Користувач:Маценька Ірина

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Вчитель української мови та літератури Я закінчила філолоічний факультет Тернопільського педагогічного інституту ім.Я.Галана у 1991 році. На даний час працюю вчителем української мови та літератури в Покропивнянській ЗОШ І - ІІ ст. Файл:Фото ще немаю.jpg

Зміст

Про себе


Я закінчила філологічний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту ім. Я.Галана у 1991 році за спеціальністю вчитель російської мови та літератури.У 1996 році закінчила факультет післядипломної освіти Тернопільського державного педагогічного інституту за спеціальністю українська мова та література. На даний час працюю вчителем української мови та літератури в Покропивнянській ЗОШ І - ІІ ст.

Мої інтереси

Захоплююсь сучасною літературою, музикою, психологією, зокрема вчасним виявленням та профілактикою проблеми професійного вигоряння( за Карен Маслач). А також намагаюсь застосовувати безпосередньо у роботі техніки нейро- лінгвістичного програмування, з метою покращення сприймання навчального матеріалу.


Проекти в яких беру участь

  • Застосування Веб 2.0. в освіті

Розробляю і працюю над проектом " Шляхи реалізації особистісно-зорієнтованого навчання на уроках української літератури.

Мої роботи

В цьому розділі розміщуються посилання (внутрішні та зовнішні)на ваші роботи, додається короткий опис.

Особисті інструменти