Опорні навчально-виховні заклади району (ЗбарВікі)

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

1. Бутинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - з питань формування загальнолюдських та національних цінностей особистості.
2. Вишнівецька загальноосвітня школа І-Ш ступенів - з питань вдосконалення форм і методів виховання та створення соціально–психологічних умов розвитку особистості особистості учнів на різних вікових етапах.
3. Залужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - з питань духовно-морального виховання та фізичного розвитку особистості.
4. Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - з питань попередження формалізму в змісті і методах навчально-виховної роботи, в оцінці праці вчителя та роботи з обдарованою учнівською молоддю.
5. Збаразька загальноосвітня школа І-Ш ступенів №2 - з питань формування активної життєвої позиції, здорового способу життя, організації правового виховання та системи розвитку духовної культури особистості в освітньому середовищі закладу.
6. Колодненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - з питань здійснення особистісно зорієнтованого навчання та виховання.
7. Стриївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - з питань туристсько – краєзнавчої, природоохоронної роботи та екологічного виховання
8. Черниховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - з питань інтеграції зусиль батьківської громади, представників державної влади, громадських та благодійних організацій.
9. Гніздичненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - з питань формування здорового способу життя
10.Великокунинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Бодаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Кобильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - з питань дбайливого ставлення до природи
11.Іванчанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - з питань туристсько - краєзнавчої та природоохоронної роботи
12.Д/с №1 “ Калинонька “ - з питань впровадження в практику нетрадиційних форм виховної роботи та організації охорони життя і здоров’я дошкільнят.
13. Д\с №3 “ Сонечко” - з питань виховання дітей на матеріалах історії рідного краю.

Особисті інструменти