
Великодні свята
День матері
Останній дзвоник
Випускний

Творчість учнів

Ми гордимося

Найбільшим визнанням вчительської праці є випускники, які стали відомими у селі, районі, області, державі та за її межами.

Степан Сапеляк — відомий письменник, член української Гельсинської спілки (1987 р.), Міжнародного ПЕН-клубу (1992 р.), лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шев­ченка (1993 р.), літературно-мистецької премії ім. братів Богдана і Левка Лепких (1995 р.), літературної премії ім. В. Свідзинсього (2002 р.), нагороджений Орденом «За заслуги» III ступеня (2005 р.), член редколегії "літературно-мистецького журналу «Золота пектораль».

Марія Марчій (Роксолана Клин) – поетеса (США).
Андрій Плішка - заслужений вчитель України, лауреат літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича, доцент кафедри музики Чернівецького університету імені Юрія Федьковича.
Дутка Анна Яківна - кандидат педагогічних наук, доцент, ректор Львівського інституту банківської справи.
Райбедюк-Навізовська Галина Богданівна - завідувач кафедри філології Ізмаїльського педагогічного університету.
Навізовська Марія Богданівна - проректор Кременецького педагогічного університету.
Кравець Василь Павлович - начальник управління зовнішніх зносин, зовнішньо­економічної та інвестиційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації.
Басістий Павло Васильович - доцент кафедри фізики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.


Адміністратор сторінки

Вчитель інформатики - Дерій Г.Г.

Особисті інструменти