Користувач:Коростіль Марія

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: методист-психолог навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти
Коростіль М.П.

Про себе

  • освіта

1985р. Рівненський державний педагогічний інститут ім Д.З.Мануїльського, спеціальність педагогіка і психологія, фах викладач педагогіки і психології, методист дошкільного виховання.

1978р. Кременецьке педучилище, спеціальність дошкільне виховання, фах вихователь дитячого садка.

2004р. Московський гештальт інститут, психотерапія.

2001р. Свідоцтво тренера Програми МОН України, ПРООН/ЮНЕЙДС, АПН України «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» .

2002р Свідоцтво тренера-консультанта Програми МОН України, ПРООН/ЮНЕЙДС, АПН України «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

2007р. Посвідчення учасника майстер-класу «Сучасна психокорекція» (224 годин) –ТМГО «Інститут соціальних досліджень та психокорекції». 2008р. Сертифікат учасника навчально-практичного тренінгу за напрямом «Підготовка керівників дошкільних навчальних закладів» Всеукраїнський фонд «Крок за кроком»

2013р. Свідоцтво учасника навчання за курсом посібника «Родинна твердиня» - ВГО «Міжнародний шкільний проект»

2012р. Сертифікат тренера «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі» - МОН України, ВГО «Жіночий консорціум України».

2014р. Сертифікат учасника навчальних семінарів Марафону благодійних психологічних воркшопів з психомоторної, піскової, психодинамічної терапії за участю польських, російських та українських ведучих (30 год) Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук.

2014р Сертифікат учасника семінару «Коли жахливі події стаються в житті дітей: принципи першої психологічної допомоги дітям та підліткам, що пережили психотравмуючу подію» - ГО «Український інститут дитячо-юнацької психотерапії та психологічного консультування».

2014р. Сертифікат учасника одноденного семінару «Травмо-фокусована когнітивно-поведінкова терапія посттравматичного стресового розладу у дітей та підлітків» - Український інститут когнітивно-поведінкової терапії.

2014р. Сертифікат учасника тренінгу «Допомога дітям в умовах тривалої кризової ситуації» - ВГО «Жіночий консорціум України».

2015р. Сертифікат учасниці тренінгу «Інформаційні війни: як врятуватися від пропаганди або чому вдається маніпулювати громадською свідомістю» - Центр громадської просвіти»Альменда».

2015р. Сертифікат про підготовку за 30-годинною навчальною програмою для тренерів Національної тренерської мережі Центру «Ла Страда-Україна» «Соціальна профілактика торгнівлі людьми:організація діяльності та методи роботи» - МОН України, АПН України,Український НМЦППіСР, Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна».

2015р. Сертифікат про участь у дводенному тренінгу «Робота з допомогою тілесно-мисленнєвого підходу із фізичними проявами, що виникли унаслідок негативного досвіду» - ГО «Девелопмент Фаундейшн».

2015р. Сертифікат учасниці 4-денного тренінгу»Інноваційні підходи у роботі з дітьми та молоддю» «Клуб католицької молоді» (Польща), ГО «Елеос-Україна».

2015р Свідоцтво учасниці семінару-тренінгу Методика впровадження програми виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя.Громадянська позиція» - Український фонд «Благополуччя дітей», МОМ.

2016р. Свідоцтво про проходження тренінгу для тренерів «Планування роботи з питань попередження насильства в шкільному середдовищі» - ВГО «Жіночий консорціум України»

  • досвід роботи

1978 – 1987 – робота в дошкільних закладах 1987-1996 – робота в НМЦ ПТО 1997-2000 - ОПМПК 2001 – до сьогодні ТОКІППО

  • нагороди

Почесна Грамота МОН України за активну учпсть у розвитку національної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, вагомий внесок у розвиток психологічної служби системи освіти України. Грамота ТОКІППО Подяка міського осередку «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка

Подяка видавництва «Шкільний світ» за творчу співпрацю з газетою «Психолог»

Грамота видавництва «Шкільний світ» за актуальність наданих матеріалів і плідну співпрацю з газетами «Психолог», «Соціальний педагог», «Психолог дошкілля»

Подяка за проведення на високому професійному рівні діяльності з профілактики торгівлі людьми в рамках Програми з протидії торгівлі людьми в Східній Європі за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні

  • участь у конференціях

П’ята міжнародна науково-практична конференція «Духовність у становленні та розвитку особистості» виступ на секції №3. Практична конференція психологів НЗ м.Тернополя «Світ, в якому я живу: можливості та ресурси»

Міжнародна науково-практична конференція «Дитинство без насилля: суспільство, школа і сім’я на захисті прав дітей» виспуп (секція №2), стаття.

Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин: стан, проблеми, перспективи розвитку»

  • публікації

стаття «Батьківська сім’я як важливий чинник гендерної соціалізації дитини» - Збірник матеріалів конференції Тернопіль 2003р, г-та «Психологічна газета» №8,2004р, г-та «Психолог» №20, 2009р

стаття «Поради тим, хто готує методичний семінар» - г-та «Соціальний педагог» №7, 2009р.

стаття «Поради молодому керівникові» - журнал «Рада» Тернопільської облради №4,5, 2007р

стаття «Яка психологія потрібна школі?» - ж-л «Рада» №3, 2007р

посібник «Інновації змісту і технологій здорового способу життя» - Астон, Тернопіль, 2002р.

стаття «Організація роботи педагогів з розв’язання проблеми насильства»- збірник матеріалів конференції ТНПУ 2014р

стаття «Здійснення психолого-педагогічного супроводу розвитку дитини в освітньому процесі ДНЗ» - «Е-Психолог» №7, 2013р

стаття, презентація «Здоров’язберігаючі технології» -«Е-Психолог» №9, 2013р

стаття «Робота практичного психолога ДНЗ із сором’язливими та замкнутими дітьми (методичні рекомендації)» г-та «Психолог дошкілля» №9 2013р

стаття «Корекційна робота в освітніх закладах» г-та «Психолог дошкілля» №9 2013р

стаття «Психологічне консультування та його значення» - г-та «Психолог дошкілля» №9 2013р

стаття «Методичні рекомендації щодо роботи психолога з родиною» - г-та «Психолог дошкілля» №9 2013р


Методист радить

Особисті інструменти