Користувач:Бойко Ольга Василівна

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

1

Зміст

Про себе

Бойко Ольга Василівна, учитель української мови та літератури. Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району Дата народження: 12.07.1948р. Освіта: вища Педагогічний стаж: 42роки Категорія: вища Звання: вчитель-методист

Мої інтереси

Люблю поезію, художню літературу, писати вірші, оповідання, дописувати про життя селища, односельчан на сторінках газет «Вільне життя», «Зборівська дзвіниця», а ще вишивати хрестиком рушники, сорочки.

Проекти в яких беру участь

Проблема, над якою працює: Застосування проектних технологій на уроках української мови та літератури. Проекти в яких брала участь: У республіканських конкурсах, організованих редакціями журналів «Все для вчителя», «Позакласний час», «Дивослово». Стала лауреатом конкурсів: «Досвід кращих – кожному» - 2006р. «Кращий виховний захід» - 2008р. «Інноваційний урок» - 2010р.

Мої роботи

Публікувалися на сторінках науково-методичних журналів : 1.«Шкільний світ» - «Спільні мотиви у творчості Тараса Шевченка і Олександра Пушкіна»;

2.«Все для вчителя» : а) «Трагічна доля жінки-матері у творчості Тараса Шевченка»; б) «Використання схем, таблиць опорних конспектів на уроках української мови і літератури»; в) Інтегрований урок з української мови в 9кл. Тема: звʼязне мовлення, твір у публіцистичному стилі на суспільну тему: «Природа – мати. Будь ж її сином!». 3.«Позакласний час» : а) «Мої поради учням»; б) «Заповіді учителя»; в) «Невигадані історії»; г) «З Богом, з Україною в серці кожна родина» .

4. «Дивослово»: а) «Бесіда з позакласного читання за романом Р.І. Іваничука «Яничари» (травень 2009р.); б) «Нев’янучий сад поезій Ліни Костенко» (серпень 2010р.).

5У книзі Марії Баліцької «Ріка життя Володимира Вихруща» (2009р.) розповіла про використання творчості поета на уроках літератури рідного краю «Поети мають право на безсмертя» ( с.102-114).
DocumentDelete.png
Цю сторінку потрібно негайно вилучити!
Увага! Інформація на цій сторінці не відповідає тематиці порталу або ж не має логічного змісту, тому адміністратор видалить її в найближчі дні!Дана сторінка повинна бути видалена.

Особисті інструменти