Новини освіти Теребовлянщини. січень - серпень 2011 року

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Районний тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/5e/Учасники_районного_туру_Всеукраънського_конкурсу_Учитель_року.JPG
Учасники конкурсу

12 січня 2011 року проведений районний тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року". У районному конкурсі взяли участь 9 педагогів. Серед них 4 вчителів початкових класів, 2 вчителі історії, по 1 вчителю світової літератури, німецької мови та образотворчого мистецтва. Переможцями конкурсу стали:

Білінська Ольга Володимирівна, вчитель світової літератури Теребовлянської гімназії
Кріль Ганна Йосипівна, вчитель початкових класів Теребовлянської гімназії
Петрик Борис Ярославович, вчитель історії Бенівської ЗОШ І-ІІІ ст
Родь Петро Анатолійович, вчитель образотворчого мистецтва Підгайчицької ЗОШ І-ІІ ст.
Суп Володимир Володимирович, вчитель німецької мови Лошнівської ЗОШ І-ІІІ ст

Бажаємо конкурсантам перемог в обласному турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"


Новорічно-різдвяні подарунки

Напередодні нового 2011 року 3 загальноосвітні школи: Бурканівська ЗОШ І-ІІ ст., Мшанецька ЗОШ І-ІІ ст, Хмелівська ЗОШ І-ІІ ст. отримали комп'ютерні комплекси від відділу освіти Теребовлянської райдержадміністрації і 4 загальноосвітні школи: Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.отримали мультипроектори.

На інтелектуальному Олімпі області - микулинчанка
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/0a/Шкільна_Оксана,_переможець_обласного_конкурсу_.jpg
Шкільна Оксана з нагородами

9 січня у Тернополі в Палаці культури "Березіль" відбувся обласний фeстиваль учнівської молоді "Інтелектуальний Олімп",який проходив на виконання Указу Президента України "Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді" і відповідного розпорядження голови облдержадміністрації. У фестивалі взяли участь 900 обдарованих дітей зі всіх районів області. Учасники мали змогу спробувати себе у різних інтелектуальних змаганнях за номінаціями "Історія України", "Політика", "Спорт", "Музика", "Сюрприз". Перше місце у цьому фестивалі здобула одинадцятикласниця Микулинецької ЗОШ І_ІІІ ст., відмінниця навчання Оксана Шкільна.Дівчина була найкращою у всіх номінаціях, чим і заслужила високу відзнаку. Голова облдержадміністрації В.Хоптян вручив Оксані диплом І-го ступеня та цінні книги. Вітаємо Оксану з перемогою і гордимося її беззаперечними успіхами на високому інтелектуальному Олімпі.

Л. Сурмай, зав. райметодкабінету освіти РДА

Семінар бібліотекарів

24 березня 2011року відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів. Тема семінару «Роль шкільної бібліотеки у відродженні народних традицій та національної свідомості школярів». В основу семінару були покладені найактуальніші питання, які хвилюють бібліотекарів на сучасному етапі. Серед всього іншого були майстерно представлені презентації бібліотекарів Теребовлянської гімназії-спецшколи-інтернату Субчак Н.В., Микулинецької ЗОШ І-ІІІступенівТоварницької Н.А., Теребовлянської школи-інтернату для глухих дітей Кулик Л.Й.

Змагалися юні математики

Вже другий рік підряд учні Теребовлянського району беруть участь у Міжнародному турнірі з розв'язування логічних задач. В цьому році у чвертьфіналі турніру взяли участь 245 учнів із шкіл району. 94 із них увійшли у півфінал. 2 квітня 2011 року 77 учнів з 11 шкіл району. Учні Теребовлянської гімназії, Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ст., Ласковецької ЗОШ І-ІІІ ст., Варваринської ЗОШ І-ІІ ст., Вербовецької ЗОШ І-ІІ ст., Ладичинської ЗОШ І-ІІ ст., Бурканівської ЗОШ І-ІІ ст., Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Довгенської ЗОШ І-ІІ ст. змагалися у півфіналі Міжнародного турніру з розв'язування логічних задач. Бажаємо їм нових перемог і участі у фіналі та відбірковому турнірі 25 Міжнародного турніру з розв'язування логічних задач у Парижі.

О. Малиш, методист з математики РМК


Cемінар інформатиків у Лошнівській ЗОШ І-ІІІ ст

Or045.jpg12 квітня в Лошнівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар вчителів інформатики на тему: "Формування життєвих вмінь і навичок на уроках інформатики". Досвідом роботи з цього питання ділилася вчителька школи Кримська Ганна Петрівна. До уваги вчителів інформатики було представлено калейдоскоп презентацій на тему "Роль інформатики в повсякденному житті". Учні різновікових груп презентували і захищали свої роботи. Вчителі інформатики відмітили досконалість виконаних робіт. На семінарі розглянуто також питання "Бузпека школярів в мережі Інтернет" і вироблено рекомендації для роботи з учнями.

Дослідження ТIMSS у Микулинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

19 травня 2011 року в загальноосвітніх навчальних закладах України проведено міжнародне порівняльне дослідження якості природничо-математичної освіти (TIMSS- 2011) учнів 8-х класів, співорганізаторами якого в цьому році є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Український центр оцінювання якості освіти України. Цим дослідженням охоплено близько 4000 школярів із 148 загальноосвітніх шкіл. В Тернопільській області цим дослідженням охоплено 2 загальноосвітні школи.

Теребовлянський район в дослідженні представляли учні 8-А класу Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Адміністрування моніторингового дослідження здійснювали працівники Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники Микулинецької школи.

Під час дослідження проведено вимірювання навчальних досягнень учнів з математики та природничих дисциплін у різних країнах світу проводяться кожні чотири роки, починаючи з 1995 року. Україна вперше взяла участь у міжнародних вимірюваннях рівня якості освіти школярів у 2007 році. TIMSS-2011 — це п'ятий цикл дослідження. Цей захід дає можливість вітчизняній системі освіти звірити свої досягнення з тенденціями розвитку світового освітнього простору, висвітлити її переваги та недоліки в контексті порівняння з іншими національними системами освіти та міжнародними стандартами.

Районне свято талантів

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, на Теребовлянщині традиційно проводиться районне свято талантів. В приміщенні Теребовлянського РБК зібралис молоді дарування із усього району, які протягом 2010-2011 навчального року наполегливо засвоювали нові знання, розвивали свої вміння , здібності, творче мислення, брали активну участь у суспільному житті, предметних олімпіадах, дослідженнях Малої академії наук, конкурсах, проектах, акціях, спортивних і туристичних змаганнях, презентували свої таланти та ерудицію. Із щирими привітаннями і напутнім словом до обдарованої молоді звернулись начальник відділу освіти Теребовлянської РДА Михайлюк Д. В., заступник голови районної ради Заноз Т.Т.. Отець-декан УГКЦ І. Сивак поблагословив присутніх . 64 учні - переможці районних, обласних та Всеукраїнських олімпіад, інтелектуальних та мистецьких конкурсів, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, спортивних змагань отримали дипломи та грошову винагороду, 27 педпрацівників району нагороджені грамотами за сумлінну творчу працю та результативність роботи з обдарованими школярами. Серед гостей свята були присутні начальник відділу сім’ї та молоді Майор Г.Ф., редактор районної газети «Воля» Ткач А.П., які нагородили обдаровану юнь грамотами і цінними подарунками. Протягом усього свята присутніх радували своїми хореографічними і вокальними номерами вихованці Теребовлянського центру позашкільної роботи дітей та юнацтва, які також є учасниками і переможцями різноманітних конкурсів і фестивалів районного та обласного рівня.

Завідувач методичного кабінету Cурмай Л.О

Подарунок від голови ОДА

Великоговилівський ДНЗ Великоговилівський ДНЗDSC02055.JPG

Голова ОДА Валентин Хоптян, перебуваючи із робочою поїздкою в Теребовлянщині, побував в дитячому садку с.Великий Говилів. Валентин Хоптян оглянув умови, в яких навчаються вихованці цього закладу, та дав доручення замінити вікна на сучасні – енергозберігаючі. Також Голова ОДА подарував для потреб дитсадка телевізор. Адміністрація дитячого садка і вихованці щиро вдячні за подарунок.

ВІКТОР ПЕТРОВ майстер спорту з боксу, дворазовий чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату Європи


Конференція педагогічних працівників Теребовлянського району

29 серпня 2011 року в районному будинку культури м.Теребовлі відбулася конференція осітян району.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/a/ac/Виставка_робіт_педагогів_Теребовдянського_району_232.jpg
Виставка робіт педагогів Теребовдянського району
Виставка робіт педагогів Теребовдянського району
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/6/6a/Виставка_2_233.jpg
Виставка робіт педагогів Теребовдянського району
Конфкренція педагогічних працівників
Виступ начальника відділу освіти.
Виступ начальника обласного відділу освіти і науки облдержадміністрації Запорожана І.Г.
Посвята в молоді вчителі


"Подаруй портфелик"

АКЦІЯ "ПОДАРУЙ ПОРТФЕЛИК" АКЦІЯ "ПОДАРУЙ ПОРТФЕЛИК" Летять перші дні, які дарує нам казкарка-осінь...летять перші пожовклі листки, а повітр`я сповнене ностальгії за літом, сповнене ще щирим, але водночас відчутно-прощальним теплом, дарує натхнення творити добро, прагнення до високих істин. Перші осінні дні...це час, коли знову сідаємо за шкільні парти. Час, коли всім серцем радіємо цьому! Сумувати не повинен ніхто, тому і вирішили хороші люди, разом з Осінню, організувати благодійну акцію "Подаруй портфелик" у нашому районі для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей, які справді потребують уваги та соціального захисту. Отож 36 діток цьогоріч підуть у школу з новими ранцями та потрібними, у нелегкому шкільному бутті, канцтоварами, які вручали дітлахам голова районної організації товариства Червоного Хреста Євгенія Омелянівни Тимчак, методист з охорони дитинства Ірина Богданівна Лазорчик, а також подарували школярам грошову допомогу (в сумі 200 грн.для кожної дитини)та передали вітання із початком навчального року від начальника відділу освіти РДА Д.В.Михайлюка. Також звучали щирі побажання від в.о.начальника служби у справах дітей Теребоовлянської РДА Борецька Л.В. та завідувача сектору опіки і піклування служби у справах дітей Ходинецька Н.Н. 16-17 липня під час прощі у святому місці найого району - с. Зарваниця проходила благодійна акція по збору коштів для малозахищених катигорій населення та наданню першої невідкладної допомоги, в якій приймали участь працівники патронaжної служби районного товариства Червоного Хреста та волонтери. На зібранні фінанси і закупили канцтовари для дітей, а ще аптечки першої допомоги, які будуть у кожній школі району. Піклується держава про своїх повноправних громадян! Не обминає увагою нікого, бо не так вже й важливо що заховано у подарованому рюкзачку. Більшого щастя, ніж усмішка дитини немає в світі. Після цієї зустрічі хочеться лише ньзько вклонитись, щиро подякувати всім, хто долучився до цієї акції.Хай небо над вами завжди буде свтлим, хай кожен день сповниться радістю і усмішками. Подарувавши дитині портфелик, у кожне маленьке серце ви вселили щастя. Хай буде Україна багата добрими людьми, а осінь, що дарує зараз нам свої перші дні додасть вам сили, наснаги та натхнення.

Турчак Ольга, учениця 11 класу Теребовлянської ЗОШ №2

Особисті інструменти