Користувач:Гнатюк Надія

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Про себе

Гнатюк Н.JPG

Народилася 11. 11. 1968 р. в с. Годові Зборівського р-н, Тернопільської обл.

Закінчила Тернопільський державний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, Спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація: вчитель початкових класів.

Закінчила навчання вчителів парафіяльних катехитичних шкіл та вчителів «Християнської етики» при Катехитичному Центрі Тернопільсько-Зборівської єпархії та Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти.

На педагогічній ниві працюю з 1996 року. За педагогічну практику проводила відкриті уроки з християнської етики: «Поширення милосердя у світі», «Плекаймо свої таланти»,»Три матері».Для педагогів-організаторів проводила збір дитячої гри-подорожі «У світі казок».

У школі облаштувала куток духовності. Я є провідником Марійської дружини, яка діє у школі.

Нагороджена грамотою відділу освіти Зборівського райвиконкому за успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління, маю подяку у трудовій книжці за добросовісну роботу.

Перша кваліфікаційна категорія. Курсова перепідготовка в 2009 р.

Мої інтереси

Люблю малювати, займаюся вишивкою, пишу вірші та пісні, люблю читати, маю організаторські здібності, люблю музику.

Проекти в яких беру участь

Застосування Веб 2.0 в освіті"

Мої роботи

Курсові роботи, «Пошукова робота духовної історії села», конспекти відкритих уроків, власні сценарії виховних заходів. Брала участь у олімпіадах на парафіяльному, єпархіальному та районному рівнях.

Особисті інструменти