Новини освіти Теребовлянщини. листопад - грудень 2011 року

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Зустріч з Р. М. Лубківським
        Зустріч з Р.М. Лубківським 28.12.2011 р. Зустріч з Р.М. Лубківським 28.12.2011 р.  Зустріч з Р.М. Лубківським 28.12.2011 р.

В Острівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. 28 грудня 2011 року відбулося засідання літературної студії, у якій взяв участь письменник, Лауреат Шевченківської премії, Надзвичайний і Повноважний посол України в Словакії Лубківський Роман Мар'янович, уроженець села Острівець. Робота проводилась цікаво, змістовно. Учні вітали земляка його поезіями, піснями про рідний край. Роман Лубківський щиро дякував за запрошення з нагоди 70-річчя від дня народження, нагородив іменною премією, цінними подарунками найкращих учнів школи Вархоляка Ярослава (4 клас)та Сагановського Вадима (10 клас). У дійстві взяли участь філолог, поет, культурно-громадський діяч, архівіст, краєзнавець Б.В.Хаварівський, начальник відділу освіти Теребовлянської РДА Д. В. Михайлюк, мктодист РМК Р.Г.Савончак, вчителі-філологи Теребовлянського району.

Засідання творчої групи вчителів інформатики та математики "Від творчості вчителя до творчості учнів"

28 грудня 2011 року творча група вчителів інформатики та математики вивчала досвіду вчителя Теребовлянської гімназії Васильчика Р.М. з питання роботи школи в освітній мережі "Щоденник ua". Роман Миколайович розказав про переваги мережі для покращення освітнього процесу в школі, про можливості співпраці вчителів, учнів, батьків. Вчителі вирішили практикувати впровадження соціальної освітньої мережі "Щоденник ua" в своїх школах.

Засідання науково-методичної ради райметодкабінету за участю заступників директорів шкіл
           Засідання науково-методичної ради райметодкабінету за участю заступників директорів шкіл 28.12.2011 р. Засідання науково-методичної ради райметодкабінету за участю заступників директорів шкіл 28.12.2011 р.Засідання науково-методичної ради райметодкабінету за участю заступників директорів шкіл 28.12.2011 р.

28 грудня 2011 року відбулося засідання науково-методичної ради райметодкабінету.На засіданні звітували голови рад Буданівського, Золотниківського, Микулинецького, Струсівського та Теребовлянського методичних округів про організацію та результативність методичної роботи.Завідувач РМК Сурмай Л.О. підвела підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2011-2012н.р. Рішенням ради схвалено інформаційно-методичні вісники, підготовлені методистами РМК та вчителями.
Нарада директорів
           Нарада директорів 27.12.2011 р. Нарада директорів 27.12.2011 р. 

27 грудня 2011 року відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. На нараді розглянуто питання про діяльність районного методичного кабінету щодо організації методичної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району (доповідач Сурмай Л.О.-завідувач РМК), про посилення режиму економії та витрачання бюджетних коштів районного відділу освіти на 2012 рік (доповідач Михайлюк Д.В. – начальник відділу освіти), про роботу районної ПМПК та логопедичного кабінету у 2011 році (доповідач Калишин О.І.-логопед району), про стан організації харчування дітей у школах(Яцух Н.І.) та інші важливі питання.
Семінар у Микулинцькому ДНЗ
  Семінар у Микулинцькому ДНЗ   Семінар у Микулинцькому ДНЗ   Семінар у Микулинцькому ДНЗ


23 грудня 2011 року у Микулинецькому ДНЗ відбувся семінар завідувачів дошкільних навчальних закладів та директорів НВК "Школа-дитячий садок" з теми "Психолого-педагогічний супровід наступності між дошкільною і початковими ланками освіти". У роботі семінару взяли участь і виступили начальник відділу освіти Д.В.Михайлюк, методист РМК Г.В.Тищук, директор Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів А.Я.Чевжик.
Ура! А у нас НКК.
НКК у Великоговилівській ЗОШ І-ІІ ст.

В межах виконання програми "Сто відсотків", напередодні свята Миколая, в сім загальноосвітніх шкіл Теребовлянського району по лінії МОНМС України надійшли навчальні комп’ютерні комплекси . Тепер учні і вчителі Великоговилівської, Вербовецької, Заздрістської, Кровинківської, Соколівської, Старомогильницької та Романівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів зможуть долучитися до впровадження нових сучасних технологій здобуття знань.


До нас прийшов Миколай
Свято Миколая у м.Теребовля

Під такою назвою 16 грудня в малому залі райдержадміністрації відбулася благодійна акція для 52 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в районі і виховуються у сім’ях опікунів, піклувальників, в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу за присутності дітей та їх опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів. З привітальним словом до присутніх дітей та дорослих, з побажанням веселих свят, здоров’я та удачі в майбутньому році звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Верхола, заступник голови районної ради Тетяна Заноз, начальник відділу освіти Дмитро Михайлюк,начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лідія Борецька.В рамках благодійної акції "Миколай прийшов" відділом освіти надано допомогу у сумі 252 грн. кожній дитині з цієї категорії та страхові поліси.


І етап конкурсу "Учитель року"
Конкурс "Учитель року". Номінація : українська мова

2 грудня 2011 року урочисто стартував районний етап конкурсу "Вчитель року-2012" у номінації "Українська мова і літратура". Школярі Теребовлянської ЗОШ №3 зустріли учасників у приміщенні школи віршами та піснями. Конкурсанти Бакалець О.І. (Хмелівська ЗОШ І-ІІ ступенів),Дмитрик О.П.(Теребовлянська ЗОШ №2), Скасків М.Я. (Теребовлянська ЗОШ №1) провели конкурсні уроки з рідної мови та літератури. Результати першого етапу оголосила методист РМК Савончак Р.Г.
Навчалися молоді вчителі інформатики
Засідання школи молодого вчителя в Теребовлянській ЗОШ І-ІІІ№3

6 грудня 2011 року на базі Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст №3 проходило засідання школи молодого вчителя інформатики на тему:"Урок як основна організаційна форма навчання". Вчителі відвідали урок інформатики в 4 класі на тему:"Циклічні алгоритми", який провела Палайда Н.Д. В цікавій формі було проведено моделювання уроку інформатики в 9 класі "Комп'ютерні віруси".
Обласний семінар з географії
PC070273.JPG

7 грудня 2011 року у м. Теребовля було проведено обласний семінар методистів РМК(ІМЦО м. Тернополя) з географії та економіки з проблеми «Проектування та науково-методичний супровід розвитку обдарованості учнів на уроках географії та економіки». Урочисте відкриття семінару проходило в Теребовлянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. В роботі семінару взяли участь та виступили начальник Теребовлянського відділу освіти Михайлюк Д.В., заступник голови Теребовлянської РДА Шафранський В.Б., методист Тернопільського ОКІППО Вітенко І.М., завідуюча Теребовлянським РМК Сурмай Л.О., методист РМК з географії Нечай Л.П. Продовжив свою роботу семінар у Золотниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Семінар вчителів математики в Острівецькій ЗОШ І-ІІІ ст
Семінар вчителів математики в Острівецькій ЗОШ І-ІІІ

2грудня вчителі математики району взяли участь у семінарі-практикумі "Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики". Вчителі ознайомилися з методикою впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на різних етапах уроку, гігієнічними до уроку з застосуванням ІКТ. Перед присутніми виступили викладач кафедри Методики математики Волчаста М. М. та методист РМК Малиш О.О. Вчителі відвідали урок з практичним застосуванням ІКТ в 6 класі Кримського А.Б. Свято радості і натхнення подарували учні 10 класу грою "Найрозумніший", яку підготувала молода вчителька Стасишин І.В.


Відбулася колегія відділу освіти

Відбулася колегія відділу освітиВиступ головного спеціаліста відділу освіти Яцух В.І Відбулася колегія відділу освіти.Виступ головного спеціаліста відділу освіти Будівського Й.С. Відбулася колегія відділу освіти 30 листопада 2011 року відбулась колегія Теребовлянського відділу освіти. На порядок денний було винесено питання роботи освітньої галузі району з виконання програми «Освіта Теребовлянщини - 2012» та «Школа майбутнього».

Семінар вчителів початкових класів у Дружбівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
        Виховний захід у Дружбівській ЗОШ    Виховний захід у Дружбівській ЗОШ

29 листопада 2011 року у Дружбівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів початкових класів з теми "Педагогічна майстерність вчителя - запорука успішного навчально-виховного процесу".На семінару презентовано досвід роботи вчителів початкових класів школи.Присутні переглянули виховний захід "Де думка одна, там дружба міцна!".

Виступ начальника відділу освіти Михайлюка
: Відбулася колегія райдержадміністрації


29 листопада 2011 року відбулась колегія Теребовлянської райдержадміністрації. На порядок денний було винесено питання роботи освітньої галузі району з виконанню програми «Освіта Теребовлянщини - 2012» та «Школа майбутнього». Головним доповідачем з даних питань був начальник відділу освіти Михайлюк Д.В. . На колегії виступив перший заступник начальника обласного управління освіти Долинний В.В.. З питань, що розглядались, колегія прийняла відповідні рішення.
Cемінар в Іванівці
     Семінар в Іванівці Семінар в Іванівці Семінар в Іванівці

25 листопада 2011 року відбувся районний семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи в Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з теми «Система роботи з вивчення та впровадження перспективного педагогічного досвіду». В роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти Михайлюк Д.В., заступник голови РДА Шафранський В.Б., в.о. начальника відділу у справах неповнолітніх РДА Борецька Л.В. Досвідом роботи з вивчення педагогічного досвіду вчителів поділилася заступник директора Вівчар Г.В. На семінарі презентовано інформаційно-методичний збірник «Перспективний педагогічний досвід: вивчення, узагальнення та впровадження в практику роботи» (укладач зав. РМК Сурмай Л.О.)


Майстер-клас Ізбянської В.Є.
Майстер-клас з математики

Відповідно до плану роботи методичного кабінету 23 листопада 2011 року на базі Микулинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося заняття майстер-класу вчителів математики Теребовлянського району з теми «Підвищення ефективності уроку математики на основі впровадження ІКТ». У роботі майстер-класу взяла участь методист РМК Малиш О.О., яка ознайомила вчителів району з можливостями використання комп’ютера при вивчені математики. На засіданні у цікавій формі були розкриті питання щодо ролі комп’ютерних технологій на уроках математики, особливості роботи з комп’ютерною технікою, вимоги до комп’ютеризованого уроку. Досвідом роботи щодо практичного застосування інтерактивних технологій на різних етапах уроків математики поділилися вчитель школи Ізбянська В.Є. та директор школи Чевжик А.Я.

І відомча спартакіада серед колективів різних установ Теребовлянського району
        Вручення перехідного кубка  Вручення перехідного кубка   Вручення перехідного кубка

20.11.2011 р. на міському стадіоні "Колос" відбулася І відомча спартакіада серед колективів різних установ та організацій Теребовлянського району. В спартакіаді прийняла участь команда працівників відділу освіти. За результатами змагань волейбольна команда освітян завоювала І загальнокомандне місце та була нагороджена перехідним кубком.*Новини освіти Теребовлянщини. січень - серпень 2011 року

Цикл вебінарів

Освітньою Мережою Microsoft «Партнерство в навчанні» проводиться цикл вебінарів

Шановні колеги,

Повідомляємо, що на освітній Мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» розпочинається цикл вебінарів, присвячений застосуванню ІКТ в навчальному процесі. Будь ласка, повідомте освітян області про можливість участі та приєднуйтесь самі.

Шановні освітяни,

Багато з вас регулярно користуються освітньою Мережею Microsoft «Партнерство в навчанні» для отримання інформації про застосування інформаційних технологій у навчанні. Але якщо раніше це відбувалось через друковані статті, то тепер це буде живе спілкування!

Ми з радістю презентуємо цикл вебінарів, які розроблені спеціально для задоволення потреб викладачів у практичній інформації по впровадженню ІКТ у своїх навчальних закладах. Дані вебінари створені для двох категорій слухачів: вчителів всіх предметів та вчителів виключно інформатики.

Цикл 2011 року складається з семи півторагодинних вебінарів, які будуть проведені до кінця грудня 2011. З початком нового 2012 року розпочнеться другий цикл вебінарів, що будуть проходити до травня місяця. Викладачі, які пройдуть 70% вебінарів отримають відповідний сертифікат і будуть запрошені приєднатись до спільноти вчителів-новаторів, щоби ділитись своїм досвідом під час національних подій та представляти Україну на міжнародних заходах.

Взяти участь у вебінарі дуже просто! Все відбувається віртуально, і вам не потрібно нікуди їхати.

Вам потрібен лише комп’ютер та доступ до Інтернет!

Ваші кроки для участі у вебінарі:

1. Ознайомтесь з розкладом і оберіть цікаві для вас теми

2. Зареєструйтесь, натиснувши на тему вебінару

3. Завантажте і встановіть Lync Attendee та інструкції за цим посиланням

4. У вказаний у розкладі день приєднуйтесь до вебінару о 15:00, натиснувши на адресу вебінару


Розклад вебінарів мережі "Партнерство в навчанні" на 2011 рік

час проведення з 15:00 до 16:30

Дата Назва Тема Адреса

10.11.2011 Вебінар для вчителів інформатики Live@edu та Multipoint server https://meet.lync.com/psua/pilnetwork/H269TGGY

15.11.2011 Вебінар для всіх вчителів ІКТ на уроках фізики та астрономії https://meet.lync.com/psua/pilnetwork/2V05JZ4Z

24.11.2011 Вебінар для вчителів інформатики Мови програмування (Kodu) https://meet.lync.com/psua/pilnetwork/1NSS61YM

08.12.2011 Вебінар для вчителів інформатики Програмування HTML5 https://meet.lync.com/psua/pilnetwork/15Q2QT0C

13.12.2011 Вебінар для всіх вчителів ІКТ на уроках української та іноземних мов https://meet.lync.com/psua/pilnetwork/H1WM03VC


Всіх зацікавлених у вебінарах учасників запрошуємо приєднатися до Спільноти Вебінари для викладачів В даній спільноті будуть розміщенні всі оголошення, обговорення цікавих тем для наступних вебінарів, поради з налаштування комп’ютера тощо. Для коректної роботи функцій Мережі «Партнерство в навчанні» необхідно використовувати

Особисті інструменти