Мотяшок Марія Ігорівна

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Про себе

Вчитель початкових класів. З 2001 -2011 рр. - вчитель зхагальноосвітньої школи І-ІІ ст. с.Серетця.
У 1999-2001 – навчалася у Бродівському педагогічному училищі за спеціальністю «Початкове навання» і здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, працівника дитячого хореографічного колективу.
2001-2003 – навчалася заочно у Тернопільському університеті ім.. В.Гнатюка за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів.
Моя трудова діяльність: 2001 – 2011рр. – вчитель загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с.Серетця.

Мої інтереси

Проекти в яких беру участь

"Засоби стимулювання навчальної активності молодших школярів".

Мої роботи

На мою думку , під час роботи з дітьми, а особливо з малими дітьми, потрібно якимсь чином заохочувати дітей до навчання, стимулювати навчання. Засобів стимулювання існує багато, стимулювання ефективності навчання молодших школярів – це підбір різних заходів, за допомогою, яких у дітей був би присутній інтерес до навчання, щоб з радістю йшли до школи. Засоби є різні, наприклад:

  • Переходити з дітьми на «контакти»;
  • Критикувати співпереживаючи;
  • Звертатися до самолюбства;
  • Схвалювати успіхи дитини;
  • Опиратися на бажання учнів;
  • Враховувати їх інтереси та наміри.

Важливим етапом є підготовка до уроку. Вона повинна бути цікавою. Потрібно більше давати дитині висловлюватися на уроці. Обов'язково повинна бути присутність наочність.
Під час підготовки до уроку потрібно враховувати також психолого-педагогічні аспекти. Отже, вибір стимулу, за якими потрібно навчитись – це дуже важкий процес, з яким не завжди впорюється і доросла людина, а тим більше учень.

Особисті інструменти