Користувач:Братащук Марія

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Про себе

Народилася 16 вересня 1979 року в селищі Залізці Зборівського району Тернопільської області. В 1997 році закінчила ЗОШ I-III ст. смт Залізці. По закінченню школи вступила на історичний факультет ТДПУ імені В.Гнатюка, який закінчила в 2002 році. Працюю вчителем історії та правознавства ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Мшанця. Маю І кваліфікаційну категорію.

Мої інтереси

Захоплююсь читанням історичної літератури.Люблю подорожувати.

Проекти в яких беру участь

Працюю з учнями над проблемою «Виховання любові до України та шанобливе ставлення до культурних пам’яток».Також працюю над проектом «Міжпредметні зв’язки та використання їх на уроках історії».

Мої роботи

Розробляю нетрадиційні уроки з історії та правознавства, в результаті чого один з них надрукований в журналі «Основа» харківського видання за 2013 рік. В даний час захоплююсь краєзнавчою пошуковою роботою, яку здійснюю на основі шкільного історико – краєзнавчого музею «Народна скарбниця».Я є науковим керівником дослідницьких робіт Залозецького відділення МАН : «Історія села Ренева та формування культурологічного простору його мешканців», « Сакральні пам’ятки сіл Мшанця,Дітківців та Хомівки в контексті діяльності греко-католицької церкви в Галичині».

Особисті інструменти